Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: komor
Nie 01 Sty, 2012
FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA 2011
Autor Wiadomość
paman 
Początkujący
Paman


Posty: 29
Wysłany: Sro 16 Lut, 2011   FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA 2011

Idąc za przykładem z ubiegłego roku, w obecnym, 2011 roku mam również zaszczyt założyć wątek zatytułowany "Fotografia podróżnicza".

Na początek kilkanaście zdjęć z Lizbony. Wrażliwych uprzedzam, że zdjęcia są dosyć mocno przerobione podczas obróbki, aż do granic realności, lub nawet je przekraczając.

Niestety też, nie reprezentują one jednej konwencji, sposobu obróbki, dlatego też raczej zachęcam do oglądania zdjęć jakby były pojedyncze, a nie na cykl jako całość.

Chcących zobaczyć jak mniej więcej wyglądały oryginalne zdjęcia zapraszam tu.

Zatem zaczynamy:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sro 16 Lut, 2011   

Dobre! Podobają mi się.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

Prawie wszystkie bardzo dobre, a niektóre, jak 8. wręcz świetne. Nie wiedziałem, że tramwaje jeżdżą tam po aż tak wąskich uliczkach (5) - fajnie to wygląda.
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

8., 15. jest fascynujące! reszta też się podoba :cool:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

fajny watek, jak znajde chwile to rowniez troche Portugalii powrzucam

zgadzam sie ze 8 jest swietne, w ogole calosc mi sie bardzo podoba. sama nigdy jakos nie znalazlam okazji by porzadnie Lizbone popstrykac, zazwyczaj wpadam tam na szybko na koncert albo jestem uwiazana z towarzystwem, ktore mnie pogania albo pcha sie w kadr ;)
 
 
Barteczek22 
Uczestnik


Posty: 87
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

Fotki może troszkę prymitywne robione jeszcze zwykłą cyfrówką bez przeróbki
19. Krynica


Uploaded with ImageShack.us

20. Chorwacja



Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony przez Barteczek22 Czw 17 Lut, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

paman, cała seria bardzo mi się podoba. Łatwiej wyliczyć, które podoba mi się najmniej, bo takie jest tylko jedno, a mianowicie 11. Przy 13, aż sobie monitor odwróciłam, żeby zobaczyć jakby było, gdyby... :wink: Świetny kadr. Obróbka/kolorystyka mz bardzo dobre - mnie się podobają.

Barteczek22, źle ponumerowałeś zdjęcia - powinno być 19, 20.
W 20 ładny kadr, ale mogłeś go dopieścić - wymazać patyka na dole, poprawić WB, trochę wyostrzyć. :smile:
 
 
Barteczek22 
Uczestnik


Posty: 87
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

aha dzięki to moje początki
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   Re: FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA 2011

paman napisał/a:
Na początek kilkanaście zdjęć z Lizbony. Wrażliwych uprzedzam, że zdjęcia są dosyć mocno przerobione podczas obróbki, aż do granic realności, lub nawet je przekraczając.
Niestety też, nie reprezentują one jednej konwencji, sposobu obróbki, dlatego też raczej zachęcam do oglądania zdjęć jakby były pojedyncze, a nie na cykl jako całość.

A mi się taka obróbka bardzo podoba. Może z wyjątkiem 4, ale to moje subiektywne odczucie. Fajne fotki.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

8 jest zarąbista !!
Graty !
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

paman, mi też się seria podoba. Dzięki za publikację, fajnie się ogląda :)
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

21. "Prawie jak Wietnam"

 
 
raf7775 
Entuzjasta



Posty: 552
Skąd: UK
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Zdjęcie z okna pociągu.
22.


[ Dodano: Pon 09 Maj, 2011 19:10 ]
Park Gaudiego, Barcelona.
23.


[ Dodano: Pon 09 Maj, 2011 21:45 ]
Krzywa wieża, wiadomo gdzie.
24.


[ Dodano: Pon 09 Maj, 2011 22:10 ]
Bazylika w Wenecji.
25.


[ Dodano: Pon 09 Maj, 2011 22:25 ]
To nie ostre (wszystkie te fotki były robione zwykłym kompaktem).
Wenecja na co dzień.
26.
 
 
eljot1987 
Początkujący


Posty: 44
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

paman, zdjęcia rewelacja, a co do obróbki to chyba właśnie ona dodała takiego klimatu :smile:
 
 
cocochanel 
Nowy


Posty: 20
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Trzecie zdjęcie z Lizbony bardzo mi się podoba, mimo, że nie jestem zwolenniczką ostrych przeróbek. Zdjęcie ma fajny klimat, ciekawa też jest ta uliczka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 16