Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawska Manufaktura Fotografii 2011
Autor Wiadomość
TS
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

nazgul napisał/a:
Znowu przegapiłem :( ((((((

Trzeba będzie zamówić baner na głównej ;) Następnym razem!

ewok, dzięki, siódemka teoretycznie niedoświetlona (prawie czarny cień), ale też mi się spodobała jak zobaczyłem co wyszło.

degol, w czwartek odbieram Neo (testowo zrobiłem w innym labie, czeka się 3 dni :roll: ), wtedy dam komin i te tłumy z WMF.
Ale zaraz, gdzie Twoje??? :smile:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

TS, moje na dysku, ale nie mam czasu by się nimi zająć, siedzę w czym innym , w takich starszych pomysłach i jestem w ... :P
Ale daj te tłumy, normalnie z jednej strony mnie one przeraziły, ale z drugiej bardzo chciałem to sfocić, choć szukając miejsca parkingowego, a które to znalazłem pod długim czasie z 700 m od docelowego miejsca lądowania , to już było za ciemno by czas migawki był na tyle krótki by ciekawie spędy ludzi pokazać ! Pokazać jak tłumnie WMF teraz się ma :D
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Jeszcze kilka ze starej kotłowni przyszpitalnej. Pierwszy raz robiłem na Neopanie 1600. Mimo ostrzeżeń :razz: , nie przypuszczałem, że kontrast tak diabelny. Przy kontrastowym oświetleniu wychodzą niemal dwubitowe grafiki - wydruki z igłówki ;) ).

9.

10.

11.

12.

13.
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

To już T-Max 3200 ma mniejszy. :D Na następny plener dzienny zakup sobie Superię 800 albo nawet 1600, całkiem spoko efekty a i ziarno jak na taką czułość, przynajmniej jak dla mnie, nie za wielkie.

Szkoda, że nie mam nic z ostatniego spotu, ale w końcu zamiast robić zdjęcia zająłem się osobą towarzyszącą. :P
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

TS, robiłem na tym filmie, nie zachwycił mnie. Kodak Profoto bardziej mi przypasił, ale to 400 :P Sampel z Neopana> http://forum.optyczne.pl/...php?pic_id=3446
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Kocur napisał/a:
To już T-Max 3200 ma mniejszy.

Tak, to ciekawe, zrobiłem jednego T-maxa i faktycznie daje mniejszy kontrast! I do tego podobno ładnie forsuje się na 6400.

Kocur napisał/a:
Na następny plener dzienny zakup sobie Superię 800 albo nawet 1600, całkiem spoko efekty a i ziarno jak na taką czułość, przynajmniej jak dla mnie, nie za wielkie.

W dzień - być może... Na obu robiłem w nocy (ulice) i wyraźne kolorowe ziarno definitywnie zniechęciło mnie do wychodzenia powyżej ISO 400 (w kolorze).

Kocur napisał/a:
ale w końcu zamiast robić zdjęcia zająłem się osobą towarzyszącą.

Dobrze, że nie napisałeś ,,niestety'', bo gdyby tu zajrzała... :razz: Znaleźliście jakieś (bezpieczne) miejsce?

dr11 napisał/a:
robiłem na tym filmie, nie zachwycił mnie

Mnie też. Tzn. mogę sobie wyobrazić zdjęcia, do których pasuje, ale to raczej efekt hmm... specjalny. To nie jest kwestia ustawień skanera w labie, bo sama błona wygląda jakby ktoś kredkami po niej rysował ;)

dr11 napisał/a:
Kodak Profoto bardziej mi przypasił

Używałem go na wrześniowym spocie WMF i bardzo ładnie wyszedł. Do tego niedrogi, bo C-41. W ogóle 400-tki B&W są fajne, dobre do wszystkiego (poza Fomą, zbyt wyraźne ziarno).
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

dr11 napisał/a:
Kodak Profoto bardziej mi przypasił

Fakt, fajny jest, choć ja używam 100-tki i w kolorze ;) Później poszukam, może mam coś ciekawego z tego.

TS, daliśmy radę. ;) Odnośnie filmu - IMO w sztucznym świetle działać na kolorze to w ogóle zły pomysł. Zrobiłem kilka klatek na starówce na Superii 800, można to ewentualnie wsadzić do rodzinnego albumu, ale ludziom lepiej nie pokazywać. :P Trzeba, żeby się zaopatrzyć w odpowiednie filtry...
 
 
ewok 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

A Wy o tych analogach... :)
11 imo najciekawsze...
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

To ja jeszcze z zaległych marnych pstryków, no po za jednym, bo to nie jest przeze mnie zrobione, ale w mej puszcze się znalazło więc ... zapodam je :)

14 hala chyba na półpiętrze :)


15 schody na "antresolę", ale zamknięte na mur - rdzę !


16 wieża
]

17 cień garr-ego


18 różne formy przekazu


19 zajączek


20 w zawiasach


21 a co on pali dniami i nocami, a może od Franza Camele ?


22 stojąc koło szpitalnego ogrodzenia pozwoliłem sobie sfocić obraz wystawiony na powietrzu, w tle grupa muzyczna dawała koncert


23 :) tutaj ta wspomniana foto, nie wykonana przeze mnie, ale byłą w mojej puszce, wiec ...


za jakiś czas dam kilka pstryków z fontanna na Podzamczu .
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   

degol, guzik odpięty, czemu nie powiedziałeś... :zalamany: ;)
Podoba mi się 16. Zielone i sine jakoś nie bardzo...
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Nie 26 Cze, 2011   

ha, no nieźle :D
pozdro!
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

16. fajny kadr


Gratuluje spotkania, pozdrowionka dla całej ekipy, mam nadzieje, ze pod koniec lipca/początek sierpnia uda mi się do was dobić :smile:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

kozidron napisał/a:
16. fajny kadr


Gratuluje spotkania, pozdrowionka dla całej ekipy, mam nadzieje, ze pod koniec lipca/początek sierpnia uda mi się do was dobić :smile:


Kozi mam nadzieję ze się uda zorganizować spot ! Może być w lipcu jak również i w sierpniu ! W sumie już mamy lipiec !
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

oranżewski, kozidron, pozdrawiam także, wpadajcie!
Pomysły? Ja w czerwcu przeszedłem dolny odcinek Świdra (od linii kolejowej na Otwock aż do Wisły), fajna dzika rzeczka. Zdjęcia średnio mi wyszły i chętnie bym powtórzył.
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   

Hmmm... jak by co to być może się na to piszę, o ile nie pochłonie mnie całkowicie przeprowadzka... :neutral:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15