Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA PRODUKTU / REKLAMOWA
Autor Wiadomość
lancer 
Rozmowny



Posty: 271
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

moronica, przyjemne stocki. Jedyne co bym Ci doradził to te owoce zraszać np spryskiwaczem do szyb :) Truskawki mokre wyglądają bardziej apetycznie :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






martin33-73 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

To ja jeszcze wrzucę coś takiego...
13.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Cytat:

To ja jeszcze wrzucę coś takiego...

No, jaKbyś tak reklamował towar... to bania i małe obroty.
Nie widać całego przedmiotu, poza tym wyciągnięty z pojemnika... raczej bym w nim zostawił i całość sieknął na białym tle bez żadnych czerwonych baniaczków z tyłu Martin
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Akurat mascary, często-gęsto pokazuje się otwarte. Zresztą np.: błyszczyki i wiele innych produktów też. BTW. To zdjęcie nie ma być "packshotowe" tylko reklamowe. Inna sprawa, że akurat ten lakier z tyłu nie wygląda jakoś bosko. Zresztą sama mascarę też raczej oczyściłbym z zawartości - gluty niekoniecznie dobrze wyglądają. Co innego fantazyjny maz na dole tą mascara żeby pokazać kolorek.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Jesienny napisał/a:
Zresztą sama mascarę też raczej oczyściłbym z zawartości - gluty niekoniecznie dobrze wyglądają.

W pelni zgadzam sie z tym cytatem , z reklamy produktu "mascara" wyszla raczej "masacra" :roll: , z calym szacunkiem do Ciebie Martin33-73 kompletnie chybione wykonanie, pomysl oki ale realizacja ......smutna :cry: :cry: , nie chodzi tylko o te "gluty" ale cale opakowanie jest jakies "obskurne", matowe, chyba uzywane :shock: , kompletnie nie nadajace sie do zareklamowania i zachecenia do kupna :sad:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

martin33-73, powiem krótko - nie kupiłabym tej mascary... Howgh. :wink:
 
 
Adolfik 
Rozmowny


Posty: 325
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Taka bardziej masakra niż maskara
 
 
lancer 
Rozmowny



Posty: 271
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Oj już nie jeździjcie po chłopaku... martin33-73, fotografia produktu to przede wszystkim Photoshop, więc lepiej go odpal bo tutaj widzę surowiznę. Ja nawet z takiego czegoś zrobił bym niezłą reklamę. Co oczywiście nie zmienia faktu, że lepiej jest zrobić w kilka minut dobre zdjęcie niż kilka godzin złe poprawiać...
 
 
martin33-73 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Może faktycznie nie powinienem wstawiać tak niechlujnie zrobionego zdjęcia. W każdym razie dziękuję za krytyczne opinie-zawsze one coś wnoszą pozytywnego.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

lancer napisał/a:
Ja nawet z takiego czegoś zrobił bym niezłą reklamę.
Uuu... Poważna sprawa... :roll:
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

na złe forum lancer trafił (nawet nick taki adekwatny ;) )
z tego co zauważyłem to ludzie są tu pasjonatami i bawią się fotografią (nawet jeśli zarabiają na tym kase) ....ludzie z dystansem do tego co robią....
a lancer jest profesjonalistą pełną gębą
w sumie dobrze że ma parcie i poczucie własnej wartości bo może daleko zajść, ale to grozi przerostem gruczołu i rakiem krtani niestety (ze spięcia ofkoz i zbyt poważnego traktowania siebie/swojej pracy)

wiecej luzu proszę i pamietajcie ze to widzowie oceniają czy dzieło jest dobre.... ;)

PS ja to sie tu boje fotka wkleić :P
 
 
lancer 
Rozmowny



Posty: 271
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Cola, jak chcesz to mogę mówić Ci, że pięknie focisz, jesteś och i ach wspaniały, ale uwierz mi że to nie będzie dla Ciebie rozwojowe. Moje komentarze są konstruktywne, a nie zawistne jak większości tutejszych forumowiczów.
Podtrzymuję zdanie co do tego że żeby być dobrym fotografem produktu trzeba być dobrym photoshopowcem. Jeśli takie opinie Cię bolą to martwię się raczej o Twoje zdrowie psychiczne.

Ja sprzedałem facetowi konkretnego tipa ze swojego warsztatu do tego jak poprawić swoje prace, Wy pojechaliście po nim nie dając mu żadnej sensownej podpowiedzi!
Rozumiem, że możecie być zażenowani brakiem swojego talentu ale nie utrudniajcie rozwoju innym! Co dają komentarze typu "to masakra a nie mascara"? Albo zastanawianie się czy ma być otwarta czy zamknięta. A co to ma do rzeczy? Dobre zdjęcie jest dobrym zdjęciem, jak zleceniodawca będzie chciał otwartą to mu zrobię drugie z otwartą - proste. Takie zdjęcia wykonuje się zazwyczaj według brifu albo pod okiem członka komitetu zleceniodawcy.
Jeśli nie potraficie skomentować pracy konstruktywnie to siedźcie cicho a swoje życiowe frustracje wyładujcie na worku treningowym.
ps. Pojechane ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

lancer, mam nadzieję, że to nie Ty:
http://notsweetalex.flog.pl/omnie

Na pewno nie, sądząc po zdjęciach! :smile: Ale w pierwszej chwili zgłupiałem...
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

lancer napisał/a:
Rozumiem, że możecie być zażenowani brakiem swojego talentu ale nie utrudniajcie rozwoju innym!...Jeśli nie potraficie skomentować pracy konstruktywnie to siedźcie cicho a swoje życiowe frustracje wyładujcie na worku treningowym.

Rozczaruję Cię lancer, ale nie jestem zażenowana brakiem swojego talentu i nie wiem, czy takowy w ogóle w dziedzinie fotografii posiadam. Jest to moje hobby. Nie uważam, że aby wyrazić swoją opinię na temat zdjęcia muszę byś Miszczem przez duże M. Zdjęcie może mi się podobać lub nie i mogę taką opinię wyrazić. Nie uważam także, aby moje komentarze utrudniały rozwój innym, oj chyba je przeceniasz lancer. Uwaga w stylu, iż nie kupiłabym tak zareklamowanego produktu jest o tyle konstruktywna, że autor zdjęcia powinien się zastanowić, co jest z nim nie tak. Mogę wypowiedzieć się tylko od strony wizualnej, od strony technicznej - nie koniecznie. Tu mogą wypowiedzieć się ludzie, którzy już coś takiego robią lub próbowali. Ja mogę najwyżej sama próbować swoich sił w jakimś temacie i ryzykować "zjechanie", ucząc się m.in. w taki sposób.

lancer napisał/a:
Moje komentarze są konstruktywne, a nie zawistne jak większości
tutejszych forumowiczów.

I chwała Ci Mistrzu za to, ale ja jakoś kurcze nie czuję zawiści (przynajmniej z takiego powodu)... Dość często jednak podziwiam mniej lub bardziej "tutejsze" zdjęcia...
lancer napisał/a:
Jeśli nie potraficie skomentować pracy konstruktywnie to siedźcie cicho

Ops, ponieważ nie jestem zawodowcem i nie zgłębiam naukowo tej dziedziny sztuki (tj. fotografii), myślę, że nie będzie Ci brakowało moich komentarzy odnośnie Twoich prac, a wręcz przeciwnie...
P.S.
Zapomniałabym, rzeczywiście bardzo kostruktywna opinia:
lancer napisał/a:
Ja nawet z takiego czegoś zrobił bym niezłą reklamę.
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

lancer napisał/a:
Cola, jak chcesz to mogę mówić Ci, że pięknie focisz, jesteś och i ach wspaniały, ale uwierz mi że to nie będzie dla Ciebie rozwojowe. Moje komentarze są konstruktywne, a nie zawistne jak większości tutejszych forumowiczów.
Podtrzymuję zdanie co do tego że żeby być dobrym fotografem produktu trzeba być dobrym photoshopowcem. Jeśli takie opinie Cię bolą to martwię się raczej o Twoje zdrowie psychiczne.

Ja sprzedałem facetowi konkretnego tipa ze swojego warsztatu do tego jak poprawić swoje prace, Wy pojechaliście po nim nie dając mu żadnej sensownej podpowiedzi!
Rozumiem, że możecie być zażenowani brakiem swojego talentu ale nie utrudniajcie rozwoju innym! Co dają komentarze typu "to masakra a nie mascara"? Albo zastanawianie się czy ma być otwarta czy zamknięta. A co to ma do rzeczy? Dobre zdjęcie jest dobrym zdjęciem, jak zleceniodawca będzie chciał otwartą to mu zrobię drugie z otwartą - proste. Takie zdjęcia wykonuje się zazwyczaj według brifu albo pod okiem członka komitetu zleceniodawcy.
Jeśli nie potraficie skomentować pracy konstruktywnie to siedźcie cicho a swoje życiowe frustracje wyładujcie na worku treningowym.
ps. Pojechane ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:


kompletnie mnie nie zrozumiałes :)

chciałem delikatnie napisać że jesteś zarozumialec i tyle :)
że cierpisz na przerost gruczołu ambicji
jest tu kilku gości którzy mogliby być faktycznie zarozumialcami, a nie są :)

a Ty mi tu o workach treningowych czy krytyce i żeby siedzieć cicho :)
pokazujesz mi miejsce w szeregu a ja je dokladnie znam

wiele osób już tutaj w delikatny sposób dawało Ci do zrozumienia że nie tędy droga - forum to nie zawody

wypowiadasz się jak debeściak a jesteś porpostu dobry... ale zwyczajnie dobry (nawet taki lajkonik jak ja to widzi)
co nie zmienia faktu że chciałbym choć kiedyś być tak zwyczajnie dobry.... tyle że dla mnie to nie sprawa życia i śmierci.... ot kupił sobie noob lustro i wpadł na forum poczytać czy to sie faktycznie tym fotki robi czy przegląda w nim ;) - taki mam stosunek do tego.... luźny.... i o to postulowałem :)

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14