Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA PRODUKTU / REKLAMOWA
Autor Wiadomość
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

lancer napisał/a:
to siedźcie cicho a swoje życiowe frustracje wyładujcie na worku treningowym


ewentualnie jak to uczynił kolega , proszę zauważyć że dana fota reklamowa ma
się podobać masowemu odbiorcy i tam trafiać a nie zawodowemu fotografowi ,
nawet jeżeli to będzie jeleń na rykowisku :wink:
jeżeli chodzi o mascare , patrząc jako na produkt nie fotografię , nie
zostałem zachęcony do zakupu , ta szczotka czy jak to zwał , kojarzy
mi się z brudem , coś oblepionego ? , kolory , hm , czerwień (wali w oczy) butli jest
to kolor ostrzegawczy w przyrodzie , dla nas też , może to przez białe tło
tak to odbieram , czyli, fotografia tak , reklama nie :wink:
1. bucior podoba mi się , trochę za niebiesko (monitor :mrgreen: )
2. fajne , chociaż trochę za naturalne , więcej koloru co by ślinka kapała na sam widok :razz:
10. nooo , zjadłbym , trafiło do mnie :mrgreen:

a tak poza tym , więcej luzu , dobrego seksu i wina :mrgreen:
(na poważnie to będziemy w trumnie wyglądać :cool: )
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Uuuu... Ale gorąco się tu zrobiło... Ludzie, spokojnie! :wink:
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

arietiss, przecież jest całkiem spokojnie... :wink:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

No sam nie wiem, czemu tak pojechaliście po Lancerze. Że napisał, że ze zdjęcia Martina zrobiłby w PS coś lepszego? Ale to jest prawda. :) Sam czasem robię jakieś chałturowe zdjęcia, które potem dostaje w ręce grafik, to potem jak widzę efekt końcowy to jestem zdumiony, że to moja fota.
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

komor, nie żartuj sobie... :wink: :razz: Na pewno nie dlatego, że napisał, że ze zdjęcia Martina zrobiłby w PS coś lepszego, bo tego nie neguję. Nie wiem, nie widziałam...
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

No to teraz ja się podłożę, żebyście mogli pojeździć… :)

14.


15.


16.


17.


18.


19.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Tak tak komor, to wszystko przez ten ps...
Na takiej fotografii się totalnie nie znam, ale pierwsze co mi się rzuca w oczy to wszędzie jakieś syfy, na blacie, na szkle...
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

komor, sumienia nie masz... Kawka i drineczki, a ja w pracy gniję...
A na serio, to 17 dobre, a 18 i 19 niezgorsze. Tylko na 19 coś niezidentyfikowanego do czerwono-różowo-pomarańczowego pitka wpadło i zastanawiam się co to jest... Ale kadr podoba się. 18 byłaby lepsza bez serwetki pod kieliszkiem. Czy na 15-ce napis na szklance nie powinien być z przodu? Ale pomysł udany. Jakieś fajne piwko, że się po nim tak kolorowo robi. :wink: Na 16-ce fajne kolory. Najmniej podchodzi mi 14 - taka reklama "na Allegro". :wink:
P.S.
Ja syfów, oglądając na monitorze w pracy nie widzę, przyjrzę się w domu... :razz:
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

komor napisał/a:

15.

piwoooooooooooo :razz:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Ruslan napisał/a:
jakieś syfy, na blacie, na szkle

Masz zbyt duża jasność monitora. :razz: Tak na serio to nie czyściłem tych zdjęć zbyt intensywnie, bo to robota dla grafika, a nie dla mnie. To w sumie materiał do produkcji, a nie efekt finalny.

kasiakaaz napisał/a:
Czy na 15-ce napis na szklance nie powinien być z przodu?

Napisy są tak ustawione, żeby było jak najmniej roboty z ich usuwaniem. To nie zdjęcie dla producenta, tylko dla knajpy.

kasiakaaz napisał/a:
na 19 coś niezidentyfikowanego do czerwono-różowo-pomarańczowego pitka wpadło i zastanawiam się co to jest

Nie bardzo wiem, co masz na myśli. Możesz wskazać jakoś palcem, czy coś?

Mnie najbardziej boli, że na 18. nie udało się doświetlić tego plasterka ogórka, który znajduje się już nad szkłem, pomimo, że znajduje się w paśmie światła. Potrzebna byłaby trzecia lampka specjalnie dla niego.

Dzięki za opinie. :)
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

komor, a będzie problem byśmy zobaczyli efekt finalny po pracy grafika?
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

komor napisał/a:
Możesz wskazać jakoś palcem, czy coś?

a tu:

:grin:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Cola napisał/a:
komor, a będzie problem byśmy zobaczyli efekt finalny po pracy grafika?

Będzie problem, bo nie mam do nich dostępu, a jak mam, to tylko nędzne JPG-i z maila, do wglądu.

kasiakaaz napisał/a:
a tu:

A to nie wiem. Niestety nie pamiętam już, ale najwyraźniej facet od drinków coś tam do tej szklanki wsadził.
 
 
lancer 
Rozmowny



Posty: 271
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

arietiss napisał/a:
lancer, mam nadzieję, że to nie Ty:
http://notsweetalex.flog.pl/omnie

hehe niestety jestem już nieco starszy
kasiakaaz napisał/a:
aby wyrazić swoją opinię na temat zdjęcia muszę byś Miszczem przez duże M

no właśnie... wystarczy nie być złośliwym (co dla wielu ludzi tutaj jest problemem)
Cola, co do Twojej wypowiedzi nie chce mi się wdawać w polemikę bo bez urazy ale zwyczajnie brak mi czasu
komor napisał/a:
No sam nie wiem, czemu tak pojechaliście po Lancerze.

to taki Polski obyczaj, że jak ktoś ma inne zdanie od nas to obijamy mu ryja
komor, ogólnie fajne
14. myślę że lepiej wyszła by na podkładce akrylowej
15. piwo w kuflu jest za ciemne, w ogóle na niskim kluczu piwo na jasno sfotografować to jest dopiero produkcja...
18. najlepsza a tego małego ogóraska nie próbowałeś rozjaśnić w CR?
19. chyba przepał
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

lancer napisał/a:
to taki Polski obyczaj, że jak ktoś ma inne zdanie od nas to obijamy mu ryja


lancer, Ty naprawdę myślisz że pojechane (zbyt mocne słowo) zostało dlatego że masz inne zdanie?
Ty ciągle nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz :(
ja się krucjaty tłumaczenia Tobie już nie podejmę, bo nie jestem w stanie prościej... może jaad spróbuje ;)

PS zdania mieliśmy zbieżne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15