Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Pon 28 Lut, 2011
XVI WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Nikitaa, czy możesz pokazać mi - jako autorka - związki Lyncha z kolorem ?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

oj chyba nie wiem co robię :)

analizując 11 -tkę można rzeczywiście naciągnąć odwołania do Lincha. może nie bezpośrednio do konkretnego kadru ale do klimatu niektórych filmów. połączenie czarno-białego nieba z pełnią księżyca, czerwona kula, drink. odczucia mogą, nie muszą ale mogą dla kogoś podchodzić pod klimat np blue velvet, mulholland drive czy zagubiona autostrada.

ale jest to nawet z mojej strony naciągane bo już zostało wcześniej zasugerowane do czego mam się odwołać.

tylko czy do każdej fotki trzeba dopisywać aż taką historię,
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

moj komentarz to ja wytlumacze bo widze ze wam tu wszystkim brak wrazliwosci by zrozumiec glebokie przeslanie tejze wypowiedzi :P tresc lynchowska bo u Lyncha to czesto widac, ze o cos mu chodzi ale za cholere nie wiadomo o co. ot cala filozofia

skoro Nikita pytana o motywacje cytuje moj komentarz to znaczy, ze rowniez nie zajarzyla ;)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

moronica napisał/a:
ze o cos mu chodzi ale za cholere nie wiadomo o co. ot cala filozofia
Właśnie dlatego się dopytuję :D
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

moronica napisał/a:
moj komentarz to ja wytlumacze bo widze ze wam tu wszystkim brak wrazliwosci by zrozumiec glebokie przeslanie tejze wypowiedzi :P tresc lynchowska bo u Lyncha to czesto widac, ze o cos mu chodzi ale za cholere nie wiadomo o co. ot cala filozofia

skoro Nikita pytana o motywacje cytuje moj komentarz to znaczy, ze rowniez nie zajarzyla ;)


czyli bardziej w kierunku Eraserhead sugerujesz ;)
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

moronica napisał/a:
skoro Nikita pytana o motywacje cytuje moj komentarz to znaczy, ze rowniez nie zajarzyla ;)

moronico balansujesz na cienkiej linie na granicy, prosilabym Cie o zmiane jezyka i pewna wieksza powsciagliwosc wypowiedzi

pozdrawiam Nikita :razz:
ps. nie musze sie z niczego tlumaczyc nikomu na temat mojej pracy, a w szczegolnosci podejmowac polemike z osobami szukajacymi tylko wobec mnie konfliktu i awantury
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Nikitaa napisał/a:
nie musze sie z niczego tlumaczyc nikomu na temat mojej pracy
Nie mówię byś się tłumaczyła lecz proszę o pewne wyjaśnienia...
Nikitaa napisał/a:
a w szczegolnosci podejmowac polemike z osobami szukajacymi tylko wobec mnie konfliktu i awantury
Nie rozumiem. Spokojnie i kulturalni pytam - oczekiwałem spokojnej i kulturalnej wypowiedzi. Tym bardziej, że jak sama mówisz:
Cytat:
ale jak kiedys bedziesz chcial normalnie pogadac bez spinania sie na mnie to zapraszam
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

hijax_pl napisał/a:
Cytat:
ale jak kiedys bedziesz chcial normalnie pogadac bez spinania sie na mnie to zapraszam


nie do ciebie byla skierowana ta wypowiedz, Ty po prostu daj mi swiety spokoj skoro jak twierdzisz :
hijax_pl napisał/a:
Nie jestem człowiekiem niepełnosprawnym mentalnie


pozdrawiam Nikita
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

hijax, masz cierpliwość...
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Nikitaa, nie rozumiem Twojego zachowania. Promujesz komentowanie zdjęć w plenerze. A jak się pytam, rzucasz we mnie inwektywami. Stroszysz piórka. Po co to? Czemu ma to służyć?

Rozumiem, że na temat Twojej pracy rozmawiać nie wolno? Tak?
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

hijax_pl napisał/a:
Rozumiem, że na temat Twojej pracy rozmawiać nie wolno? Tak?
trzeba to wpisac do regulaminu :mrgreen:
 
 
Monastor 
Optyczny



Posty: 3809
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

kufel napisał/a:
hijax_pl napisał/a:
Rozumiem, że na temat Twojej pracy rozmawiać nie wolno? Tak?
trzeba to wpisac do regulaminu :mrgreen:

Niezwłocznie :grin:

Dodałbym tylko aneks odnośnie tego, że komentarze pozytywne są w pewnych warunkach dopuszczalne. Ich pisanie powinno być jednak kategorycznie zabronione dla grupy użytkowników specyfikowanych w załączniku do regulaminu. Uczestnictwo w plenerze uzależniłbym od podpisania kompletu dokumentów i przesłania w 4-dniowym terminie do goltara. Można jeszcze zostawić 2 dni na odwołanie lub ewentualną reklamację.
Zróbmy ankietę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Monastor Wto 01 Mar, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Jak jeszcze raz zobaczę wklejony ten sam cytat to się porzygam...
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

maput napisał/a:
Jak jeszcze raz zobaczę wklejony ten sam cytat to się porzygam...


tak robią dzieci , gdy nie mają argumentów , na każde pytanie odpowiadają:
" a bo nie " , tu akurat mamy inną odpowiedź ,
ale na tej samej zasadzie.
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

cholerka Hijack pisze - wszyscy rozumieją, Nikitaa nie kuma
Nikita pisze - nikt nie rozumie
to jak to jest z tym poznawaniem i rozumieniem świata (nie użyję w/w zwrotu ze względu na zawartość trzewi Maputa)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16