Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Czw 03 Lut, 2011
Nagrody na WP

Czy uważasz ze powinny byc wprowadzone nagrody dla zwycieżców Wirtualnych Plenerów
Tak
15%
 15%  [ 5 ]
Nie
66%
 66%  [ 22 ]
Obojętne
12%
 12%  [ 4 ]
Chcę sponsorować nagrodę :-)
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   Nagrody na WP

Propozycja nagród za pierwsze miejsce na Wirtualnych Plenerach.
Kto za, kto przeciw, można się wstrzymać, albo złożyć się na nagrodę :-)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Tomasz_, Czy dyskusja w temacie i wysztkie wypowiedzi nie dały Ci do myslenia?

Szkoda nawet głosu..

I po co ja się tak żołądkuję? W końcu na plenerze świat się nie kończy.. Mimo wszystko szkoda.
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Tutejszyn,

a co Mu w dyskusji mialo się objawić?
jedyne co z niej wynika to to że userzy są podzieleni

PS wszyscy "niezadowoleni" pisza że na plenerze świat się nie kończy i strzelają focha, a tak naprawdę to bronia niczym krzyża :/
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Cola napisał/a:
Tutejszyn,

a co Mu w dyskusji mialo się objawić?
jedyne co z niej wynika to to że userzy są podzieleni

PS wszyscy "niezadowoleni" pisza że na plenerze świat się nie kończy i strzelają focha, a tak naprawdę to bronia niczym krzyża :/


Co wy z tym fochem ciągle wyjeżdżacie?! Albo ja już nie wie wiem, co to jest "foch"..
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

no poprostu stara gwardia (w większosci) nagle próbuję się obrażać że nie weźmie udziału (słowo obrażać uzyte zamiast foch - pasi? ;) )
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Jak na razie tylko ja z tego się "wypisałem". Nie czuję w sobie tych emocji, które towarzyszą trzaśnięciu drzwiami. To o czym mówisz to nadinterpretacja.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Cola, takimi wypowiedziami wlasnie propagujesz podzialy na nowych i starych, czemu to ma sluzyc? przeciez to zaden argument. skoro WP funkcjonuje od dluzszego czasu i sprawia frajde uzytkownikom forum (starym, nowym, odwiedzajacym forum codziennie czy sporadycznie, zawodowcom, amatorom, pasjonatom, laikom, niebieskim i rozowym) to co w tym zlego? nikt cie nie zmusza do startowania ani do pokazywania tu zdjec. jak bumerang powraca opinia, ze zawsze jest miejsce na ulepszenia i poprawki, tymczasem zapomina sie ze czasem lepiej nie naprawiac czegos co nie jest popsute
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

moronica napisał/a:
Cola, takimi wypowiedziami właśnie propagujesz podziały na nowych i starych, czemu to ma sluzyc?
otóż to. członkiem "starej gwardii" się nie czuje, a mimo to nowy sposób nie do końca mnie przekonuje.poza tym: koronny dowod na to ze status na optycznych nie wpływa na wynik to wygrana kilku zupełnie nowych użytkowników.
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Ja do starej gwardii nie należę ale uważam że nagrody zabiją ducha dobrej zabawy. Dlatego głosuję na "Nie". (Chociaż inicjatywa Tomasz_a jest godna podziwu)
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

ale tez robicie z igły widły
nowi mówią spróbujmy
starzy mówia NIE

zobaczmy jak sie to sprawdzi i czy sie sprawdzi... zawsze mozna wrócić do poprzedniej wersji - nic nie stoi na przeszkodzie

a tylko sie niezdrowa atmosfera zrobiła, bo przeciąganie liny sie odbywa i to juz czasami na absurdalne argumenty... to juz krioczek do tego by było NIE bo NIE i TAK bo TAK :)
opanujmy się :)

plener to nie sprawa życia i smierci żeby tak drzec szaty o to... a juz sytuacja wygląda tak że jaka by formuła nie była to przeciwnicy się obrażą po to tylko by udowodnić że racja jest bardziej mojsza ;)

ja nie widzę nic zdrożnego w tym, żeby były nagrody (wcale nie musza być) i żeby była anonimowosc na czas głosowania (dodaje to odpowiedniego napięcia i powoduje niezłe zaskoczenia przy ogłaszaniu wyników) ....ale tez nie będę bronił krzyża

teraz WP jest trochę smutny i taki stagtnacyjny :(
...i taki grzeczny :razz:
wypowiada się i ocenia jeden wyga z drugim których zdanię cenię i juz mi się optyka zmienia i potylicznie (podświadomie) przechyla moje decyzje w którąs ze stron...
odwrotnie tez to tak działa - wiesz ktos fote... a to ten.... to On to złych fotek nie trzaska :)

zróbmy to choćby dla eksperymentu i mam nadzieję że jesli będzie fajnie i będa emocje to staszyzna się przyzna do tego że jednak OK
ale tez rpsiłbym by nie utrudniać

rzekłem ;)

i pozdrawiam! :)
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

......... i piwo bym Ci Cola postawila :razz: za obiektywizm i rzeczowosc w tym co napisales :grin:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Cola, kazdy odpowiada za wlasne oceny, kryteria i motywacje. jedni kieruja sie ocenami innych, inni nie, to nie znaczy ze trzeba wszystkich traktowac jak dzieci

rob tak jak ja - obejrzyj zdjecia, ocen i dopiero wtedy czytaj komentarze

Nikitaa, jak to jest ze obiektywni sa jedynie ci ktorzy sie z toba zgadzaja?
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Cola napisał/a:
...starzy mówia NIE
Ciekawe dlaczego.
Masz jakiś ulubiony pub?

Cola napisał/a:
a tylko sie niezdrowa atmosfera zrobiła
Nie "starzy" ją wywołali

Cola napisał/a:
...plener to nie sprawa życia i smierci..
To jest sprawa życia i śmierci... To znaczy była, bo to już nieaktualne.

Cola napisał/a:
zróbmy to choćby dla eksperymentu
Róbcie.
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Cytat:
Nikitaa, jak to jest ze obiektywni sa jedynie ci ktorzy sie z toba zgadzaja?

Odwieczne prawo polityki. W WP brałem udział tylko raz (niestety) i wygląda na to, że był to ostatni raz (niestety).
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

moronica napisał/a:
Cola, kazdy odpowiada za wlasne oceny, kryteria i motywacje. jedni kieruja sie ocenami innych, inni nie, to nie znaczy ze trzeba wszystkich traktowac jak dzieci

rob tak jak ja - obejrzyj zdjecia, ocen i dopiero wtedy czytaj komentarze


duzo racji w tym co napisałas i dobra rada na przyszłośc

dzięki

[ Dodano: Sro 02 Lut, 2011 14:16 ]
Tutejszyn napisał/a:
Masz jakiś ulubiony pub?


jasne że mam, ale to nie oznacza że jak mnie chcą wyciiągnąc do jakiegos nowego to kazda taka wizyta kończy się fiaskiem ;)

odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ten PUB co jest ulubiony jest ulubiony?
o lokalizacje nawet jeśli chodzi to w naszym przypadku (plenerowym) nie ma to znaczenia
jesli chodzi o ceny to tu tez nie ma o czym gadać
nadal pijemy tej samej marki piwko (tyle tylko że dowiesz się post factum jakie to piwko ;) )
barmani... ci sami
kompani do kufla - tez ci sami ;)

nic tylko balować :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18