Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sro 02 Mar, 2011
Forma Wirtualnego Pleneru.

Czy w Wirtualnym Plenerze powinno być głosowanie i wybór najlepszego zdjęcia oraz czy wstawiane prace powinny być anonimowe?
W plenerze nie powinno być formalnego głosowania i oceny zdjęć tylko dyskusja i komentarze, wstawiane zdjęcia powinny być przez jakiś czas anonimowe.
0%
 0%  [ 0 ]
W plenerze nie powinno być formalnego głosowania i oceny zdjęć tylko dyskusja i komentarze, wstawiane zdjęcia powinny być jawne.
1%
 1%  [ 1 ]
W plenerze powinno być głosowanie, a do czasu ogłoszenia wyników zdjęcia powinny być anonimowe.
62%
 62%  [ 34 ]
W plenerze powinno być głosowanie, a publikowane zdjęcia powinny być od początku jawne.
35%
 35%  [ 19 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

masza, znam ten cytat ;)

Nikitaa, tak - czytuję sobie spamboxa :D
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Nikitaa napisał/a:
...............Mam nadzieje ze w koncu niektorzy zrozumieli pewne fakty ktore sa obiektywna prawda(wyniki ankiety), chcialabym serdecznie podziekowac wszystkim za tak liczny udzial w ankiecie a tym ktorzy glosowali na anonimowosc dodatkowo pogratulowac slusznego wyboru :grin:


fakty nie moga być obiektywne one są po prostu faktami , co do czytywania spama, to myslałem wczoraj Nikita, że nie bedziesz już ciągnąc tego tematu dalej, bo znowu (jak pamietasz z wczorajszej nocnej dyskusji) dziękujesz za coś a to przecież wspólne "dziecko", które wykluło się raczej z ankiety.
W ten własnie pokrętny sposób robisz z siebie "ojca sukcesu" a przecież "Austria" nie została jeszcze anektowana :wink:
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

wiesz co Nikitaa, ogólnie robisz się już męcząca, z tym przyklaskiwaniem, podsrywanem wszędzie gdzie się tylko da, byle by było tylko tak jak ty chcesz.
nowy plener został zrobiony tylko i wyłącznie pod ciebie więc się nim ciesz.

dostałaś mój głos za pełną tajnością, bo wydawało się to ciekawe zgadywanie kto mógł jakie zdjęcie wstawić. ale podsumowanie całości pleneru to niestety plener stracił jaja, anonimowość zabiła całkowicie normalną dyskusję.
i z perspektywy krótkiego czasu, gdyby ta ankieta pojawiła się na koniec pleneru a nie w trakcie, głosowałbym inaczej.
tak jak wcześniej wspomniano brak sukcesywnego wklejania zdjęć zniechęca do dyskusji, zaglądania do wątku. ogólne podsumowanie - degrengolada
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Posty: 2906
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

sklsk napisał/a:
nowy plener został zrobiony tylko i wyłącznie pod ciebie
Jeszcze kilka takich stwierdzen, i sama w to uwierzy.
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

sklsk napisał/a:
tak jak wcześniej wspomniano brak sukcesywnego wklejania zdjęć zniechęca do dyskusji
Nie wiem w jaki sposób może zniechęcać, skoro i tak dyskusja była zabroniona do czasu wstawienia wszystkich zdjęć. Nad możliwością wstawienia zdjęcia w dniu zgłoszenia mogę się zastanowić, ale jest to dla mnie duże utrudnienie.
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Goltar -w tym niestety dyskusja była zabroniona, cały tydzień tak naprawdę nic się nie działo. we wcześniejszych można było się odezwać ale jak widać jednej osobie się to nie spodobało jak zapytałem się czy to ten sam dworzec.
całkowicie się zgadzam że była by to głupota jak Ty lub ktokolwiek inny prowadzący musiał by czuwać czy jest coś do wklejenia czy nie.

mamy tak jak mamy, i miejmy nadzieję ze się zmieni z czasem na lepsze.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

cybertoman napisał/a:
sklsk napisał/a:
nowy plener został zrobiony tylko i wyłącznie pod ciebie
Jeszcze kilka takich stwierdzen, i sama w to uwierzy.


...spokojnie cybertoman nie uwierze haha :wink: , twardo stoje na ziemi :grin: , niektorzy probuja zaklinac rzeczywistosc - i tych wlasnie odsylam ponownie do wynikow ankiety :wink:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Nikitaa napisał/a:
...spokojnie cybertoman nie uwierze haha :wink: ,
Ty może sama nie, ale robisz wszystko by wszyscy tak myśleli...
Nikitaa napisał/a:
twardo stoje na ziemi :grin:
Dołożyłaś emotikonkę - znaczy się... to był żart... :roll:
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

hijax_pl, ale akurat ta ikonka oznacza uśmiech, żart to raczej jak mrużysz oko - mówi sie "z przymrużeniem oka" - ;)
Przynajmniej ja mam taką teoriointerpretację :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

dr11, widzisz... forumowiczka Nikitaa przyzwyczaiła mnie, że uśmiech to, cytuje:
Cytat:
hahaha

;)
 
 
cszyszka 
Początkujący


Posty: 42
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

O ile to ciągle jest dyskusja na temat formy Wirtualnego Pleneru mogę zaproponować skrócenie czasu na przygotowanie prac z 3 tygodnie na 2 tygodnie. Plus oczywiście tydzień na ocenienie i głosowanie.
Co wy na to ?
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

cszyszka, rozumiem, że ostatni plener to ewenement pod tym względem. Zwykle były to dwa tygodnie na przygotowanie (i wrzucanie) prac + tydzień na głosowanie. Dodając parę dni na nowy temat i ogłoszenie nowego pleneru można powiedzieć, że cykl plenerowy zajmował ok miesiąca.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

hijax_pl napisał/a:
dr11, widzisz... forumowiczka Nikitaa przyzwyczaiła mnie, że uśmiech to, cytuje:
Cytat:
hahaha

;)


staraj sie to powtarzac co jakis czas w swoich wypowiedziech :
hijax_pl napisał/a:
Nie jestem człowiekiem niepełnosprawnym mentalnie

siebie upewnisz a innych uspokoisz :!:

Nikita
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

ja nie rozumiem czemu SG tak sie upiera zeby plener nie byl anonimowy?
jest sztafeta
są tematy "kwiaty" "ulica" itd

i tam mozna dyskutowac - nikt nie broni

a jeden temacik jak WP jest po to by mieć jakis dreszczyk, rywalizacje etc (co tam chcecie to sobie wpiszcie)

dlaczego nie moze tak byc?
dlaczego jeden temacik nie moze byc poprostu taki?
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Cola napisał/a:
ja nie rozumiem czemu SG tak sie upiera zeby plener nie byl anonimowy?
jest sztafeta
są tematy "kwiaty" "ulica" itd
nikt się nie upiera aby WP był bezdyskusyjnie jawny :) problemem jest "argumentacja niektórych" , dlaczego miałby byc bezdyskusyjnie anonimowy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17