Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Sob 24 Sie, 2013
Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?

Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?
Canon
40%
 40%  [ 671 ]
Konica-Minolta/Sony
11%
 11%  [ 195 ]
Nikon
24%
 24%  [ 412 ]
Olympus
4%
 4%  [ 79 ]
Pentax
7%
 7%  [ 116 ]
Samsung
0%
 0%  [ 12 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 7 ]
Sigma
0%
 0%  [ 5 ]
Fuji
0%
 0%  [ 10 ]
inna
1%
 1%  [ 21 ]
nie posiadam
7%
 7%  [ 124 ]
Głosowań: 1396
Wszystkich Głosów: 1652

Autor Wiadomość
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008   

właśnie dołączyłem do klubu EOS płacąc za swój nowy 40D tyle co kolega Smolo ;-)
na razie jestem na etapie czytania instrukcji
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






marcin-vlc 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

Witam wszystkich, zagladam na strone od dawna, ale to moj pierwszy post, dolaczylem do mniejszosci Nikona, od 1,5 roku uzywam D50, wczesniej mialem kompaktowego Olympusa.
 
 
mirko112 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Sro 30 Kwi, 2008   

Witam wszystkich! Od dłuższego czasu zaczytywałem się we wszystkich prawie forach fotograficznych,rozważałem wszystkie za i przeciw, balansowałem pomiędzy Pentaxem, Nikonem i Canonem aż wreszcie przeważył ten ostatni :lol: .Liznąłem trochę teorii,zrujnowałem się finansowo :cry: ,a teraz czeka mnie uciecha w swojej własnej radosnej twórczości :shock: :lol:
 
 
ted 
Uczestnik



Pomógł: 1 raz
Posty: 79
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Mili Państwo do głosowania :o
Czy tylko niecałe 300 osób czytających to forum posiada lustra :?:
 
 
mario 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

obecnie D3
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

Patrz stopka.
 
 
dawid_
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008   

Obecnie E-1 i D80.
 
 
marekf
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

canon 40D
 
 
wieslaw 
Początkujący


Posty: 26
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

E-510 sama radość dla amatora z dual kitem i sporo marzeń na przyszłość
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Każdy aparat jest radością dla fotografa. Może jedne mniej a inne bardziej. Olympus to chyba jednak troche mniej. Jak dla mnie oczywiście.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Moim zdaniem taki e-420 + 30/1.4 to radość dla niedzielnego pstrykacza, nie takiego Pstrykacza ;)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Taki E-420 to całkiem fajny aparacik, ale swoją wielkością to ucieszyłby co najwyżej moją panią. A poza tym mam awersję do formatu bardziej kwadratowego (4/3). Kojarzy mi się to niestety z kompaktem.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Ja myślę o nim, jak o sprzęcie na spacery z dziewczyną, żeby się razem powygłupiać i porobić zdjęcia :)
 
 
wojsz 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

D80 od paru dni
 
 
dawid_
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
A poza tym mam awersję do formatu bardziej kwadratowego (4/3). Kojarzy mi się to niestety z kompaktem.


Akurat ten format jest bardzo przyjemny. To główna zaleta Olka. 4/3 łatwiej opanować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 18