Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pon 14 Mar, 2011
Sposób głosowania w Wirtualnym Plenerze.

W jaki sposób powinno wyglądać głosowanie w Wirtualnym Plenerze ?
Głosowanie powinno być anonimowe w formie ankiety, bez ukrywania aktualnego wyniku.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowanie powinno być anonimowe w formie ankiety, z ukryciem wyniku, do czasu jej zakończenia.
47%
 47%  [ 17 ]
Głosowanie powinno być jawne, tak jak obecnie.
52%
 52%  [ 19 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   Sposób głosowania w Wirtualnym Plenerze.

Zgodnie z obietnicą wracam do tematu sposobu głosowania w Wirtualnym plenerze. Wyniki ankiety będą uwzględnione w XVIII edycji.
Ostatnio zmieniony przez goltar Czw 14 Lip, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






arietiss 
Optyczny
arietiss



Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Anonimowe? A ktoś sie tego wstydzi...? Jakaś szopka sie tu robi... Wszystko tajne, wszystko wciśnięte w jakieś sztywne ramki bzdurnych przepisów, nakazów, zakazów...
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

gdyby to był jakiś konkurs wiążący się z jakimś prestiżem, nagrodami, gdzie całość ma polegać na tylko i wyłącznie wygraniu, gdzie jest powołana komisja oceniająca to byłbym za głosowaniem tajnym.

ale jeśli ma to być zabawa i chcemy się bawić/uczyć, sami dajemy zdjęcia i sami je oceniamy to głosowanie powinno być jawne.

i szczerze mówiąc dobrze by było jak by jednocześnie funkcjonowała ankieta by nie trzeba było później doszukiwać się w wypowiedziach kto na co głosował i to zliczać.
wynik ankiety był by wynikiem wiążącym.
nie sądzę by był to problem z naszej strony zagłosować w poście - głosuję na nr 1 i oddać głos w ankiecie.
jednocześnie osoby którym nie odpowiadałaby jawność mogły by zagłosować tylko w ankiecie.

co do wyników kiedy powinne być widoczne - nie mam zdania
głosuję na jawne - bo nie ma mojej opcji :)
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

arietiss napisał/a:
Anonimowe? A ktoś sie tego wstydzi...? Jakaś szopka sie tu robi...

maput napisał/a:
A mi wstyd że takiego gniota wrzuciłem ;D
:smile:
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Ale tu o głosowanie chodzi a nie fotki ;) Głosowania się nie wstydzę i uważam że powinno być jawne. Inna sprawa, że ankiety są dla mnie mocno narażone na różnego rodzaju machloje ;)
A gniotów moich to ja się jeszcze pewnie latam wstydzić będę ;)
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

goltar,
A co zrobisz w wypadku kiedy
np 30% zagłosuje na wariant 1.
31% na 2.
A 39% na 3.
W tym wypadku wygrana jest pozycja 2?


ankieta jest faktycznie dobrym pomysłem, kto na co głosuje (anonimowe zdjęcia) jest mniej interesujące, najciekawsze są komentarze :smile:
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Tomasz_ napisał/a:
goltar,
A co zrobisz w wypadku kiedy
np 30% zagłosuje na wariant 1.
31% na 2.
A 39% na 3.
W tym wypadku wygrana jest pozycja 2?

Chyba raczej 1. Bo anonimowo, ale wyniki widoczne. To jednak bliżej pełnej jawności niż 2.
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

No właśnie, Tomasz_ ma rację, ankieta jest niefortunnie ułożona, głosy na anonimowość są rozbite.
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

maput napisał/a:
Tomasz_ napisał/a:
goltar,
A co zrobisz w wypadku kiedy
np 30% zagłosuje na wariant 1.
31% na 2.
A 39% na 3.
W tym wypadku wygrana jest pozycja 2?

Chyba raczej 1. Bo anonimowo, ale wyniki widoczne. To jednak bliżej pełnej jawności niż 2.

Brawo masz racje :-)
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Jak coś będzie nie tak, to się założy Komisję Śledczą. :razz:

A jak już tak narzekamy, to dlaczego jeszcze nikt nie napisał, że brakuje opcji "jest mi to obojętne"? :roll:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

A ja w sprawie formalnej: Jak są liczone w tej ankietce głosy osób, które nigdy żadnej pracy w plenerze nie wystawiły lub nie oceniały? To znaczy jak ważony jest głos forumowiczów uczestniczących w tej zabawie w stosunku do tych forumowiczów, którzy się trzymają daleko od niej?
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Forumowicz Forumowiczowi nie równy? :D
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

hijax_pl, ale to ni powinno miec najmniejszego znaczenia czy ktos zamieszcza swoje prace czy nie. jezeli nie zamieszczał to być może dlatego ze nie odpowiadały mu zasady na jakich to się odbywa. i teraz taka osoba ma możliwość głosu. wiem do czego zmierzasz, ze osoby ktore de facto WP sie nie interesowały będą glosować. wydaje mi sie ze tak raczej nie bedzie.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

teraz tylko czekac az pojawi sie ankieta czy wyniki WP powinny byc jawne czy tajne
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

kufel, do niczego nie zmierzam - głośno tylko wypowiadam swoje myśli nieuczesane. :mrgreen:

P.S.
Zawsze w przypadku wyborów prezydenckich podnoszona jest kwestia sensu głosowania Polonii w USA ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 17