Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Wto 26 Kwi, 2011
XVIII WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

wstrzymuję się od głosu.

Niestety poziom większości zdjęć pozostawia wiele do życzenia, choć laur zdziwionego konsumenta trafia do zdjęcia numer 3 :D
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Wirtualny Plener został zabity?
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

mnich napisał/a:
Wirtualny Plener został zabity?
mnich, według mnie, nic nie zostało zabite. Nie demonizujmy. Po prostu, tak wyszło i tyle. Zdarza się, jak to się mówi, "w najlepszej rodzinie". :grin:
Temat był płytki, słodki i ... totalnie domowo-pstrykaczowy, więc nie zachęcał do udziału. :sad:
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

4.
Ale posucha :mrgreen:
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Cytat:
Ale posucha :mrgreen:
Jeszcze niech ktoś zagłosuje na 2 i 3.
Wtedy będzie pięć pierwszych miejsc, albo żadnego. :mrgreen:
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

jaad75 napisał/a:
Usjwo napisał/a:
W promieniu kikunastu tysiecy kilometrow nie mam zadnego znajomego zwierzaka domowego :mrgreen:
Wszystkie zjedzone?... :razz:


Jak widac nie tylko u mnie :razz:

Jak widac temat nie przypadl do gustu, wiec chwala tym ktorzy podjeli rekawice.
Ja glosuje na 5.
Za to ze opowiada,
za to ze na temat,
za to ze to dobre zdjecie.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

Temat wcale nie był trudny i wcale nie ograniczał możliwości, powiem więcej - to był chyba jeden z łatwiejszych tematów - na dodatek sama treść tematu nie budzi żadnych wątpliwości, do tej pory były tematy z którymi mozna było trochę "poprzesuwać widełki" ten jest jasny jak słońce.


B o g d a n napisał/a:
eszcze niech ktoś zagłosuje na 2 i 3.


To ja oddaje głos na 2 :smile:
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

:zalamany:

Mój głos na 4. Za to, że ktoś miał odwagę wyłamać się ze sztampy.
 
 
Helium 
Bywalec
Canonier



Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Tak sobie czytam komentarze Użytkowników...
B o g d a n napisał/a:
trudno tu cokolwiek powiedzieć ale nie można chować głowy w piasek

kozidron napisał/a:
to był chyba jeden z łatwiejszych tematów

Usjwo napisał/a:
chwala tym ktorzy podjeli rekawice

... i dochodzę do wniosku, że wstrzymywanie się od głosu jest nie fair w stosunku do Tych, którzy przystąpili do zabawy w Wirtualnym Plenerze, a zatem jednak oddam swój głos (kto wie czy głosowanie nie będzie trudniejsze niż stworzenie pracy na ten XVIII WP ? Podejmę wyzwanie ;) ).

nr 1: mimo, że zwierzak domowy, emanujący smutkiem (wszak to też uczucie) to nie podchodzi mi to zdjęcie. Buty mi tu nijak pasują (mimo, że ktoś wcześniej napisał do nich fajną, nienaciąganą historię), rozkład światła też mnie ciut drażni.
nr 2: zdjęcie dużo by zyskało gdyby przymknąć przysłonę, a tak razi bardzo mała GO
nr 3: nie "łapię" tego zastawu - po prostu
nr 4: pomysłowe ! może gdyby inny kadr ? Na moim monitorze wygląda na to, że WB w polu.
nr 5: jest zwierzak domowy (co z tego, że nie w domu ?) ale nie dostrzegam uczuć.

I nagle okazuje się, że wybór trudny, bo do każdego kadru jest "ale"... hm...

Mój typ: 1 (niestety nie za coś, ale mimo wszystko - bez urazy dla Autora kadru)
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

głos na 4 za Baku
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

1. nie podoba mi się wykonanie ale wzbudza emocje, łatwo dopisać do niego jakąś przejmującą historię. smutek psa, buty pana, szkoda że nie puste wtedy można by było jakąś tęsknotę dorzucić. smutne.
2. zdjęcie nie podobało by mi się gdyby nie to że głębia ostrości (nos) zgrywa się z obrzeżem kocyka. tylko pozazdrościć takiej słodkiej drzemki.
3. 4 zdjęcia, sklejone bez pomysłu. 4 koty i pies gdzie tylko jeden tak naprawdę bierze udział w tym zdjęciu.
4. zdjęcie wygląda tak jak nasza reprezentacja narodowa, coraz bardziej kolorowa i coraz bardziej bez pomysłu na grę. ale grunt że jesteśmy "rodziną".
5. oboje czują bliskość siebie, i obydwoje jej potrzebują, takie jest moje pierwsze wrażenie.

rozważać mogę pomiędzy 1, 2 i 5.
i mój głos oddaję tak naprawdę za wyraz twarzy faceta i ręce w kieszeni które sugerują że nie pierwszy raz pies jest tak blisko niego - głos na 5
 
 
pitras 
Entuzjasta
i Fotopsuj



Posty: 537
Skąd: Italia/Legnica
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Głosuję na 5
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

5
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

ja również głosuje na 5.
 
 
bbeeaa 
Entuzjasta



Posty: 584
Skąd: Czerniewice
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Łatwy temat?
A może tylko z pozoru łatwy?

Podoba mi się 5 i 2 (nie przeszkadza mi mała GO).
Zagłosuję później
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15