Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Pią 01 Lip, 2011
I PLENER 321!
Autor Wiadomość
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

mi sie podoba 5, proste, czysty przekaz, wydaje mi się, ze jak najbardziej trafia w temat. Bo widać, ze to jeszcze fotografia, troche pocisniete psujem ale nie tak agresywnie, zeby miało znamiona samej grafiki.

Podoba mi sie jeszcze 9 i 10, chodź 10 bardziej.
Ogólnie chyba mniej szopa przynajmniej mi wyszłoby na dobre ale co zrobić :mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

gdyby to mial bys fotomontaz a nie kreatywna obrobka to glosowalabym na 9 ;)
jesli chodzi o proste ale sprytne efekty dopasowane do zdjecia to bardzo podobaja mi sie 4, 6 i 10

glosuje na 6 bo bardzo podoba mi sie sposob w jaki niebieskie i czerwone posiagniecia pedzla sie przenikaja, az dziw bierze ze to jakies gotowe narzedzie ;)

ps: moje to nie HDR ;)
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

1. To zawieszenie w próżni jakoś mi nie pasuje, ale sama obróbka mi się podoba.
2. Właśnie takich prac w tym temacie oczekiwałem. Jest i roślina, i graficzność.
3. Jedno z dwóch zdjęć, które kompletnie do mnie nie przemawiają. Technicznie bez zarzutu, ale nic mnie w tym nie pociąga.
4. Myślę, że bez obróbki to zdjęcie było ciekawsze...
5. Świetna praca. Prostota działa na plus.
6. Pomidor
7. Fajne zdjęcie, ładna kompozycja, obróbka zrobiona na tyle dobrze, że nie widać żadnych śladów ingerencji i można uwierzyć, że to prawdziwe odbicie.
8. Podobałoby mi się, ale te sztuczne flary wszystko psują...
9. Tak jak 3. - to nie mój gust i nie trafia do mnie kompletnie.
10. Prosty zabieg - fajny efekt.
11. Nie podoba mi się kadr, kompozycja, a bez obróbki zdjęcie byłoby z gatunku kiepskich. Raczej na nie.

Głosuję na 2.
 
 
kaurak 
Bywalec


Posty: 124
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Mi najbardziej leży nr. 8
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

maput, masz racje z tymi flarami, niepotrzebnie je dodawałem a była nawet wersja bez flar
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Nooooo... To jedziemy:

1. Bardzo przyjemna, łagodna obróbka. Ale jak już zostało powiedziane - brakuje czegoś...
2. Fajne tyle, że nie widzę tu rośliny. Pierwsze skojarzenie to mydlane wiórki..
4. Kadr OK, ale jakoś mi ta obróbka nie pasuje.. Tzn taka przypadkowa w moim odczuciu...
5. Bardzo przyjemna fotografia. Taka.. nostalgiczna... Gdyby nie inne byłaby moim faworytem :)
6. Prosty kadr, nietuzinkowa interpretacja "flory" no i ta obróbka, która dopełnia obraz. Brawo!
7. Ta "woda' jest dorobiona? Jeśli tak - to wspaniały, plastyczny efekt :)
8. A mi flary nie przeszkadzają :) Tak sobie myślę, że gdyby zrobić puzzle niedokończone mogłoby być fajnie :)
9. No Tutejszyn - nieźle się napracowałeś :) Brawo za pomysł i obróbkę :)
10. Oglądanie dmuchawca przez szybę. Niedostępny świat zewnętrzny... Widać smutek w tym zdjęciu.. Pomysł - duży plus!
11. Nie rozumiem tej pracy :(

Rozpiętość pomysłów bardzo mi się podoba, różnorodność pracy - to potężny plus. Nie ma dwóch podobnych prac - i o to chodziło :)

Moi faworyci to 6, 7, 9 i 10. I gdyby było można na te trzy bym zagłosował. No ale trzeba wybrać jedno..
I z ciężkim sercem muszę odrzucić trzy prace, które mi się bardzo podobają :(

Mój głos trafia do 6
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

To i ja dorzucam swoje trzy grosze.
Dla niektórych obróbka jest wartością samą w sobie, u innych współgra z treścią, dopełnia ją. Bliższy mi jest nurt drugi.
2. Kiełki jakoweś, roślinki małe a zadziorne? Fajne zdjęcie, fajna obróbka.
3. Warsztat świetny. Ale mam problemy z interpretacją. Dwie szczęśliwe, kolorowe różyczki się skumały, a trzecia, szara sierotka, tkwi na boku? Nurt pierwszy? ;)
4. Piękne kolory, świetny kadr. Obróbka pasująca, podkreślająca subtelność rośliny. Tylko te jaśniejące obwódki...
5. Ładna fotografia. Spokojna, ale wyrazista.
6. Super! Smakowite i soczyste, co obróbka wydobyła. Chciałabym mieć taki obrus w kuchni. Albo choć "szklaną deskę" do krojenia pomidorów.
7. Nie wiem, co to za obróbka, ale zdjęcie urzeka delikatnością.
8. Ładne światło. Jednak zdjęcie bardziej podobałoby mi się bez kółek i bez kwadratów. (Mam wrażenie, że te sześciany powinny dawać złudzenie trójwymiaru; nie pasuje mi to "wystające" do przodu tło nad liściem).
9. Płonąca róża w lodowym rożku :) Dość zakręcony koncept, wykonanie świetne. Szkoda, że tak nie umiem.
10. Wdzięcznie rozczochrany dmuchawiec :) Ładna kolorystyka.
11. Ta mozaika wydaje mi się trochę... ordynarna. Za silna obróbka.

Głos oddaję na zdjęcie nr 6. A na podium chętnie zobaczyłabym także 7 i 10.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

masza, No prawie ;-)
Po lewo MasterCard po prawej szara rzeczywistość :mrgreen:
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

masza napisał/a:
6. Super! Smakowite i soczyste, co obróbka wydobyła. Chciałabym mieć taki obrus w kuchni. Albo choć "szklaną deskę" do krojenia pomidorów.

Mam już zamówienie na taki obraz do jadalni...
I ciągle nie wiem czy to komplement ;)
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Mi 6 przyćmiło resztę. Także 6.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

maput napisał/a:
Mam już zamówienie na taki obraz do jadalni...
Sam chętnie zamówiłbym większą odbitkę :mrgreen:
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

Pozwolę sobie na taki oto wywód:
1 ) Fajne kolory, ale jako uzupełnienie kadru widziałbym jeszcze jeden mały pączek poniżej.
2 ) Jest kwadrat, jest roślina i jest fajna obróbka. Widzi mi się.
3 ) Bardzo pomysłowe, z historyjką.
4 ) Ciekawe, ale brakuje mi czegoś w dolnej części. Obróbka na wielki +.
5 ) Ma klimat.
6 ) Jak malowane!
7 ) Szczerze mówiąc nie widzę tutaj jakiejś specjalnej obróbki, ale to nie jest wada.
8 ) Widzi mi się, a i flary jakoś strasznie mnie nie rażą.
9 ) Jest pomysł, jest grafika :)
10 ) Bardzo przyjemne.
11 ) Prosty zabieg, sprytny efekt.

Pomimo pustego miejsca na dole pracy mój głos wędruje na 4. Można z tego ciekawą tapetę na pulpit zrobić :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

moronica napisał/a:
dyby to mial bys fotomontaz a nie kreatywna obrobka
Moje w zasadzie nie wyszło poza LR... (chwilowo do PSE by użyć .. gumki ;) ) a jednak to tryptyk tej samej foty... Jak w takim razie to traktować? Fotomontaż? :roll:
 
 
psylo 
Rozmowny



Posty: 267
Skąd: pozna-ń
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

no to może tero krótko ja:
6, 7 i 10 to prace, które zwróciły moją uwagę... fotografia z elementami grafiki czy grafika na podkładzie fotografii?
głos pada na 6. choć przy pierwszej próbie oceny starałem się odrzucić tę pracę ze względu na to, że tak mało widać w niej fotografii ;> a jednak nie udało się ;>

a poza tym to rzeczywiście fajnie, że pozostaje w zadanym temacie tak wiele interpretacji;>
thx hijax_pl za plan na zabawę ;>
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011   

moronica, to jak to z tym odbiciem wody jest? Zdradzisz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16