Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
prognoza cenowa canona
Autor Wiadomość
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   prognoza cenowa canona

Zamierzam kupic canona5D na dniach, czy moze lepiej sie wstzymac?
Moze ktos ma jakis cynk albo genialne spojrzenie na rynek, to kupa kasy wiec wolalem zapytac. BRAĆ i nieczekac bo cena spadnie napewno ale jeszcze to potrwa..... NIE BRAĆ bo cena spadnie za niedlugo :) to jak?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   

http://www.wrozka.pl

;)
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   brac

zapytalem , pani wrozka powiedziala zeby brac;) A tak powaznie?
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Musisz czekac na nastepce 5d. Tak bylo z 30d i 40d. Weszla 40tka to cena 30d spadla z 3900 na 3300.

Poszukaj na forach czy ktos nie ma cynku odnoscnie nastepcy 5d.

Tydzien po premierze nowego modelu 5d starsze body pojdzie w dol. ale kiedy premiera ????
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Warto kupić teraz bo można dostać w promocji zwrot prawie 800 złotych a nowy aparat cudownie lepszy nie będzie. Stary też cudownie nie stanieje o sumę niebotyczną.
 
 
bartek.lipinski
Początkujący


Posty: 35
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

wlasnie mm, o co chodzi z tymi zwrotami?
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

bartek.lipinski napisał/a:
wlasnie mm, o co chodzi z tymi zwrotami?

http://canon2007promotion...=po&view=promos
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

To taka promocja ustawiona na zniechęcenie klienta. Tzn. musisz zrobić wycinankę z kodów kreskowych, gdzieś tam to wysłać z namiarami na siebie i na swój bank, a po bliżej nieokreślonym czasie Canon odda Ci kasę.

Taka zasłona dymna w stylu "mamy tanio, robimy promocję, ale tak naprawdę liczymy, że nie będzie Ci się chciało wycinać i wysyłać i przez to zarobimy więcej".

Jak kupowaliśmy konwerter 1.4x to był rabat 50 zł... Szkoda było wysyłać, czyli jesteśmy w punktu widzenia Canona klientem idealnym.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Mnie się podobało bo wyszło mi w sumie za body 400D 2000 zł w czerwcu tego roku, a teraz, akurat jak mam kupować 70-300 IS to znowu dają mi dwieście coś tam zwrotu. Nie marudzę :)
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Ja także jestem zadowolony z tych promocji :D . W pierwszej edycji kupiłem 10-22 i dostałem zwrot 290 zł, w tej edycji mam zamiar kupić 100-400 i otrzymać 380 zł zwrotu... Procedura otrzymania zwrotu jest jasno opisana na stronie Canona, wysłałem i bez żadnych problemów otrzymałem zwrot na konto.
Arek napisał/a:
Jak kupowaliśmy konwerter 1.4x to był rabat 50 zł... Szkoda było wysyłać, czyli jesteśmy w punktu widzenia Canona klientem idealnym.
Tu się zgodze. Warto patrzeć tylko na promocje większe niż 50 zł, ponieważ należy liczyć się z kosztami wysłania listu za granice oraz pobrania opłaty za przelew międzynarodowy.
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   super wielkie dzieki

wielkie dzieki bo!
Bo niewiedzialem ze znowu sa zwroty od 01.10.2007!
Bo jutro zamawiam aparat i obiektyw i batery packa i karte :) !!
Bo jestem teraz szczesliwy i spelniam w polowie swe marzenie :) !!!
Pozdrawiam
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Ja dzięki poprzedniej promocji odzyskałem prawie 1400 zł, teraz kusi mnie zwrot niemal 800 zł za 70-200/2.8 IS L i... chyba się w końcu skuszę :D
Sama operacja odzyskiwania jest tylko pozornie skomplikowana. Jeżeli zwrot jest większy niż 100 zł to warto się potrudzić.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Też się na początku bałem... i dobrze... bo uniknąłem straty pieniędzy
Na początku roku sklepy zrobiły paskudny numer z 400D. Aparat był najtaniej po 2300 zł, już miałem go kupować, kiedy nagle... Canon ogłosił Cashback i wszystkie sklepy jak jeden mąż podniosły własne ceny o 200 zł na zasadzie 'bo Canon zwróci' :P

Wkurzyłem się niemiłosiernie i postanowiłem poczekać do końca promocji, aż ceny wrócą do poprzedniego stanu. Dla niecałych 100zł nie chciałem się pakować w całą procedurę zwrotu. Na szczęście pod koniec promocji, aparat staniał do 2300, a z Cashbacku nadal można było skorzystać.

Na szczęście teraz nie widzę żeby coś drożało z powodu tych zwrotów. Oby cena 70-300 IS USM utrzymała się na poziomie 2100. Tyle teraz najtaniej na necie i to w całkiem niezłym sklepie :)
Wyjdę na mniej niż 2 tysie... tylko niech oni z tą ceną poczekają parę dni aż będę miał pieniądze :D
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Ja sobie spokojnie poczekam do końca grudnia. Zresztą wysłać pewnie będzie można nawet w styczniu, tylko paragon zakupu ma być z tego roku.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

MM napisał/a:
Ja sobie spokojnie poczekam do końca grudnia. Zresztą wysłać pewnie będzie można nawet w styczniu, tylko paragon zakupu ma być z tego roku.

Ostatnio było bodajże jeszcze z 15 dni na wysłanie po zakończeniu promocji. Była na produkty kupione do 30 czerwca, a do 15 lipca trzeba było zgłosić chęć otrzymania zwrotu.
Nie jestem pewien bo wysyłałem trochę wcześniej, ale wydaje mi się, że nie dają więcej niż 2 tygodnie. Lepiej wybadaj dokładnie bo optem może być za późno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14