Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Czy nie czas na wybór kultowego analoga
Autor Wiadomość
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Dpietr napisał/a:
OM-4 + komplet Zuików :smile: . Mi więcej do szczęścia nie było potrzeba.

Jedno pytanko.... Bagnet 007? :mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Dpietr 
Nowy


Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Zastanawiam się nad odpowiedzą... A co jeśli tak :mrgreen: ?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Przed kim Ty się kolego chcesz schować. Zapomniałeś gdzie pracuję? :mrgreen:
Daj mi swój PESEL a powiem Ci kim jesteś. Zresztą Twój adres ciągle mam w swoich szpargałach :grin: :razz:
Witam na forum i zapraszam do dyskusji Drogi Kolego. Pokaż chłopakom jakie foty się analogiem "strzela".
 
 
Dpietr 
Nowy


Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

Miło odświeżyć starą znajomość :smile: edit: no tak, niemal 100% mojej www to analog, wiec zapraszam choć nie gwarantuje opadu szczeki :)
 
 
mszczyrek 
Entuzjasta


Posty: 675
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Sa ludzie ktorzy uwazaja ze OM-4 jest najlepszym analogowym body... Kolega mial OM-2, bardzo przyjemny aparat. Ale FM3A to FM3A:)
 
 
Dpietr 
Nowy


Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Wiecie co ? Przeglądnąłem sobie trochę slajdów, które jeszcze niedawno wywoływałem.
Kilka razy już zdarzyło mi się podjąć taką decyzję z dnia na dzień...
Czy jest ktoś chętny na dwumiesięczny E-410 (+ SanDisk Extreme III 2GB + ME-1) + 14-54 ?
Zaraz będą na Allegro :twisted: (tak wiem, jestem chory). - już są.

OM-2(n) a OM-4 to jednak spora różnica. Przez pewien czas miałem oba z myślą o używaniu obydwu, ale w końcu wyszło na to, że dwójka cały czas leżała w torbie a sięgałem jedynie po czwórkę :smile:
 
 
mszczyrek 
Entuzjasta


Posty: 675
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Przemysl jeszcze ta sprzedaz, cyfry szkoda... Przyda sie chocby zeby sprawdzic poprawnosc ekspozycji;) czy na imprezie cos pstryknac. Swoja droga, tez mam takie pomysly czasem... :)

Pozdrawiam,
 
 
Dpietr 
Nowy


Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Za późno... :razz: . Zostało jeszcze body.
Dodatkowym argumentem za, są aktualnie wiszące na Allegro 50/1.2, 35/2.
Za jakiś czas dokupię pewnie jakąś małpkę. Myślę, że to dobra kombinacja (jak dla mnie).
 
 
mszczyrek 
Entuzjasta


Posty: 675
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Widze ze decyzja przemyslana:) Powodzenia w lowach na OM-4 zycze:)
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

No dobra, to kolej na mnie:

Na allegro aktualnie znalazłem Leice R3 z 50/2 za tysiaczka... aż mnie kusi, żeby coś takiego sobie sprawić, a następnie zakupić 90/2 za 2tysiaczki... czy to się opłaci?

Może lepiej byłoby kupić Nikona z 50/1.4 i do tego 85/2 za łączną sumę około 1200zł...

Albo Canona pod system FD (F1 + 50/1.2L za jakieś 1500zł)?

albo...

Jakiegoś dobrego Pentaxa (są jakieś super dobre?) i do tego... Porst 55/1.2 ;)

Ma ktoś jakiś pomysł?
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Pomógł: 69 razy
Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

leica r3 znaczy minolta xe7 ;) tylko bagnet inny.

nikona analnego nigdy nie miałem
polecam xd7 z rokkorami. ew om 1. tyle że to droższe szkła i nie zawsze dorwiesz 85.

miałem f-1 i wkurzała mnie klocowatość. po prostu był za ciężki. a już z kompletem szkieł nie chciało mi się go wogóle nosić. z fd lepiej leżał mi a1.
dla mnie jednak priorytetem była kompaktowość.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

mavierk, nie wydziwiaj, tylko jak masz system nikona dokup analoga z tej stajni i będzisz zadowolony.
ja też lukam za innym analogiem niż Y/canon 50.
oglądałem 3 i dałem sobie siana.
zdecydowałem sie na 1 i szukam dobrego .
w nikonie masz ogromny wybór i kompatybilnae szkła ze swoim systemem. chcesz przekombinować? :mrgreen:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

krisv740 napisał/a:
w nikonie masz ogromny wybór i kompatybilnae szkła ze swoim systemem. chcesz przekombinować? :mrgreen:
Nie, po prostu aktualnie ktoś kupił F2 z 50/1.4, który na allegro koczował od marca za 700zł i nie szukam alternatywy. Po za tym mam snobiczne zapędy - leica by je zaspokoiła :) No i na allegro jest tylko 85/2 i 85/1.4 manualna, ale ta 2 jest za droga...
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

mavierk napisał/a:
mam snobiczne zapędy

:mrgreen:

jeśli tak , to ja proponuję cantax rts III albo NX i zeiss'y do tego :mrgreen:
snobizm pełną gębą i pustą kieszenią - polecam :grin:
 
 
AQQ 
Maniak


Pomógł: 10 razy
Posty: 809
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008   

Skoro pytanie o analogi ...
Nie sądzę, by można było zaliczyć je do kultowych ale mile je wspominam.
Zenit E, Zenit TTL, Praktica MTL5, Nikon EM, F70 i F60.

Został tylko EM :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14