Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
jaki plecak do 5D?
Autor Wiadomość
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   jaki plecak do 5D?

Jak w temacie:) Jaki plecak polecacie do 5D+ grip+ canon24-105L+ canon70-300+ speedlight lampa+ kaczuszka do kąpieli+ portfel+ kanapka

ps.Dotykalem dzis Vanguarda i jest Boski! I byly jeszcze jakies inne ale zapomnialem nazwy ale straszne scierwa. Wiem teraz ze to trudny wybor a ja chce isc spokojnie ulica albo szlakiem bez obaw ze zaraz mi sie zerwie pasek z ramienia:) a te tansze wlasnie takie sprawiaja wrazenie i to bez sprzetu w srodku. Ja chce tylko w plecaku co napisalem a te Vanguardy co widzialem za 600PLN mialy jeszcze miejsce na dodatkowe obiektywy i jeszcze ze 2 kaczuszki a dla mnie to za duzo. Chce tylko to co napisalem i styka w dobrym plecaczku. Co polecacie? :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

http://www.fotozakupy.pl/...ct/product/6818
Choć 200 też powinna się nadać :wink: no chyba że tych kanapek ma być cała sterta :lol:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

protazy napisał/a:
http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/product/product/6818
Choć 200 też powinna się nadać :wink: no chyba że tych kanapek ma być cała sterta :lol:


To nie jest plecak. Jeżeli ten slingshot się spodoba to polecam wersję 200 AW. Ta większa 300 jest za duża i mało praktyczna w noszeniu, na ten rozmiar to już klasyczny plecak jest lepszy. W 200 AW bez problemu się mieści 5D z gripem i podpiętym 24-70L, a to jest większe szkiełko od 24-105L. Zmieści się też lampa ze stofenem i gruchą a także jeden długi lub dwa, trzy mniejsze obiektywy. Do górnej przegrody pięknie wchodzi całe 70-200/4L a nawet 100-400L bez mocowania statywowego i osłonki :lol: Oczywiście zamiast tego wejdą z dwie kanapki. Jest też dodatkowa kieszonka na baterie i karty pamięci.

Na dłuższe piesze wędrówki mam Lowepro Compu Rover AW. Zmieścisz tam wszystko co chcesz, wejdzie dużo kanapek, wiatrówka z mapą, wsadzisz tam laptopa i na dodatek po założeniu specjalnej osłony możesz to wszystko spokojnie postawić pod rynną w czasie deszczu :lol:
Jeszcze jedno... pięknie się tam podłączy monopod albo statyw :wink:
Cena poniżej 500 zł.
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Chlopaki wielkie dzieki , obejrzalem pare stronek i bardzo mi sie podoba ale ja musze miec 2 szelki a nie jedna:) Przetestowalem juz kiedys plecaki zwykle z jedna szelka i mi trotalnie to niepasi. Niema takiego w wersji 2szelki? :) szukam ale nie moge dotknac i niewiem czy to dobre czy nie:) cos podobnego polecicie?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Jeżeli masz zamiar kupić klasyczny plecak foto to jestem skłonny za przystępne pieniądze pozbyć się czegoś takiego w idealnym stanie 8)
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

krcze troche za duzy co nie:) Ale za ile?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

malotki napisał/a:
krcze troche za duzy co nie:) Ale za ile? 300zł?


Plus koszty wysyłki i jest cymes :wink:
Tylko jak tego grzmota wysłać? :lol:

A cenę zdążyłem zobaczyć 8)
 
 
Rusek 
Bywalec



Posty: 116
Skąd: Mars
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

ja polecam ta firme:

http://www.kata-bags.com/...Id=4&ProdLine=4
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   :)

kurcze:) hehe Dzieki kolego ale za duuzy jak na moje potzreby:) Ale zapytam Siestry mej , kupila jakis szajs wiec moze skorzysta, to jak 200PLN? :) Przeslij mi zdjecia orginalne a ja je posle Asi. malotki@wp.pl
Ja chce plecak:(
 
 
Rusek 
Bywalec



Posty: 116
Skąd: Mars
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

bierz kate - sa pancerne
 
 
malotki 
Nowy


Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   hmm

mówisz? to mi chyba wystarczy w takim razie, jak myslisz?
http://www.allegro.pl/ite...dr_465_hit.html

ale znalazlem tez vanguarda w przystepnej cenie:)
http://www.foto-net.pl/sk...25fa37c41ff6e4c
 
 
Rusek 
Bywalec



Posty: 116
Skąd: Mars
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

tego modelu na oczy nie widzialem, ale znajac inne modele to mozna brac - dla mnie jedyny minus w kacie to zolte wnetrze plecakow, czyli moze sie wybrudzic - ale kate uzywaja czesto w tv a tam sprzet caly czas jest w drodze - wiec to chyba nie bedzie problem. Na Twoim miejscu nie kupowalbym plecaka "bez dotyku".

a vanguard mi osobiscie sie nie podoba - jakos tanio wygladaja ich produkty, na Twoim miejscu bralbym pod uwage 3 firmy: KATA, LOWEPRO, TAMRAC i DOMKE - ale oni maja w wiekszosci torby.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

Miałem trochę do czynienia z plecakami Kata i szczerze mówiąc uważam, że są fatalne - totalnie mi nie podeszły... A do tego ta stylistyka...
Ostatnio najbardziej przekonuje mnie Lowe Pro Primus AW, ale jeżeli chcesz upchnąć tam 5D z gripem, to trochę ciężko będzie używać bocznej kieszeni, a poza tym ten plecak ma dość dużą przestrzeń ładunkową, a to, z tego co piszesz jest Ci nie potrzebne. Zobacz też Tamrac Adventure 7 - fajny mały plecak, choć jak dla mnie jednak ciut za mały, a z kolei Adventure 9 jest trochę zbyt duży... Może podejdą Ci Crumplery - mają kilka całkiem fajnych i oryginalnych modeli, a wersje na Europę są chyba nawet fajniejsze niż amerykańskie... Jest również całkiem niezłe Naneu Pro z quasi-militarną serią Alfa i Bravo oraz "sportowym" K2...
 
 
Rusek 
Bywalec



Posty: 116
Skąd: Mars
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

dla mnie crumpler to cos jak IPOD - troche gejowski dizajn maja te plecaki, ale wykonanie jest na poziomie. Bylem u dystrybutora KATA (nie polskiego) ogladalem ich rozwiazania dla fotografow - sa nie do przebicia jesli chodzi o funkcjonalnosc oraz wytrzymalosc. Wiem co mowie - nie lubie dziadostwa.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

Ja mam Tamraca Expedition 7. Wielki z wierzchu, a w środku tylko przeciętny, ale za to pancerny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15