Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
filtr do ...
Autor Wiadomość
norbiQue
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   filtr do ...

witam,
co mozecie polecic do obiektywu Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM?, ktory wlasnie zakupilem, mam nadzieje ze byl to dobry wybor!

norbert
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

Ale filtr jaki? UV, polar, połówkowy, szary?
 
 
norbiQue
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

no i wlasnie, mysle ze polar... bedzie mi najbardziej potrzebny, samo uv to chyba za malo ;)
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

norbiQue napisał/a:
no i wlasnie, mysle ze polar... bedzie mi najbardziej potrzebny, samo uv to chyba za malo
a co chcesz osiągnąć za pomocą tego filtra ? chcesz go nosić na stałe czy przykręcać okazyjnie ? :roll:
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   Re: filtr do ...

norbiQue napisał/a:
witam,
co mozecie polecic do obiektywu Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM?, ktory wlasnie zakupilem, mam nadzieje ze byl to dobry wybor!

norbert


Ja myślę, że ideałem byłby połówkowy pomarańcz.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   

Gwiazdkowy też jest niezły :lol:

Bardziej serio to tutaj niech sobie kolega zobaczy jakie mogą być filtry. Wybór jak widać spory :wink:
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   Re: filtr do ...

Arv napisał/a:
Ja myślę, że ideałem byłby połówkowy pomarańcz.

Ja też piszę bardzo serio ;-)
Połówkowa pomarańcza 'rzondzi'. Może być też brzoskwinka lub tabaczek ;-)

http://www.canon-board.info/showthread.php?t=7737 - klasyk fota.
http://foto.recenzja.pl/F...c_id-34289.html
http://plfoto.com/622366/zdjecie.html

:lol:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   

No, jakby nie patrzec takie fotki maja swoj urok, ale pewnie koledze o cos innego chodzilo, ale sam nie wie o co ;-)
 
 
norbiQue
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

wiec i kupilem se B+W Pol. kołowy MRC, 77mm....
mam nadzieje ze dobry wybór?
moze to glupie pytanie, lecz czy potrzebuje jeszcze filtr uv, czy polar zastepuje tez uv?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

:shock:
A czy opony letnie to to samo co zimowe? W końcu to są OPONY...
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

norbiQue napisał/a:
wiec i kupilem se B+W Pol. kołowy MRC, 77mm....
mam nadzieje ze dobry wybór?
kup jeszcze B+W 77E ND 3.0-1000X - trochę drogi ale w połączeniu z polarem da bardzo ładną czerń na zdjęciach :wink:
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

NorbiQue zacznij ty chłopie zadawać mądre pytania.


Kupiles bardzo dobry filtr. Napewno ci sie przyda.

Jak sama nazwa wskazuje CPL a UV to dwie różne sprawy.

UV i CPL mają pewne wspólne pola działania. Zresztą - na tym forum dyskutowano o filtrach. Ten temat był omawiany wiele razy. Na necie jest masa stron.

Poczytaj.
 
 
norbiQue
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

ciebie akurat o zdanie nie pytalem, wiec po co "madry chlopie" odpowiadasz!!!
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

Ja napiszę tak... kup sobie jeszcze szarą połówkę lub jakiś zestawik Cockina. UV jest tak naprawdę zbędny, choć każdy nowy fotoamator leci do niego jak mucha do....
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 22 Paź, 2007   

Panie NorbiQue to chyba twoje pierwsze forum.

Jak zadajesz pyatnie to każdy ma prawo na nie odpowiedzieć. To taka zasada na forach internetowych - urzeczywistnienie wolności słowa.

Chcialem być miły. Ale jeśli ty sie irytujesz... Następnym razem zaznacz w poście, że mnie ( tego głupiego i gorszego ) on nie dotyczy. Będę wdzięczny :D

Jak pewnie Góralu zauważyłeś ( w odpowiedziach ) to dostarczyłeś użytkownikom forum dużo rozrywki. Napisałem ci szczerze po to by inni dłużej sobie jaj już nie robili.

P.S. Górale to charkterne chłopy. Ja już cie lubię. Tak jak lubię twoje miasto i góry obok których sobie żyjesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14