Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
WYBORY 2007
Autor Wiadomość
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   WYBORY 2007

Nie chcę zachęcać do głosowania na konkretną opcję, choć każdy inteligentny człowiek domyśli się za kogo trzymam kciuki. Nie o to mi tutaj chodzi. Ja chciałbym tylko, aby WSZYSCY pełnoletni i uprawnieni bywalcy tego forum (także ci, którzy przebywają za granicą) poszli do urn i głosowali zgodnie ze swoim sumieniem. Tutaj wypowiadają się generalnie inteligentni forumowicze i dlatego jestem spokojny o to, że głosy nie pójdą na marne i być może dzięki nam zwycięży lepsza opcja dla przyszłości naszej kochanej OJCZYZNY.

Dlatego jeszcze raz namawiam i proszę... IDŹCIE NA WYBORY!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   

Podpisuję się obiema rękami.


http://pl.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0

 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   

Sluszny apel, popieram.
RUSZCIE D**** I IDZCIE NA WYBORY!!!
 
 
rafid78 
Bywalec



Posty: 128
Skąd: Dublin
Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   

Ja sie wybieram.
Tylko te statystyki troche mnie przerazaja.
W Wielkiej Brytanii i Irlandii zarejestrowalo sie na wybory 70 tys ludzi, a jest nas tutaj wedlug wladz okolo 2 mln,gdzie ta reszta?Chyba nie wszystkim zalezy zeby wrocic do normalnego kraju.Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   

1. A ja mam takie zdjęcie w temacie ....
http://picasaweb.google.c...872027150540930
co prawda z wyborów prezydenckich, ale ....

2. Znacie kawał wyborczy ?

Wraca Nelly R. po wyborach do Krakowa.
Jan pyta - Ile głosów dostałaś ?
- Dwa.
- WIEDZIAŁEM, ŻE MASZ KOCHANKA !!!!
 
 
pdf100
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

hehe,
fajne,
ja mieszkam za granicą (anglia)
i nie głosuje, ponieważ wydaje mi się
że cała ta polityka taka sama (nienawidze jej)

a kandydaci obiecują, a później latają sobie do juraty
..............................................................................
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

pdf100 napisał/a:
hehe,
fajne,
ja mieszkam za granicą (anglia)
i nie głosuje, ponieważ wydaje mi się
że cała ta polityka taka sama (nienawidze jej)

a kandydaci obiecują, a później latają sobie do juraty
..............................................................................


Skoro nie głosujesz to nie masz czym się chwalić :twisted:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

Heh, no fotka fajna :D
A co do "nieglosowania" za granica: ja 2 lata temu jak bylem we Francji, to bieglem sie zarejestrowac, bo uznalem to za moj obowiazek.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

Arv napisał/a:
1. A ja mam takie zdjęcie w temacie ....
http://picasaweb.google.c...872027150540930
co prawda z wyborów prezydenckich, ale ....


taki maly OT, bo przegladajac Twoja galeria zobaczylem fotki z koncertu Bester Quartet. Tak sie sklada ze z Arkiem i rodzinami tez bylismy na tym ich koncercie w kosciele sw. Jana
Musze przyznac ze to jeden z lepszych (jesli nie najlepszy) koncertow na jakich bylem w zyciu. Chlopaki pojechali :-)
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

RobertO napisał/a:
taki maly OT, bo przegladajac Twoja galeria zobaczylem fotki z koncertu Bester Quartet. Tak sie sklada ze z Arkiem i rodzinami tez bylismy na tym ich koncercie w kosciele sw. Jana
Musze przyznac ze to jeden z lepszych (jesli nie najlepszy) koncertow na jakich bylem w zyciu. Chlopaki pojechali :-)

Ten gruby frajer z 300D i Tamronem ganiający tu i ówdzie to byłem ja ;-).

Ehh, przydałoby się takie 85mm f/1.8 .... bo chłopaki nie życzą sobie błyskania. 75% zdjęć było poruszonych ;-(.
Choć przyznam, że Wojtkowi Frontowi (kontrabas) parę zdjęć się spodobało.

Ale ta muzyka i to miejsce ... jakaś magia się wtedy wyzwoliła chyba ....
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

No było odlotowo. Niezapomniane wrażenia.

Ja mam kilka ujęć z 1.4/50 i szerokich z 10-22 mm. Ale nie chciałem psuć atmosfery i ganiać po kościele, więc fotki robiłem tylko z miejsca na widowni.

Szkoda, że się nie poznaliśmy :)
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

Arek napisał/a:
Ja mam kilka ujęć z 1.4/50 i szerokich z 10-22 mm. Ale nie chciałem psuć atmosfery i ganiać po kościele, więc fotki robiłem tylko z miejsca na widowni.


Pokaż ;-)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

Proszę bardzo:




 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

FAJNIE :evil:
Jak jutro niskopienni wygrają to wstawię wam tutaj zdjęcia moich KACZUSZEK! :twisted:
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Paź, 2007   

Ehh, zerwałem sie skoro świt (tak po 8) i o 9 udało się zagłosować ;-) Spory tłum był w komisji... szkoda tylko, że większość w słynnych włóczkowych beretach:-/

Może po południu będzie lepiej...

konrad
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14