Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Nie 24 Lut, 2013
FOTOMONTAŻ
Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

hijax_pl, moja siedmioletnia córka, zerknąwszy na to dzieło, zapytała z wahaniem w głosie: "Yyy... O co tu chodzi?". A jak nie wiadomo, o co chodzi, to przecież znaczy, że sztuka! :)
Gratuluję, Ty i Twój syn jesteście artystami! :D
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

hijax_pl, jeśli to dzieło twojego 6-letniego syna, to jestm pod wrażeniem - mimo że zapomniał o numeracji :twisted:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

masza, dokładnie tak.
Gdyby mój syn miał na celu sprzedaż swojej pracy.. Gdyby chciał trafić w gusta tłumu - byłaby to sztampa.. Ale on to zrobił sam z siebie. Tak od serca. Bez celu.. Wyraził swoje emocje..
Jest to zatem 100% sztuka.
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Sunders napisał/a:
mimo że zapomniał o numeracji

Sunders, ale z Ciebie sztywniak! ;) Sztuka jest wyzwolona, nie należy jej ujarzmiać numerkami!
:)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Sunders, on tylko dorysował w mspaint słoneczko :D

A nie numeruje, gdyż nie uznałem tej pracy (bądź co bądź artysty) godnej prezentacji.. Może oceniam go za surowo, ale traktuje to jako... wprawka w używaniu MSpaint :)
No i wkleiłem na Twoje życzenie przecież...
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

masza napisał/a:
Gratuluję, Ty i Twój syn jesteście artystami!


masza sugerujesz,że hijax_pl omagał swojemu synkowi :???:

[ Dodano: Nie 01 Kwi, 2012 18:23 ]
hijax_pl napisał/a:
on tylko dorysował w mspaint słoneczko


O.K. myślałem, że zdjęcie też zrobił :grin:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Sunders, tak sobie właśnie wykoncypowałam, że hijax_pl fotografował, a hijax_pl_junior okrasił. I zdaje się, że intuicja mnie nie zawiodła! :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

masza, trafiony, zatopiony :D
 
 
Czesiu32 
Rozmowny
ale, Artysta



Posty: 298
Skąd: Nasz kraj
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

KwusheR napisał/a:
18 to jakiś żart prawda?

Widzę, że podziałało Ci dziełko na emocje KwusheR!
O to własnie chodzi! To jest po prostu dzieło artystyczne. Ma poruszać emocje, co najwyraźniej dokonało nie tylko u ciebie KwusheR, ale i u innych jak np hijax, którzy tak jak kura, która zawsze chwali swoje jajko, wyraziła też swoje rozpaczliwe gdakanie na widok takiego dzieła.

Jest to dziełko, które ma być coś jak obraz namalowany. Więc tu odpowiadam na twoje zapytanie. Nie jest to żart w moim zamierzeniu, choć może i takie emocje wywolywac jak najbardziej, bo elementy żartu też są w tym zawarte, jak choćby ten piesek jakby z innego świata. Dzielko ma oczywiście też i swój objaśniający trochę tytuł.
Oczywiście jest to technika fotomontażowa tego jakby obrazu, dlatego wstawiam do tej kategorii zdjęć, bo tak sobie zdecydowałem.
Tak dokładniej, ten obraz w moim twórczym zamierzeniu, ma ukazywać impresję teatralną w podziemiach zamczyska, na którą napatacza się ta laska w turkusowej bluzce, z swoim pieskiem.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu32 Nie 01 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

masza napisał/a:
intuicja mnie nie zawiodła!


masza, chapeau bas przed twoją intuicją :lol:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Czesiu32, mylisz się. Jestem artystą i doskonale rozumiem Ciebie i Tobie podobnych artystów. Po prostu mój artyzm nie idzie w parze z Twoim - ale przecież przez artyzm uwalniamy swój indywidualizm, więc krytyka mojego artyzmu przez Ciebie i Twojego artyzmu postrzeganie odbieram tylko jako próbę dość rozpaczliwej obrony swojego dzieła i ewangelizowanie innych, że tylko Twój tok myślenia jest ten jedyny, prawdziwy. Nie tędy droga.
Czesiu32 napisał/a:
Tak dokładniej, ten obraz w moim twórczym zamierzeniu, ma ukazywać impresję teatralną w podziemiach zamczyska, na którą napatacza się ta laska w turkusowej bluzce, z swoim pieskiem.
Mój artyzm nie pojął Twojego artyzmu. Ale tym samym nie zaprzecza istnienia jego w Tobie. Mój artyzm wyraził ocenę Twojego artyzmu - jeśli ta ocena Cię boli, to może czas na zamknięcie się w swojej artystycznej jaskini i doczekanie czasów, gdy artyzm dojrzeje i będzie z godnością przyjmował krytykę?
 
 
Czesiu32 
Rozmowny
ale, Artysta



Posty: 298
Skąd: Nasz kraj
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

To co robisz hijax nazywa się galerka. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Więc po prostu mi się to nie podoba hijax, że robisz spamowanie, wstawiając choćby zdjęcie fotomontażowe bez numeracji. Po prostu tak to odbieram. Jak chcesz coś tu komuś pokazać, to osadzasz w serwer i linkujesz. Szanujmy sie nawzajem i zachowujmy choć odrobinę porzadku regulaminowego hijax. to nie jest twój prywatny folwark, abyś tutaj robił swoje artystyczne impresje regulaminowe.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu32 Nie 01 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Czesiu32, nie o moją wstawkę przecież chodzi. Jeśli chcesz - mogę owemu nienumerowanemu artystycznemu dziełu zablokować możliwość prezentacji. Innymi słowy usunąć linka. Czy zmieni to coś w Twojej ocenie mojej oceny? Nic a nic...
 
 
Czesiu32 
Rozmowny
ale, Artysta



Posty: 298
Skąd: Nasz kraj
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Teraz już możesz sobie robic co chcesz hijax! Jest mi to zupełnie już obojetne. Swoje kwestie wyraziłem już w zupełności. Pozostawiając swoje zdjęcie bez numeru wprowadzasz jedynie bałagan dla innych, którzy będą chcieli tu zamieszczać swoje prace fotograficzne, bo nie będą wiedzieć czy mają napisać numer 19, czy 20.
To tyle!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15