Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
fotografie dziwnych obiektów
Autor Wiadomość
camelot 
Początkujący



Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 24 Paź, 2007   fotografie dziwnych obiektów

Troszkę może egzotyczny temat , ale postanowiłem spytać czy może któremuś z Was udało się złapać w kadr coś dziwnego UFO to może zbyt banalny skrot, ale coś czego po powiększeniu i obróbce nie potraficie wytłumaczyć, na taką ilośc zdjęć na liczniku co tu niektórzy maja to chyba czasem coś dziwnego "wleci"
pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






camelot 
Początkujący



Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

A to ciekawe, cisza, a może zmowa milczenia ))?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

Pytanie bardziej do specjalisty od Klewek :lol:
Ja fotografuję od wielu lat to co się w powietrzu dzieje, czasami robię zdjecia z powietrza, długo rozmawiam z pilotami i w banialuki nie wierzę.
Ludzie lubią się czymś takim ekscytować i dlatego temat będzie zawsze na topie :wink:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

Dokładnie. Ja zawodowo robie zdjęcia nieba, spędzając pod nim całe noce, i jakoś żadnego UFO nigdy nie widziałem.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

Jak bodaj w sierpniu tego roku reklamowali w telewizorze, że nad naszymi głowami będzie przelatywała stacja kosmiczna i że będzie można zobaczyć to gołym okiem, to się nastawiałem na zrobienie fotek. Oczywiście przeliczyłem się z moją zwykłą Sigmą 70-300, bo stacja kosmiczna była widoczna jako jedna z gwiazdeczek, tylko szybko przesuwających się po niebie, co dodatkowo utrudniało jakiekolwiek zdjęcia. Tego samego wieczoru, mając już aparat ze statywem na balkonie, postanowiłem zrobić jeszcze jakąś fotkę Księżyca. Kiedy patrzyłem w wizjer aparatu zobaczyłem jak na tle Księżyca coś przeleciało. Pewnie była to owa stacja podczas kolejnego obiegu Ziemi, już bliżej naszego nieboskłonu, ale niestety nie zdążyłem nacisnąć spustu i teraz mogę to tylko opowiadać, nie mając w ręku żadnych dowodów, co niniejszym przybliża moją wypowiedź do charakteru dyskusji o UFO :)

(No offence dla miłośników UFO, sam znam przynajmniej jednego, to przyzwoity człowiek :) )
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

Często jak obserwuję księżyc przez teleskop, widzę małe punkciki przelatujące na tle tarczy księżyca. Zwłaszcza kiedy ten jest nisko nad horyzontem... Ponieważ nie jestem pewien czy to nietoperze czy ptaki, mogę nazwać je niezidentyfikowanymi obiektami latającymi :lol:
Obstawiam jaskółki albo właśnie nietoperze. One tak latają.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Paź, 2007   

Monastor napisał/a:
Obstawiam jaskółki albo właśnie nietoperze. One tak latają.


Heh, dobre :) W moim przypadku było dobrze po godzinie 23., więc jaskółki raczej odpadają (?), ale nietoperze są prawdopodobne. No sam widzisz jak to z tym UFO jest, leci nietoperz, a ja od razu zobaczyłem stację kosmiczną :lol:
 
 
camelot 
Początkujący



Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Paź, 2007   

Dzięki adminowi za przeniesienie wątka

Co do meritum , to czytając wiele "sprawozdań " jeszcze z lat 80tych byłem ciekaw Waszych obserwacji , podobno zjawiska takie wystepują dość często więc , oczywiście wiele z nich można wytłumaczyć jednak nie wszytkie. Miałem nadzieje ,że któryś z kolegów ma takie "dziwne zdjęcie " bo publikowane i znane mogą ze sobą nieśc widmo fałszerstwa.
pozdrawiam
ps mam nadzieje ,że temat nie onieśmieli co niektórych, wszytkich praw fizyki jeszcze nie znamy jakby nie było.
 
 
5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Pią 26 Paź, 2007   

Tutaj możesz znaleźć osoby które takie fotki wykonały
http://www.nautilus.org.pl/
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Paź, 2007   

camelot napisał/a:
wszytkich praw fizyki jeszcze nie znamy jakby nie było.


Tak, ale te które znamy świetnie radzą sobie z tłumaczeniem tego co widzimy na zdjęciach
 
 
camelot 
Początkujący



Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 27 Paź, 2007   

Stronka fajna, ale foty słabiutkie ), dlatego miałem nadzieje, ze tutaj bedą o niebo lepsze, ale widać zjawisko nie jest tak powszechne jakby można przypuszczać, a co do praw fizyki to jakoś nie ma mądrych na czarne dziury, ani na antymaterie, a dowiedziono ,że fakt ma miejsce, więc wciąż uczymy się ))
pozdrawiam
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 27 Paź, 2007   

Dowiedzono, że fakt ma miejsce, właśnie na podstawie fizyki, którą znamy. Czarne dziury zostały najpierw przewidziane teoretycznie, dopiero dużo później znaleziono obserwacyjne potwierdzenie ich istnienia.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 29 Paź, 2007   

Jak to, nie udało wam się nigdy sfotografować orba?!? Przecież one są wszędzie! I podobno mają nawet uzdrawiającą moc...
 
 
5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

Są inne kwestie do rozstrzygnięcia np. Trójkąt Bermudzki
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

Lecialem przez caly trojkat bermudzki ale zadnych paranormalnych zjawisk nie zaobserwowalem, ale za to bermudy z lotu ptaka wygladaja pieknie :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14