Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wsparcie głosowe w konkursie!
Autor Wiadomość
TMB 
Nowy


Posty: 13
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   Prośba o wsparcie głosowe w konkursie!

Witajcie Drodzy Forumowicze!
Zwracam się do Was z pewną sprawą. Otóż wziąłem udział w konkursie filmowym o tematyce przyrodniczej. Niestety decyzji o zwycięzcy nie podejmuje Jury, lecz internauci, więc zwracam się do Was z poniższą prośbą. Chciałbym, abyście oddali po głosie na mój film o zimorodku. Cześć osób zapewne o nim słyszała lub widziała go na zdjęciach, a jakaś cześć zapewne widziała go na żywo, tym którzy go jednak nie widzieli/nie słyszeli o nim, zapraszam do obejrzenia mojego filmu zabierającego 2'47''.

Ganiałem za tym ptakiem około dwóch lat. Raz chciałem go dopaść jesienią, jednak sprzęt i warunki oświetleniowe nie pozwalały, później wbrew oczekiwaniom wiosną go nie było, na kolejny okres przelotów ptasich zimorodek nie pojawił się nad ową rzeką...i tak czas leciał...leciał, aż znalazłem go Tej wiosny...spędzałem tam godziny radując się jego piskiem oraz pięknem. Oczywiście przy okazji rejestrując to wszystko na kamerze

A oto link do strony:

Klik

Aby zagłosować, trzeba na zielonym pasku wejść w zakładkę "Głosowanie", wpisać swe imię oraz e-mail - zaznaczam, iż te dane nie będą wykorzystywane, jedynie służą do celu nie nabijania głosów - następnie trzeba zjechać do 3/4 strony, znaleźć kategorie - Film 13-18 i wybrać mój film - Tadeusz Baraniecki "O Niebieskiej Perle..."

Z góry dziękuje za każdy głos!
Tadzio
Ps. Gdybyście po przesyłali dalej ten link, powrzucali na facebook'a czy inne portale społecznościowe albo powysyłali do znajomych na gg, to byłbym wdzięczny dozgonnie!

Ps. 2 - Mam nadzieje, że nie tylko oddacie głos na mój filmik, ale również, że Wam się spodoba! :smile: Aby go obejrzeć, trzeba wejść w odpowiednia kategorie na stronie głównej!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   Re: Prośba o wsparcie głosowe w konkursie!

TMB napisał/a:
Niestety decyzji o zwycięzcy nie podejmuje Jury, lecz internauci,

Sam stwierdziles, wiec wiesz, jaki konkurs takie jury
TMB napisał/a:
więc zwracam się do Was z poniższą prośbą. Chciałbym, abyście oddali po głosie na mój film o zimorodku.

Po ostatnich wypadkach uztkownicy sa uczulenie na "nepotyzm" i glosowanie po znajomosci, chociaz po prawdzie chyba nigdy tak nie bylo.
TMB napisał/a:

A oto link do strony:
Klik

Obejrzalem film, ... Gratulacje!! Naprawde dobrze zrobiony, jak jeszcze wezmimy pod uwage kategorie wiekowa, to Wielkie Gratulacje!!!
TMB napisał/a:
Mam nadzieje, że nie tylko oddacie głos na mój filmik, ale również, że Wam się spodoba! :smile:

O filmie juz napisalem, nie glosowalem. Zeby bylo uczciwie to trzebaby obejzec wszyskie. Jakbys nie wygral, to raczej martwic sie nie ma co, jury jak jury, mozna napisac na jakies forum i licznik nabija :mrgreen: .
Zycze powodzenia, bo film mi sie podobal :smile:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

rewelacja... również zagłosuje, tym bardziej że jest to właśnie dla mnie perełka wśród ptaków
 
 
luke130 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 304
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Z czystym sumieniem masz również mój głos.

Co do reszty filmów to bardzo urzekł mnie film "Trofeum". Realizacja taka sobie, ale pomysł na piątkę.
 
 
TMB 
Nowy


Posty: 13
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

luke130 napisał/a:
Z czystym sumieniem masz również mój głos.

Co do reszty filmów to bardzo urzekł mnie film "Trofeum". Realizacja taka sobie, ale pomysł na piątkę.


Dziękuje wszystkim :smile:
Na początku przeleciałem przez Trofeum tylko szybkim ruchem...dzieciak-zoo-smieci, nic ciekawego, jednak jak obejrzałem na spokojnie, to zauważyłem ciąg logiczny, pewną historię i dobre wykonanie. W szczególności - audio :grin:

Ujswo - przynajmniej napisałeś szczerze :smile: Tu nie chodzi o jakieś sztuczne nabijanie - Jeżeli Wam się podoba to głosujecie, jeżeli nie to trudno, ale nie śmiem do kogoś mieć pretensji, za brak pochwał, głosu - jego wola :wink:
Podesłałem link'a, ponieważ mało kto wie o tej stronie.

[ Dodano: Czw 22 Wrz, 2011 22:34 ]
A czemuż to tak nagle po mojej wypowiedzi temat zamarł? :zalamany:

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2011 20:39 ]
Korzystając z okazji chciałbym podziękować WSZYSTKIM, którzy oddali na mnie swój głos, nie zależnie czy się odezwali w wątku czy nie. :grin:

Jeszcze raz bardzo dziękuje i powiadam, iż zająłem I miejsce :smile:
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

No to gratulacje!! :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15