Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy techniczne dopadły też konkurencję
Autor Wiadomość
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   Problemy techniczne dopadły też konkurencję

DxOMark zostało oznaczone jako witryna niebezpieczna.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę adresu pojawia się komunikat:
Ostrzeżenie- przejście do tej witryny może być niebezpieczne dla Twojego komputera!
lub
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Ciekawe, bo u mnie teraz DxO oraz DxOMark otwiera się poprawnie.
Ale forum optycznych nadal mi FF prewencyjnie blokuje. :???:
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna witryny dxomark.com

Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny dxomark.com?

Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 4.

Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?

W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 14. Wyświetlanie 7 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2011-11-08, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2011-11-08.

Złośliwe oprogramowanie obejmuje 10 scripting exploit(s). Udane zainfekowanie powodowało pojawienie się na komputerze docelowym średnio następującej liczby nowych procesów: 7.

Złośliwe oprogramowanie działa w następującej liczbie domen: 1, m.in. yyesdffqqq.coom.in/.

Ta witryna działała w następującej liczbie sieci: 1, m.in. AS16276 (OVH).

Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

Nie wydaje się, aby w ciągu ostatnich 90 dni witryna dxomark.com pośredniczyła w zarażaniu jakichkolwiek witryn.

Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni nie było w tej witrynie złośliwego oprogramowania.

Jak do tego doszło?

W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu ostrzegawczego.

Dalsze czynności:

* Wróć do poprzedniej strony.
* Jeśli witryna należy do Ciebie, możesz zwrócić się o sprawdzenie jej za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania można znaleźć w Centrum pomocy Google dla webmasterów.
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

hijax_pl napisał/a:
Ale forum optycznych nadal mi FF prewencyjnie blokuje. :???:
mnie nie. ponadto w googlach juz zniknął wpis o zagrożeniu ze strony witryny optyczne.pl

hijax_pl napisał/a:
Ciekawe, bo u mnie teraz DxO oraz DxOMark otwiera się poprawnie.
u mnie z kolei blokowane.

skąd takie rozbieżności ?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

W sumie to coś w tym jest, że te witryny są niebezpieczne. Nie tyle, że są tam jakieś trojany czy inne świństwa, lecz dla czytających, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

MC, ??
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Taki żart. Jakoś nie mam podejrzeń, że optyczni czy DxO powodują instalację jakiegoś wirusa czy innego twora.
Ale skoro jest komunikat, że strona jest niebezpieczna, to może chodzi o mieszanie w głowach osobom, które nie potrafią z testów wyciągać wniosków i myśleć samodzielnie.

Raz jeszcze napiszę - taki żart :razz:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

kufel napisał/a:
skąd takie rozbieżności ?
Co do optycznych okazało się, że to lokalny cache FF psuł. Jak go wyczyściłem przestał się FF pluć.

Co do DxO czy DxOmark to żadna z przeglądarek, które mam na lapku (FF, IE, Safari) nie pokazuje, że coś jest nie tak...
Ostatnio zmieniony przez hijax_pl Wto 08 Lis, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

MC napisał/a:
Jakoś nie mam podejrzeń, że optyczni czy DxO powodują instalację jakiegoś wirusa czy innego twora.
a czy ktoś tu coś takiego stwierdził?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Cytat:
a czy ktoś tu coś takiego stwierdził?

Gógle chyba tak twierdziły/twierdzą, prawda?
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

MC napisał/a:
Gógle chyba tak twierdziły/twierdzą, prawda?
racja , ale myślałem, że sugerujesz ze któryś z forumowiczów tak sugeruje.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Nie sugerowałem takiej sugestii. Raczej. :mrgreen:
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

komor
Miedwiediew nie jest zadowolony z Leiki S2, którą kupił po testach matrycy na dxomark :grin:

[ Dodano: Wto 08 Lis, 2011 21:42 ]
U mnie już działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15