Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawska Manufaktura Fotografii 2012/2013
Autor Wiadomość
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Kibice wyżłopali wszystko. :lol:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

komor napisał/a:
Cytat:
Bo mi w sumie tak na szybko nic ciekawego do głowy nie przychodzi.

A co to, piwa w Wawie nie sprzedają? :razz:


Sprzedają, sprzedają, a po piwku spora grupa smakoszy na rondzie Romana Dmowskiego w piłkę grała. W powietrze nie tylko piłka szła, ale i inne elementy krajobrazu gdy wpasowały się pod nogi grających. A to wszystko po meczu POL-RUS .

Kocur , Garry ma pomysł na Nieborów, ale co dokładnie, to bym musiał dopytać.
Ja chciałem wyruszyć w teren po Wa-wce coś z klimatem euro lub może Żagle nad Zalewem Z. ale dla Ciebie to pewnie za daleko ?

[ Dodano: Czw 21 Cze, 2012 12:23 ]
Kocur, co do daty, to miałem na myśli 30-01.07

[ Dodano: Wto 26 Cze, 2012 23:17 ]
Czy ktoś chętny na spot w sobotę ?
Raczej w Warszawce.
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 27 Cze, 2012   

No właśnie... jak zwykle planowany wolny weekend mi nie wypali, niestety... Dałbym radę może ewentualnie w niedzielę, ale to będę wiedział w sobotę na wieczór, więc nie wiem czy jest sens coś planować. Niestety z pewnych względów mam ostatnio kłopot z zaplanowaniem czegokolwiek dalej niż kilka dni naprzód.

Być może będę mógł w następny weekend, tj. 7-8.07, ale znowuż, będę wiedział na więcej niż 50% w okolicach przyszłego czwartku...

Ogólnie Zegrze nie głupi pomysł, co prawda mam 70 czy 80km, ale jak by to połączyć z rodzinnym wypadem na powietrze, to pewnie dało by radę przekonać moją połowicę do tego. Bo jak by nie było musiał bym się urwać na cały dzień z domu w środku weekendu. :D
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Cze, 2012   

Kocur, Jak dasz radę to dobrze, jak nie dasz rady, to będziemy starać się coś w innym terminie też ugadać :)
Obecnie w planach jest sobota, ale chyba Warszawka ?
Zegrze było wczoraj i dzisiaj świetne do focenia, wiało mocno i było sporo żagli, dzisiaj nawet widziałem z perspektywy ulicy świetnie nadmuchane żagle, ale ... :(

Ok, jak dasz radę, to odezwij się na tele, jak nie, to może w przyszłym tygodniu, ale o tym też wspomnij, że np. będziesz miał czas na spota , oki ?

A może ktoś jeszcze jest chętny na spot w tę sobotę w Wawce ?

[ Dodano: Czw 05 Lip, 2012 00:28 ]
WFM ... is dead
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Żadne tam dead. ;] Ja nadal reflektuję na ten spot w plenerze, tylko w weekend padło mi auto. :D W przyszłym tygodniu mam urlop, ale i trochę rzeczy zrobienia/załatwienia. Powinienem się ogarnąć i ewentualnie w okolicy 20-22.07 mogli byśmy coś zorganizować. Uprzedzam, biorę kobite z dzieckiem jak coś, więc będzie spot rodzinny w plenerze, a i niektórym pewnie też łatwiej by sie było wyrwać z domu w takim układzie. :D Tak że roześlij wici do kogo tam masz kontakt, może coś z tego wyjdzie. :)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Kocur, jakbyś dał radę, to dawaj znać kiedy i gdzie. W przyszłym tygodniu w Warszawie będzie gościł nasz kolega z Bytomia, więc tym bardziej trzeba się spotkać !
Do niektórych już wysłałem info, ale bez odpowiedzi .
 
 
foxx1973
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

To może i ja, jeśli nie macie nic przeciwko bym się dołączył z moją żoną, ale bez dzieci bo udało mi się wysłać na wakacje do babci :mrgreen:
Pozdrawiam.
No chyba że już za późno.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

foxx1973 napisał/a:
To może i ja, jeśli nie macie nic przeciwko bym się dołączył z moją żoną, ale bez dzieci bo udało mi się wysłać na wakacje do babci :mrgreen:
Pozdrawiam.
No chyba że już za późno.


Jak widzisz zainteresowania spotami nie ma :(
Ten, który próbowałem ostatnio umówić, tez nie wypalił :(
Ale bądź dobrej myśli, może ktoś się zlituje i zaproponuje jakiś spot, tak by nie był on jednoosobowy, bo i takowy kiedyś się zdarzył :D
 
 
foxx1973
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

W takim razie czekam z niecierpliwością za jakiś spocik.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

foxx1973, sorki, ale możesz bardzo długo czekać.
Ja już czekam od zeszłego roku i ... cisza ;)
 
 
Litu 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2012   Dziś Warszawa spontan plener?

Może ktoś się pisze na mały plener? Warszawa Olszynka Grochowska albo co innego?
 
 
lxs 
Nowy
N


Posty: 22
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012   

Witajcie :) Chętnie się z kimś poszwędam fotograficznie po Wawie, albo pojeżdżę na rowerze po okolicy. Dajcie znać na pm, jeśliście zainteresowani ;)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012   Re: Dziś Warszawa spontan plener?

Litu napisał/a:
Może ktoś się pisze na mały plener? Warszawa Olszynka Grochowska albo co innego?


lxs napisał/a:
Witajcie :) Chętnie się z kimś poszwędam fotograficznie po Wawie, albo pojeżdżę na rowerze po okolicy. Dajcie znać na pm, jeśliście zainteresowani ;)


Od dłuższego czasu brak chętnych.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Paź, 2012   

Litu, lxs, ja się chętnie wybiorę :wink:
Odezwę się jak będę mógł mieć wychodne, teraz z miesięcznym dzieckiem i tak wszystko się planuje :mrgreen:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012   

Coś się klaruje wypad weekendowy, ew. ktoś chętny ?
Prawdopodobnie zbliżająca się sobota.
Miejsce, to kompleks fortyfikacji - bunkry.
Potwierdzę jeszcze, bo nie jestem pewien czy coś z tego wyjdzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15