Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawska Manufaktura Fotografii 2012/2013
Autor Wiadomość
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   Warszawska Manufaktura Fotografii 2012/2013

Zakładam WMF 2012 mając nadzieję, że będzie on obfitszy w spotkania plenerowe niż ten miniony " WMF 2011 " :) Zapewne nie jest to zależne od założenia tego tematu tylko od pojawienia się ewentualnych chętnych do spotkań fotograficzno-plenerowych, czego wam i sobie życzę w tym dopiero co odkorkowanym 2012 :)

[ Dodano: Sro 21 Mar, 2012 12:15 ]
Już wiosna, a pleneru jak nie było, tak ... Kozi może wybierasz się do ... ?

Dla zainspirowania ... Katie
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Czw 07 Lut, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






amos81 
Nowy


Posty: 7
Skąd: W-wa
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

Jakby co jestem zainteresowany jakimś wypadem :) przynajmniej podpatrzę i się poduczę ;p
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

degol napisał/a:
tak ... Kozi może wybierasz się do ... ?


a ja już straciłem nadzieję na wolne, zbieram urlop na kazachstan, mimo wszystko chcialbym sie do was wybrać
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

Dlaczego mi umknął ten wątek? oO degol, ja się zawsze chętnie ruszę, jeśli tylko czas pozwoli. Ktoś w ogóle jeszcze tutaj żyje? :)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

amos81, Jak by coś wyszło ze spotu, to miło będzie cie poznać :)

kozidron, coś ostatnio gadasz ... tak jak w tym temacie od kilkudziesięciu m-cy ;)

Kocur, w zeszłym roku było bardzo słabo ze spotami, w tym sam widzisz jak jest !
Kocur, dzwoniłem ostatnio do Ciebie na tele, byłem w Mińsku Mazowieckim i ... nie odbierałeś :D

Co do spota, to w sumie tutaj nic nie pisałem, ale może ktoś był by chętny na :

IV TURNIEJ RYCERSKI NA DWORZE KONRADA MAZOWIECKIEGO

W sumie ja nie wiem czy sie wybiorę, ale Garry, Aneta i może TS się spotkają ?!
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

degol napisał/a:
Kocur, dzwoniłem ostatnio do Ciebie na tele, byłem w Mińsku Mazowieckim i ... nie odbierałeś :D

O kurde, ale fail. :???: Faktycznie, pamiętam że miałem od Ciebie połączenie, ogarnąłem to wieczorem po powrocie do domu, bo ten tel został w domu na ładowarce. :D A nie wybierasz się znowu może? :P


Turniej kuszący, gdyby nie to że siedzę na chorobowym to bym się wybrał, nie wiem czy będę na chodzie do weekendu, do tego dziecko też chore, ogólnie cienko to widzę, więc raczej tym razem odpadam niestety. :neutral:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Może kiedyś będę przejeżdżał przez Mińsk, to i sie odezwę :)
Kocur, masz nr. tel. do Garrego ? jak by coś jednak udało ci się ogarnąć na ten turniej, to daj znać wcześniej Garremu na tele, OK ?
Ja chyba nie będę na spocie.
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Numer Garrego gdzieś miałem, ale w którym telefonie i czy jeszcze tam jest - to zagadka nie do przejścia na tą chwilę. ;) Ja póki co odpadam, jak by się coś zmieniło dam znać.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

degol napisał/a:
kozidron, coś ostatnio gadasz ... tak jak w tym temacie od kilkudziesięciu m-cy ;)


Jakoś tak wypada, że nie przejeżdżam przez warszafkę a miało być inaczej ale jestem z wami mentalnie :wink:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

kozidron napisał/a:
degol napisał/a:
kozidron, coś ostatnio gadasz ... tak jak w tym temacie od kilkudziesięciu m-cy ;)

... ale jestem z wami mentalnie :wink:


:D
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Ja jestem chetny zawsze kiedy mam czas na wypadzik w rejonie Wawy.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

He he jak widać chętnych na organizację, udział w plenerze tym rokiem mizernie :(
W zeszłym też nie było rewelacji :(
Ale oczywiście można by coś zorganizować !
Zapewne Kocur by się zjawił, może TS, bhpchmiel, no i Garry :) nie zapominając o naszej koleżance Anecie Lupo po cichaczu tez się odzywał, więc ... ?

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2012 11:28 ]
Potrzeba decyzji Koziego by wreszcie ten swój zad z T3 ruszył !

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2012 11:28 ]
Author ... ?
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Why not. Ale... :) bo zawsze jest jakieś ale. W ten weekend odpadam - komunia. :???: W następny również - wyjazd do matuli, bo w ten weekend nie pojadę, bo komunia. :D Potem jest długi weekend, trzeba wreszcie odpocząć, wiec jadę w stronę przeciwną niż Wa-wa. ;) A potem to już będzie 16-17-ty czerwca, jak na mnie za długi dystans czasowy, żeby cokolwiek planować. :zalamany:

Mam za to wolne czwartkowe i piątkowe popołudnia, na 19-tą, może trochę wcześniej mógłbym być. Tyle, że wtedy to jest czas co najwyżej na krótki, wieczorno - nocny plener w mieście. No tak czy inaczej, jak będzie jakaś propozycja, która zawierała się w moim czasie wolnym, chętnie przyjadę.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Kocur starym , ale jakże dobrym ... dla mnie jest wypad po wawie w piątkowy wieczór !
Nadam TS-owi i Garremu info !
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Maj, 2012   

degol napisał/a:
Potrzeba decyzji Koziego by wreszcie ten swój zad z T3 ruszył !



Mój zad zbiera wolne na grubszy wyjazd, sorry Panowie. Chociaż nie wykluczam, bo powinienem się wybrać do stolicy odwiedzić kolegę więc sprawa otwarta. Ostatnio w ogóle nie wyłażę ze studia, chętnie bym się do was przyłączył, oby to się nie skończyło tylko na moim gadaniu.


--------------------------------------------------------------

Pozdrowionka dla całej manufaktury :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15