Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawska Manufaktura Fotografii 2012/2013
Autor Wiadomość
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012   

Chętnie bym się w końcu przyczynił do zorganizowania jakiegoś spotu, ale w sobotę odpadam. Ewentualnie niedziela, jeśli pogoda nie będzie groziła tygodniowym L4. :D Gdzie konkretnie jest to miejsce i jaki przedział czasowy wchodzi w grę?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

Kocur, może jednak dasz radę na sobotę ?
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

Nie ma szans, planowy wyjazd, nieprzekładalny praktycznie od początku. ;) A zainteresowanie jak widzisz, odkąd dwaj główni motorniczy tego pociągu gdzieś zniknęli systematycznie uchodzi para z tego projektu. :)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

Główni motorniczy, to delikatnie rzecz ujmując lekkie nadużycie ;)
Każdy z uczestników coś wnosił, myślę, że na tym samym poziomi organizacyjno twórczym :)
W obecnych czasach ludziom się nie chce spotykać lub po prostu towarzystwo im nie odpowiada, wybierają takie z którego coś mogą szarpnąć dla siebie !
Nasze społeczeństwo głównie skupia się by brać. Na to by dać, brakuje już czasu, a czas to pieniądz :)
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

degol, są już jacyś chętni? Ja się mogę podłączyć, kwestia tylko planowanych godzin, bo z miesięcznym dzieckiem ciężko się wyrwać z domu :wink:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

pioroon, są chętni, nawet dwóch, są to byli bywalcy tego forum.
Kocur kolejny, ale ......., bo jak już się wypowiedział, to w sobotę nie może.
Mi bardziej pasuje sobota, gdyż niedziela "nieczytelna" dla mnie czasowo.
Co do pory spota, to najlepiej wybrać się tam z rana, bo naprawdę jest co zwiedzać !
Ja już byłem tam 3 razy, dwa razy sam, drugi raz ze znajomym, który pomagał mi z oświetleniem.
Ale oświetlenie musi być z zapasem !
Sama lampa systemowa słabo się sprawdziła. No chyba, że na statyw puszkę, lampę wyzwalać zdalnie i doświetlać latarka punktowo, dosłownie tak jak robiliśmy to w ciemnych miejscach w AKD ( seria zdjęć w drugiej kolumnie ):

http://forum.optyczne.pl/...er=asc&start=45
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

No widzisz, a ja bym się tak chętnie pojawił i to nie sam... pomyśl nad niedzielą nieco intensywniej. ;) Jako że mam dziecko trochę starsze niż miesiąc, namówiłem połowicę i wstępnie jeśli pogoda dopisze zapakuję wszystkich w auto i jestem. Dobrze czasem się ruszyć nieco dalej z domu i dziecku pokazać, że świat jest nieco większy i bardziej skomplikowany niż osiedlowy plac zabaw. :P
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

degol, Mam tylko lampkę wbudowaną :cry: i statyw z ery analoga...
P.S. Nie znam tej miejscówki, czy to jest w Kampinosie ten ukryty bunkier pod szkołą? (nie mogę znaleźć w starych postach gdzie to jest).
P.S.2. Byłeś już przy Dworcu Pocztowym ustrzelić fajnego HDR'ka? Ostatnio się natknąłem na tą miejscówkę i są wraki lokomotyw. Chciałbym się tam też wybrać, ale to może innym razem?
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

Kocur, Ja bym nie ryzykował z dzieckiem w takie miejsce ?
W sumie są to bunkry, choć z zewnątrz jest ok, można w razie czego zejść nad wodę, zwiedzić okolicę, ale bunkry nie, bo tam jest wilgoć i inne brzydactwa ;) tu pisze juz o samym wnętrzu !

pioroon, AKD mieści się jakby na skraju Kamipinosu, dojeżdżałem od strony ul Wólczyńskiej, poniżej link z opisem:

Link AKD

Przy Dworcu Pocztowym nie byłem z aparatem.

Co do planowanego na ten weekend wypadu, to mam na myśli Zegrze, obiekt to fortyfikacja, bunkry.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

degol napisał/a:
Co do planowanego na ten weekend wypadu, to mam na myśli Zegrze, obiekt to fortyfikacja, bunkry.

ups, tego się obawiałem, bo to robi się wyprawa pewnie na min. pol dnia.
No nic wracam po pracy do żonki z dobrą nowiną i zobaczymy czy mi da wychodne, dam znać wieczorem :wink:

[ Dodano: Czw 18 Paź, 2012 21:38 ]
degol, odpadam, nie mogę na tak długo/daleko :sad: Z wiekiem dzieciaka będzie już tylko lepiej. Jakbyście coś robili w Warszawie to dam radę, tak do 3h mogę wyskoczyć póki co.
To może za tydzień Towarowa? Coś innego?
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

pioroon napisał/a:


[ Dodano: Czw 18 Paź, 2012 21:38 ]
degol, odpadam, nie mogę na tak długo/daleko :sad: Z wiekiem dzieciaka będzie już tylko lepiej. Jakbyście coś robili w Warszawie to dam radę, tak do 3h mogę wyskoczyć póki co.
To może za tydzień Towarowa? Coś innego?


Spoko, może coś zorganizujemy, a jakby co, to jest też pomysł na nocne foty w Wawie.
Mam znajomego, który by się chętnie wybrał.
Choć ja w Wawie nocne foto mam w innym charakterze, bardziej stacjonarne.
Może uda się coś wykroić ? :)

A co do samego spota sobotniego, to na obecną chwilę nie wiem czy coś z niego wyjdzie ?
Okazuje się, że wirusy rozgniatają co poniektóry z chętnych :(
Nie mam info na chwilę obecną z potwierdzeniem przybycia na spot co poniektórych, wiec się okaże czy coś z planowanego na ten weekend spotu wyjdzie ?!
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

degol, na nocne foto w Wawce chętnie :wink: ... może Praga/mosty? Na Pragę im więcej ludzi tym lepiej :cool:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

pioroon napisał/a:
degol, na nocne foto w Wawce chętnie :wink: ... może Praga/mosty? Na Pragę im więcej ludzi tym lepiej :cool:

he he he , na Pragę im więcej tym lepiej, znaczy się niby bezpieczniej chciałeś rzec ?
Kolega coś chciał z wieżowcami zrobić foto nocne :)

[ Dodano: Pią 19 Paź, 2012 01:46 ]
Kocur, pioroon, zapodam poglądowo link z kilkoma pstrykami z tego miejsca.
Pisałem, że byłem tam już trzy raz na przełomie dwóch tyg. zebrałem co nieco materiału, ale miejsce jest o wiele większe, znaczy się jest co zdeptać.

Fortyfikacje Zegrze Płn. KLIK
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

degol napisał/a:
he he he , na Pragę im więcej tym lepiej, znaczy się niby bezpieczniej chciałeś rzec ?

Jak łażę tam sam to jakoś szybciej chodzę czasami :mrgreen:

degol napisał/a:
Kolega coś chciał z wieżowcami zrobić foto nocne

Może nowy budynek Marvipolu na Prostej nie jest jakimś wieżowcem, ale jakby co to możemy wjechać i do środka (dobry widok na wieżowce/całe centrum i wolę). Chodzi mi o ten plasterek ;)
http://www.google.pl/imgr...33&tx=52&ty=106
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

degol, coś widzę, że na niedzielę to jestem tylko ja chętny. :D Na jakieś nocne też bym chętnie przyjechał, ale to już jak będzie konkretny termin, będę wiedział jak stoję z czasem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14