Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawska Manufaktura Fotografii 2012/2013
Autor Wiadomość
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

pioroon, Kocur, jeden niedawno poznany kolega chciał na noc wypad po Warszawie zrobić. Co do terminu to jeszcze z nim konkretnie nie ustalałem

Co do sobotniego wypadu, to wyszło tak, że tylko Ja zostałem z sobotnimi chęciami, Ty Kocur z niedzielnymi i jak prawie zawsze, wszystko się rozjechało :D
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 22 Paź, 2012   

Jak zwykle ostatnio. :D Ale nie dajmy się zniechęcić, wstępna propozycja (nie wiem jeszcze jakie są prognozy pogody na weekend) najbliższa sobota, tj. 27 października w okolicy 18-ej, może być gdzieś w centrum, bo prawdopodobnie i tak będę akurat w stolicy na Krakowskim Przedmieściu.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Paź, 2012   

Kocur, degol, na niedzielę na 18:00 piszę się na 99,99%!
Moglibyśmy zacząć od Pałacu Stalina i pójść dalej ;)
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 22 Paź, 2012   

Ja dam znać na 100% co robimy w czwartek na wieczór, najpóźniej piątek rano. Wiem tylko, że jak już to będę na 18:30 i będę z moją połowicą, więc nudno nie będzie. :P
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Paź, 2012   

Ja najprawdopodobniej jutro, znaczy się wtorek, wstępnie na 18-tą umówiłem się ze znajomym w Centrum.
Kolega chce pofocić architekturę.
Może ktoś z was jest chętny ?

Co do łikendu, to mi bardziej pasuje sobota, niz niedziela ! Niedziela wieczór raczej staram się organizować do pracy po łikendzie, niż latać tak późnym wieczorem po mieście :(

Mogę zarzucić temat co do soboty innym, może ktoś z reszty się zainteresuje ?
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012   

degol, ja generalnie też wolę w soboty, ale akurat w tą mnie nie będzie w Wawce :(
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012   

Degol, no ja chętnie, jak pisałem, i tak jesteśmy w stolicy, gdzieś od 18-ej mamy wolne, + kilkanaście minut na dotarcie na miejsce. A biorąc pod uwagę intensywność spotkań WMF w ostatnim czasie, to temat jak dla mnie schodzi na dalszy plan, oby w końcu się udało jakiś spot zorganizować. :)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012   

pioroon, Może w niedługim czasie uda się spotkać :)
Kocur, zobacz, ja na dzisiejszy wieczór byłem umówiony z kolegą na warszawską architekturę, ale spotkanie nie doszło do skutku. Przełożyliśmy wstępnie na czwartek.

Co do soboty, to daj znać. Ja spróbuję ściągnąć jeszcze kogoś.
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

To jak Degol z tą sobotą? :) My się piszemy na tą 18:30 gdzieś w centrum. Tylko uprzedzam, prognoza pogody wg ICM podaje temperaturę w okolicy zera i całkiem spore opady... śniegu. :D Choć mam nadzieję na wieczór nie będzie to już uciążliwe.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

Kocur, mam kolesia, który chce sie wybrać na spota.
wczoraj będąc z kolegą nocką w Jabłonnie w parku kolegi szeroki uległ uszkodzeniu w czym Ja się do tego po cz. przyczyniłem :( Ale powiedział, że i tak nie mając za bardzo czym teraz sfocić chce być na spocie.
Ja jestem chętny na spot.
Może być centrum ?
Jakby co, to na telefon, ok ?
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

No ok, 18:30 gdzieś jesteśmy. Dla przypomnienia podeślij mi swój numer, albo PW albo SMS, bo po awarii telefonu nie mogę dojść do ładu z książką. Ja gdzieś w okolicy PKiN postaram się porzucić auto i będziemy się zdzwaniać. :P
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

Kocur, jak będzie deszczowo/śnieg, to Ja odpuszczę sobie, jakby co to dam znać na tele.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

ping
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

pong :mrgreen:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

mozer, dzięki :)

Jest pomysł na spota w dn. 10 listopada.
Temat ten co sie już przewinął, a nie doszedł do skutku.
Dokładnie rozchodzi się o kompleks bunkrów w Zegrzu Północnym.
Dal chętny, a nie wiedzących dokładnie gdzie mieści się jednostka proponuję spotkać się np. w Zegrzu Południowym przy hotelu 500, do tego hotelu prowadzi dodatkowy pas jezdny wzdłuż głównego. Będzie bezpiecznie by się zebrać i ruszyć na wł. miejsce.
Jest możliwość wjazdu samochodem na teren.

Zwrócę uwagę, że jest to teren, obiekty zabytkowe, w sumie dostępne, ale nie pytałem się czy nie będzie problemu dostanie się tam większą grupą :)
Chciałem tez zwrócić uwagę by ubrać się w jakieś marniejsze ciuchy, których nie będzie żal ubrudzić.
Obuwie porządniejsze też wskazane, no choć już mamy zimę :)
Obiektyw wewnątrz są w miarę czyste, więcej tu zobaczycie:

seria zdjęć bliżej dołu stronki ...
http://forum.optyczne.pl/...er=asc&start=15

Zapewne potrzebne będzie światło, dużo światła, statyw/statywy, lampy systemowe.
Jeśli ktoś ma wyzwalacze radiowe lamp, to też warto zabrać, można pokombinować co nieco ze światłem.

KOCUR, musisz być, tylko nie bierz dzieciaka no chyba, że będzie 15 na plusie ! W okolicy woda las, jest tez Pałac Zegrzyński, ale nie wiem czy tam można coś zwiedzić, zjeść tak wchodząc z ulicy ? :)

[ Dodano: Wto 30 Paź, 2012 23:54 ]
bhpchmiel, a nie zauważyłem ! Marcin dzięki ! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15