Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Wto 24 Sty, 2012
XXXI WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

A to już koniec głosowania? Ups :)

W każdym razie gratulacje - oba zdjęcia bardzo fajne! :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

mozer napisał/a:
A to już koniec głosowania? Ups :)

Dlatego takie fajne i pomocne są hijaksowe przypominajki w 321! :)
 
 
dragossani 
Entuzjasta



Posty: 710
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

masza napisał/a:
A może po prostu wybierz temat (miałam ten zaszczyt ostatnio)?

Chyba źle bym się z tym czuł. To tylko zabawa ale mimo wszystko uważam, że porządek powinien być. :smile:

masza napisał/a:
dragossani, czemu nie? :) Tylko kompletnie nie wiem, na jakich miałoby to być zasadach i czy reszcie uczestników nie dłużyłyby się oczekiwania na wynik.

Żeby się innym nie nudziło, proponuję dogrywkę machnąć błyskawicznie. Doba na wstawienie fotki (od teraz do 24.01 23:59) i druga na głosowanie (25.01 00:00-23:59). Pasuje? :wink:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

dragossani napisał/a:
Żeby się innym nie nudziło, proponuję dogrywkę machnąć błyskawicznie. Doba na wstawienie fotki (od teraz do 24.01 23:59) i druga na głosowanie (25.01 00:00-23:59). Pasuje? :wink:

I jak tu nie podnieść rękawicy? :)
Co prawda nie obiecuję, że zdążę, ale... spróbuję zdążyć.
Zatem umowa stoi. ;)
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Wyniki „XXXI wirtualnego pleneru” forum Optyczne.pl

Temat konkursu: Marzenia.

Do konkursu zgłoszono 9 zdjęć.

Łącznie oddano 15 głosów.

III miejsce z 1 głosem zdobyły zdjęcia: nr 1, którego autorem jest Strzała, nr 8, którego autorem jest mozer oraz nr 9, którego autorką jest FK09.
II miejsce z 2 głosami zdobyło zdjęcie nr 4, którego autorem jest fatman.
I miejsce i zwycięstwo wynikiem 5 głosów zdobyły zdjęcia: nr 2, którego autorem jest dragossani oraz nr 5, którego autorką jest masza.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce.
Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcia.

marzenia3.jpg
Fot. 5.
Plik ściągnięto 15108 raz(y) 214,67 KB

IND_1286-Edit.jpg
Fot. 2
Plik ściągnięto 15108 raz(y) 117,7 KB

 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Przepraszam za poślizg z wynikami. Ostatnio mam straszny deficyt czasu :(
Zwycięzców proszę o przesłanie do mnie na PRIV propozycji kolejnego tematu. Tradycyjnie w przypadku remisu, do kolejnego pleneru dokonam losowania zaproponowanych tematów.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Tak myślałem - przyszedł admin i zepsuł zabawę ;P
 
 
dragossani 
Entuzjasta



Posty: 710
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Rzym przemówił :) Trzeba się będzie zastanowić nad tematem.

A skoro zdążyłem już machnąć fotkę to ją wstawię:
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Gratuluję zwyciezcom !
Mojemu Zenkowi kiedyś zrobiłem podobne zdjęcie co dragossani i zamieściłem na forum (testowałem wtedy moją setkę macro do Canona). Oko kocurka jest wdzięcznym tematem.

Czekamy na następny temat.
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

dragossani napisał/a:
A skoro zdążyłem już machnąć fotkę (...)

To i ja wstawię, a co! :)

 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Gratuluję szybkości :)
W drugiej rundzie zagłosowałbym na zdjęcie dragossaniego :)
 
 
FK09 
Uczestnik



Posty: 56
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Gratulacje dla obu zwycięzców :smile: . A co do drugiej rundy .... to ... oddałabym głos na zdjęcie maszy :wink:
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Gratulacje! A ja na dragossani! :mrgreen: I znowu remis! :lol:
Myślę, że w pełni zasłużony dla obojga.
 
 
infocyk 
Optyczny
7DII+C300+T150-600



Posty: 2001
Skąd: Kociewie (pomorskie)
Wysłany: Sro 25 Sty, 2012   

Podwójne gratulacje dla zwycięzców :smile: :smile: .
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

dragossani, gratuluję zwycięstwa w dogrywce. :) Cicho w temacie, więc chciałam zapytać, czy wysłałeś temat goltarowi. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 20