Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
REPORTAŻ
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   REPORTAŻ

REPORTAŻ

bez street-photo
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Wto 01 Sty, 2013, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 16 Maj, 2012   

Sorry, trochę mi to głupio być pierwszym ale chyba gdzie indziej nie pasuje, a się nakręciłem przglądając zeszłoroczne zdjęcia i musze dać upust ;) ... Czarna Hańcza.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

maziek, pogoda iście fotograficzna :lol:
Gdyby na 5 było widać więcej kajaka, to byłoby super. Ale efekty świetlne fajne :smile:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

" Warszawskie Euro 2012 Po Meczu Pol-Rus - W Przestrzeni Ulicznej "

8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


32


33


34


35


36


37


38


39


40


41
I po zamiatane :)
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

degol - 16 i 31 to są zdjęcia, na których wiem co chciałeś pokazać. Reszta niestety robi na mnie wrażenie niezbyt przemyślanych pstryków. Może się nie znam...
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

Za to 35 wyszła technicznie bdb. jak dla mnie, szkoda tylko, że nie było więcej ludzi w prawej części kadru...
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

mozer, chciałem pokazać napotkaną przeze mnie atmosferę uliczną, nastroje po meczu, pojedynczych kibiców lub małe grupy ludzi.
Nie było nazbyt żywiołowo, raczej bym powiedział "sennie", nie tego się spodziewałem :)
Były momenty napięcia, ale raczej wszystko się rozbijało o masę policyjną :)
Dla mnie liczyły się emocje okazywane przez napotkanych kibiców.
Zauważę, że zabawny nastrój powodowali kibice grający w piłkę kopaną na rondzie Dmowskiego ( przy Rotundzie )
Gra odchodziła po całym rondzie, głównym jej celem było kopanie piłki w powietrze, ale tak by nie wyszła za obręb ronda :D kopali wszystko co nadarzyło się po drodze, ładnie upiększone na Euro rabatki fruwały w przysłowiowy kosmos. Policjancie patrzyli i coraz większe napięcie na Twarzach mieli. Gra zakończyła się, gdy piłka wpadła w ręce Policji, ale zanim do tego doszło gra trwała kilkadziesiąt chyba min. przy całości na pewno nie byłem.
Po przejęciu piłki przez "niebieskiego" sędziego, odgwizdano koniec pojedynku, ale to nie przypadło kibicom czym wyraz dali w okrzykach chyba typu " złodzieje" :)
Ale ubaw był niezły.

A tak wtrącę, że jeszcze lepszy ubaw był na Nowym Świecie po meczu Italia - Niemcy, ale to może kiedy indziej ?
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

Strasznie długa seria. Odniosłem wrażenie, ze wkleiłeś wszystko, co zrobiłeś, a nie tylko te najlepsze.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

mozer napisał/a:
16 i 31 to są zdjęcia, na których wiem co chciałeś pokazać

E tam, właśnie 16 jest bardzo znamienne. Natomiast 13 bym wywalił. Z 36 i 37 wybrał jedno (37). 10 fajnie wyszło, drugi plan rozmyty, bohater (:)) ostry. Dopalałeś lampą?

mozer napisał/a:
Reszta niestety robi na mnie wrażenie niezbyt przemyślanych pstryków.

To reportaż, na przemyślenia czasu nie ma. :) Oczywiście zawsze może udać się lepiej lub gorzej, strzał życia lub strzał pięścią w twarz i utrata sprzętu.

degol napisał/a:
jeszcze lepszy ubaw był na Nowym Świecie po meczu Italia - Niemcy, ale to może kiedy indziej ?

Dawaj! :)
 
 
radaris 
Rozmowny
rozkręcam się



Posty: 462
Skąd: Polska Południowa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

mi się podoba 40 - kibol na tle zomolandii :lol:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

radaris, jednym zdaniem obraziłeś zarówno kibica (na kibola on mi nie wygląda) jak i mundurowych. :)
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

16jest najlepsza, reszte bym przebral i zostawil kilka, malo "ruskich" na zdjeciach
 
 
DevEBM 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

degol, nie będę oryginalny i również napiszę, że 16 najlepsza z całej serii. Fajny moment złapałeś.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

Tutejszyn, niby login mówi jedno, ale Twoje słowa drugie ;) - żartuję
Widać mnie nie znasz, zazwyczaj przeładowywałem :D Zawsze mi to zarzucano :D , dlatego też pod sklejką na głównej z góry przepraszałem :)
Na Twoją prośbę mogę wrzucić drugie tyle, albo i więcej :D

komor, niestety nie używam lampy na takich wypadach, z jednej strony zapewne by się przydała, z drugiej ... nie próbowałem na ulicach walczyć z lampą, niekiedy wykorzystuję obce oświetlenie, po meczu Italia - Niemcy przez krótki czas chodziłem za dwoma dziennikarzami i wykorzystywałem światło ich kamery :)

Ja nie jedno bym wywalił, ale z drugiej strony szkoda :D A na poważnie, to z czasem przychodzą przemyślenia, chciałem też podzielić się czymś co zauważyłem i zatrzymałem, nie kiedy był to przypadek, tak jak na 13-tym - tego się nie spodziewałem :)
komor, napisałeś " To reportaż, na przemyślenia czasu nie ma. :) Oczywiście zawsze może udać się lepiej lub gorzej, strzał życia lub strzał pięścią w twarz i utrata sprzętu. "
Tu sie z Tobą zgodzę w całej rozciągłości tego zdania !
Były i tu sytuacje, że dziwnie na mnie patrzono, a i miałem konkretną uwagę , że mam nie robić zdjęć i bym wyłączył aparat, uwaga ze strony zorganizowanej grupy ... uśmiechnąłem się i grzecznie posłuchałem !
Na Marszu Płonących Pochodni - Dziesiętnica w obronie "Krzyża", "Prawdy Smoleńskiej" jest jeszcze bardziej niebezpiecznie :(

Usjwo, Rusków było mnogo, co nieco działo się pod Marriott-em, słyszalne były okrzyki, ale za nim tam doszedłszy nic szczególnego nie zauważyłem.
Masz na 33-cim zagubionego Ruska, swoim zachowaniem, zagubieniem, staniem jak przysłowiowy kołek rozbawił nie jednego, a Panowie Policjancie grzecznie czekali by im ustąpił z drogi :D

Co do 16-tego, miałem lepsze ujęcie, piękna dziewczyna zaczęła pozować do obiektywu, ale niestety zdjęcie jedno ma w połowie zasłonięte przez osobę przechodzącą, a drugie za mocno poruszone :(
Komor dobrze pisał, to są sytuacje b. dynamiczne, tu nie czas na ustawianie , trzeba wyszukiwać i starać się to zatrzymać :)

na 40-ce Kibic z którym wracałem spod boiska na Rondzie Dmowskiego prawie pod Stadion Narodowy, a więc 40 pozowana i ustawiana, w tle ... to co widać.

Sorki za tyle spamu wyjaśnień !
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

komor napisał/a:

E tam, właśnie 16 jest bardzo znamienne.

Hm? Przecież napisałem, że właśnie 16 jest ok.

komor napisał/a:
To reportaż, na przemyślenia czasu nie ma.

Ja rozumiem, że reportaż, ale po pierwsze selekcja, po drugie też nie zawsze reportaż wychodzi ;) Wiem że czasem reportaż wymaga odwagi, ale cóż... jak już się zabieramy to trzeba liczyć się z krytyką ;)

Myślę że ilość tych zdjęć tylko pogarsza odbiór.

W tych zdjęciach z piłką w ogóle nie wiadomo o co chodzi jeśli by autor nie wytłumaczył - wydaje mi się, że reportaż powinien być czytelny bez wyjaśnień.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16