Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
15 edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video
Autor Wiadomość
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   15 edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video

Cytat:
Nowe Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze , Łódź, al. Politechniki 2
Patronat medialny:
DIGITAL FOTO VIDEOInternetowy Dziennik o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.plChipCRNComputer Arts miesięcznikmagazyn FilmProFilm & TV KameraBankier.tvFotograficzny Program bez Nazwy Filmowiec.plplfoto.comStopklatka.plTVP ŁódźGazeta WyborczaInteria.pl
Patronat honorowy:
Prezydent Miasta ŁodziRektor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w ŁodziKrajowy Cech Fotografów
Współpraca:
CAMERAPIXO photo magazineiportfolio.plfotoblogia.plmillionyou.comniezależny magazyn SNAP MEmulti-blog.pl ...................




>>> Szczegóły - klik <<<
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Ja będę :)
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Wjade w sobotkę.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Ja też będę :smile:
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

wczoraj dostałem zaproszenie :) teraz muszę zakombinować żeby pojechać w czwartek...w weekend będzie mega dużo ludzi.

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2012 07:59 ]
czy tam będzie można kupić jakiś sprzęt? jak to z tym jest? czy tam będą tylko promowane stoiska bez możliwości zakupu czegokolwiek?
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

Właśnie wróciłem z Targów, niestety ta edycja nie będzie przezemnie wspominana zbyt dobrze ze względu na dosyć mało wystawców i nie do końca fajne stoiska ze względu na ilość miejsca. Jedynie co można zaliczyć na plus to nowoczesna hala wystawiennicza z eleganckimi kiblami i fajnymi salami wykładowymi. Tyle plusów. Z dużych firm wystawiał się tylko Nikon, Panasonic i Sony, reszta to sklepy większe lub mniejsze. Ogólnie można było w 3-4 godziny zobaczyć wszystko i wracać. Zrobiłem prawie 500km i do końca nie wiem po co :razz:
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Zrobiłem prawie 500km i do końca nie wiem po co :razz:


na plus to nowoczesna hala wystawiennicza z eleganckimi kiblami i fajnymi salami.......


chyba te kible zobaczyć :mrgreen: :razz:
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Wujek_Pstrykacz,
Ja byłem pierwszy raz więc zapewne inaczej to odbieram. Mi się podobało choć jak dla mnie to za mało czasu tam spędziłem żeby zagłębić się lepiej w stoiska.
Fakt faktem - znajomy, który ze mną pojechał też mówił, że dużo mniej miejsca i wystawców niż ostatnio. Nikon i Canon jakoś tak strasznie skromnie się wystawili...
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Nikon nawet spoko, choć mogło być lepiej, ale Canon - do bani. Nawet nie Canon, a Foto Nova, czy jakoś tak. Kolejki do pomacania 5D III, ciasnota, ograniczona ilość miejsca na porządne stoiska i prezentacje z modelkami, pare modelek, ale nie najwyższych lotów. Ogólnie słabo. :razz:
A kibelek i owszem, raz odwiedziłem :wink:
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
ale Canon - do bani.


Za to udało mi się u nich wydrukować dwie duuuże panoramy :)
A co się działo na stoisku nikona? bo jak ja byłem to tylko 3 szafeczki czy 4 w których było kilka szkieł...chyba, że coś przeoczyłem...
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Mnie te targi rozczarowały. Nowa hala ładna, tylko co z tego. Jest za mała na to co kiedyś mieściło się w trzech. Jak nigdy wychodziłem z targów dużo wcześniej niż kiedyś. Dzień "profi" był porażką. Kto wpuścił te tabuny amatorów zapychających tylko wąskie przejścia? Trzeba rozwiązać problem łatwości rejestracji bo to co jest teraz to kpina.
 
 
Aszex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Amatorem jest każdy kto nie jest zawodowym fotografem. Jak udowodnić że się nim jest?
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

MM, byłeś w czwartek tak jak ja?
No ludzi było dużo...jak się chodziło to trzeba było uważnie patrzeć przed siebie żeby na kogoś nie wejść.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Aszex napisał/a:
Amatorem jest każdy kto nie jest zawodowym fotografem


Mnie chodzi o tę całą dzieciarnię i nawiedzonych pstrykaczy obwieszonych z każdej strony swoim sprzętem i śliniących się do każdej foto zabawki plus wygiętego korpusu.... MODELKI :lol:
Każdy wie o kogo mi chodzi. Nie chodzi tylko o zawodowych fotografów. Chodzi po prostu o ludzi z branży, związanych z tematyką targów w taki czy inny sposób. Niektórzy mogą nawet kompletnie nie umieć robić zdjęć. Nie o to tutaj chodzi. Dzień dla profi powinien być dniem dla profi i tyle. Tymczasem ja podchodzę pod wejście i widzę 3/4 przypadkowych ludzi, w większości pasjonatów pstrykania i to bardzo wczesnego. Nie dla nich jest ten dzień. Znam naprawdę bardzo wielu ludzi bywających na tych targach i ich też zaczyna to wnerwiać... Ja przychodzę na targi by coś sprawdzić, pomacać, obejrzeć. Gdyby nie zaprzyjaźniony sklep to na nową piątkę mógłbym popatrzeć z daleka bo mam awersję do tasiemcowych kolejek - tak mi zostało po komunie. Zresztą co ja w tym tłumku mógłym zobaczyć i sprawdzić, jak jakiś sapiący i tłusty obwieszony torebkami gościu będzie mi stękał nad uchem, że on też chce "zrobić jakąś fotkę". Niech robi, ale w dniu dla wszystkich. Ja sprzęt muszę znać bo taki m.in. dali mi obowiązek w robocie, muszę wyselekcjonować coś co warto kupić i ręczyć za to głową. Do tego trzeba mieć warunki. Ja je mam, mam zarąbiste, ale nie dzięki targom tylko dzięki przyjacielowi mającemu sklep foto. Ale nie każdy ma tak dobrze jak ja a potrzeby może mieć podobne i właśnie dlatego dzień profesjonalisty powinien być dniem dla zawodowców i tylko dla nich.
 
 
Aszex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Powinien. Można wprowadzić albo zaproszenia albo dać cenę np 50 zł za wjazd, a w pozostałe tak jak było. Innych opcji nie widzę. ;) Dziś luzy, do 5d stał tylko jakiś student i tyle. :)

A kible zaiste fajne, zwiedzałem pięterko i przypomniał mi się wpis WP. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16