Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs Wiosenna fotografia ptaków
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   Konkurs Wiosenna fotografia ptaków

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie pt. "Wiosenna fotografia ptaków". Jury, w którym zasiada Marek Wtorek - członek ZG Związku Polskich Fotografów Przyrody, przedstawiciel sponsora firmy Kaliber sp. z o.o. oraz redaktor naczelny Optyczne.pl, wybierze autorów najlepszych zdjęć ptaków. Do wygrania są profesjonalne lornetki niemieckiej firmy Steiner, a szczegółowe informacje znajdziecie na tej stronie: http://www.optyczne.pl/konkurs
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

Czemu tak bardzo nie podoba mi się ten punkt?
Regulamin napisał/a:
Uczestnik konkursu zgłaszający prace poprzez fakt przystąpienia do konkursu wyraża zgodę na to,
iż z dniem przekazania organizatorowi zdjęć udziela firmom CO-NET Robert Olech oraz Kaliber sp. z
o.o. bezpłatnej i bezterminowej licencji do wydawania i rozpowszechniania prac.

I czemu koniecznie z exifem? nie ukrywam, że mam zdjęcie w jpg'u, bex exifa, a RAW leży na uszkodzonym dysku twardym. Nie mogę więc brać udziału?
 
 
kris70 
Nowy
kris70


Posty: 4
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Witam.
Bardzo fajny konkurs ,tylko pomimo wielu prób nie udało mi się wrzucić mojego zdjęcia :sad: .

Pozdrawiam.kris70.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

kris70 napisał/a:
Witam.
Bardzo fajny konkurs ,tylko pomimo wielu prób nie udało mi się wrzucić mojego zdjęcia :sad:


Sprobuj zmniejszyc rozmiar zdjecia
 
 
kris70 
Nowy
kris70


Posty: 4
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Dzięki RobertO za szybką odpowiedź .
Moja fotka ma rozmiar 2384 x 1792 i waży 943 KB z tego co widziałem w konkursie są fotki o wiele cięższe.
Moje łącze po testach ma średnio: dowload 4600kbps
upload 400kbps
ping 125 ms.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

kris70, kurcze, to dziwna sprawa. kazdego dnia wplywa kuilkanascie zdjec, wiec powinno byc wszystko ok. a wywala ci jakis blad, albo pojawia sie jakis komunikat? jak zachowuje sie przegladarka podczas wysylania zdjecia? jaka to przegladarka?
 
 
kris70 
Nowy
kris70


Posty: 4
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

Dzięki RobertO za sugestie co do przeglądarki. Pierwsza próba na Google chrome i poszło w momencie bez zająknięcia :smile:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

kris70, ale nadal nie napisałeś w jakiej przeglądarce miałeś problem ani jaki konkretnie komunikat wystąpił. Mogłoby to pomóc w zdiagnozowaniu problemu dla innych…
 
 
kris70 
Nowy
kris70


Posty: 4
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

Oczywiście już wyjaśniam.
Otóż w Firefoxe po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i po kliknięciu "wyślij" następowało łączenie,które trwało jakieś 10 minut po czym wyskakiwał typowy komunikat o niemożliwości połączenia się z serwerem
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

kris70, a ktora to wersja firefoxa?
 
 
nifares69 
Nowy



Posty: 1
Skąd: Wisła Mała
Wysłany: Pią 25 Maj, 2012   

Dlaczego nie mogę przeglądac kolejnych stron ze zdjęciami konkursowymi :?:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 13 Cze, 2012   

poglosowalam troche ale az smutno patrzec, jak dobre zdjecia sa pogrzebywane niskimi ocenami sfrustrowanych dzieciakow
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2012   

moronica, Regulamin konkursu
"5. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW I NAGRODY
5.1. Po zakończeniu konkursu Jury w składzie:
• Marek Wtorek - członek ZG Związku Polskich Fotografów Przyrody
• Rafał Bogumił – Kaliber sp. z o.o. (sponsor)
• Arkadiusz Olech – Optyczne.pl (organizator)
dokona oceny wybranych zdjęć pod kątem jakości, oryginalności i wyjątkowości.
5.2. Po dokonaniu oceny wszystkich prac, Jury dokona wyboru trzech najlepszych zdjęć, których autorzy zostaną ogłoszeni Zwycięzcami konkursu i zdobędą miejsca od 1. do 3. a także trzech prac, których autorzy otrzymają wyróżnienia."
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 13 Cze, 2012   

dcs, ok ale to nie zmienia faktu, ze smutno patrzec
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2012   

moronica,
Nie przeglądałem, ale jak tak piszesz, to świadczy to o średniej poziomu internautów.
Jedni wiedzą co piszą, inni piszą co wiedzą /mimo, że wiedza ich jest uboga/.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15