Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs Wiosenna fotografia ptaków
Autor Wiadomość
ewunia84 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Bardzo dobry konkurs i co najważniejsze bardzo wysoki poziom prac :) Aż miło jak sobie uświadomię, że mamy tylu zdolnych fotografów :) Nie mogłam się napatrzeć na niektóre zdjęcia.
Załamał mnie za to nieco, rzeczywiście poziom ocen. Aż przykro patrzeć jak fatografie, które ja uznałam za fenomenalne smutno oscylują w okolicach jednej gwiazdki :(
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Oceny Czytelników nie będą miały żadnego wpływu na oceny jury.
 
 
FredC 
Nowy



Posty: 2
Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   Zakonczenie konkursu

Jak zwykle - pytanie o termin - upływa dziś o północy, czyli w nocy z 20/21, czy w nocy z 21 na 22 czerwca (zależy jak rozumieć "do 00:00" :) . Nie było by to takie istotne, gdyby nie zostawiło się dysku z fotkami poza zasięgiem...
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

FredC, konkurs juz sie zakonczyl godzina 0:00 21 czerwca byla dzis w nocy
 
 
FredC 
Nowy



Posty: 2
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

RobertO napisał/a:
FredC, konkurs juz sie zakonczyl godzina 0:00 21 czerwca byla dzis w nocy


Na szczęście udało się :)
Pozdrawiam
 
 
zapsharp 
Nowy
Sgt. Zavatzky



Posty: 3
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

FredC napisał/a:

Na szczęście udało się :)
Pozdrawiam


Ups...

A mi się nie udało, bo nie doczytałem że do 0:00 a nie do końca dnia.
Trochę dziwnie sformułowane warunki.
W końcu zazwyczaj pisze się "...do jakiegoś-tam-dnia włącznie.".

Przynajmniej wrzuciłem na swojego bloga.

W końcu i tak jestem amatorem, a najważniejsza jest radość z robienia zdjęć!

;P
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

no to lipa bo jeżeli jest na pisane do 21.06 to jest dziś i ja rozumuję że 0 :00 upływa dziś o północy, a nie wczoraj 20.06, nieprecyzyjnie jest to zapisane, byłem przekonany że do 21.06 do końca dnia można wysyłać zdjęcia
Ostatnio zmieniony przez 1507 Czw 21 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiktor 
Początkujący



Posty: 26
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Też myślałem, że zdjęcia można wysyłać dziś do północy :/ Na szczęście dwie fotki udało mi się wczoraj wysłać :wink: Miałem dylemat, czy można wstawić więcej niż jedno zdjęcie - w regulaminie nie znalazłem nic na ten temat, ale zobaczyłem, że inni wstawiają więcej niż jedno zdjęcie i wysłałem dwa swoje gnioty :mrgreen:

A ocen wystawianych przez niektórych nie będę nawet komentował - szkoda nerwów.
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

niestety , ja dziś chciałem wysłać i czuję się lekko zrobiony w balona :razz: , no bo jak to rozumieć :

Konkurs trwa od 21.03.2012 r. do 21.06.2012 r. do godz. 00:00

21.06 jeszcze trwa w końcu
 
 
wiktor 
Początkujący



Posty: 26
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Następnym razem, nie będę odkładał wysłania prac na ostatnią chwilę - najpierw nie mogłem się zdecydować, czy wogóle poddać moje wypociny pod ocenę, a później nie miałem czasu wybrać i przygotować fotek. Ot, nauczka na przyszłość.
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

wiktor napisał/a:
Następnym razem, nie będę odkładał wysłania prac na ostatnią chwilę - najpierw nie mogłem się zdecydować, czy wogóle poddać moje wypociny pod ocenę, a później nie miałem czasu wybrać i przygotować fotek. Ot, nauczka na przyszłość.


ale sam przyznasz że rozumienie tego zapisu jest jednoznaczne że konkurs trwa dziś do poólnocy
 
 
zapsharp 
Nowy
Sgt. Zavatzky



Posty: 3
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

1507 napisał/a:

ale sam przyznasz że rozumienie tego zapisu jest jednoznaczne że konkurs trwa dziś do poólnocy


Raczej jest mało czytelne.

Niestety 0:00 pokazuje się na zegarku wraz ze zmianą daty na kolejny dzień,
więc 21.06 00:00 było na początku dzisiejszego dnia.

:/
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Chyba sobie jaja robicie - godzina 0:00 to początek nowego dnia. Jak miałoby być inaczej?
 
 
zapsharp 
Nowy
Sgt. Zavatzky



Posty: 3
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

mozer napisał/a:
Chyba sobie jaja robicie - godzina 0:00 to początek nowego dnia. Jak miałoby być inaczej?


Tzn. kto sobie robi jaja?

Ja tylko żałuję, że nie przyjglądałem się się dobrze regulaminowi.
Ale nie aż tak bardzo, żeby się zamartwiać! :D
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

zapsharp napisał/a:
Tzn. kto sobie robi jaja?

No ci którzy nie potrafią odczytać godziny i daty...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14