Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Redesign strony optyczne.pl
Autor Wiadomość
wookie85 
Początkujący


Posty: 29
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   Redesign strony optyczne.pl

Witam

Jestem głównie czytelnikiem optyczne.pl i mało się udzielam. Z racji pełnienia roli grafika w agencji interaktywnej w wolnej chwili zrobiłem projekt graficzny strony głównej. Konwencji nie chciałem mocno burzyć bo przyzwyczajenie robi swoje. Projekt miał na celu odświeżenie layout-u i przystosowanie strony pod urządzenia mobilne, jest więc on responsywny.

Ciekaw jestem Waszego odbioru i co o tym sądzicie :)

link do dużej wielkości http://images.tinypic.pl/i/00519/nli8rqsbte6v.jpg
Proponuje oglądać na 100%
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Domyślam się że to nie przejdzie ale mi się podoba :)
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Ale czym różni się nowy projekt od starego wystroju? Wszystko jest praktycznie takie samo, zmienione są jedynie kolory i powiększone obrazki. Efekt świeżości będzie działał tak długo, aż się nie opatrzy, czyli... nie za długo.
 
 
wookie85 
Początkujący


Posty: 29
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

No zmian jest trochę więcej. Pamiętaj, że tyczą się one stylizacji, responsywności i rozkładu pewnych elementów ;].

Co innego rozmawiać z właścicielem strony w tym zakresie, co warto zmienić, wyeksponować a co innego odświeżyć layout stosując nowsze rozwiązania.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

eee... meh. tego rozkladu to za duzo nie zmieniles, za to polozyles proporcje, wszystko jest za duze. a jesli chodzi o responsywnosc no to obecny uklad tak samo mozna by przystosowac jak ten twoj, w koncu jesli chodzi o strukture to wniosles naprawde kosmetyczne zmiany
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 45 razy
Posty: 921
Skąd: Józefów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

kozidron napisał/a:
Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:

Ja pamiętam, że był. I że byłem negatywnie nastawiony na zmiany, bo trzeba było się na nowo przyzwyczajać, czego nigdy nie lubię.

W obecnym wyglądzie podoba mi się natomiast jedna rzecz: elementy strony w różnych odcieniach jasnej szarości. Różnią się między sobą na tyle wyraźnie, że łatwo je rozróżnić i na tyle mało, że nic nie wybija się wyraźnie na pierwszy plan. Do tego strona nie świeci po oczach.

W związku z tym mam prośbę: jeśli będą jakiekolwiek zmiany, zostawcie te szarości. Naprawdę bardzo przyjemnie się z tego korzysta.
 
 
wookie85 
Początkujący


Posty: 29
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

kozidron napisał/a:
Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:


Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu przypadnie ten do gustu ;]
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

wookie85 napisał/a:
Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu przypadnie ten do gustu ;]


ja nie mówiłem o twoich kosmetycznych zmianach w kierunku giętkiego różu i zacieśnienia elementów składowej strony a OBECNYM layout'cie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15