Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sulejów 2012 - V Zlot Czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Jeszcze trzy pstryki z 1 Dx-a.

BP6I9490.jpg
161.
Plik ściągnięto 19050 raz(y) 555,99 KB

BP6I9481.jpg
162.
Plik ściągnięto 19049 raz(y) 490,04 KB

BP6I9478.jpg
163.
Plik ściągnięto 19050 raz(y) 510,62 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Wujku, jak popatrzyłem na Twoje ostatnie zdjęcie to zobaczyłem coś takiego... Nie wiem teraz, kto pierwszy mnie zabije ;) ...

 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Cud!

Ale ta Polska B religiancka. :wink:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Maziek. Masz "chłopie" oko. Ja tego nie zauważyłem, a dokładnie się przyglądałem fotce.
 
 
matemaciek 
Nowy



Posty: 24
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

I ja dziękuję wszystkim za wspaniały Zlot (-:

Kilka migawek ode mnie, zgodnie z modą "jotpegi prosto z puszki" - czyli tak, jak lubię. No dobra, 179. i 193. są tylko trochę przycięte.

164. Pierwszego wieczoru zabawy w pisanie laserem, tu widać mało - mur oświetlała fantazyjna lampa, o zmiennym w czasie natężeniu i kolorze światła...


165. ...tu widać trochę więcej (-:




166. Następnego dnia od rana sesja z modelką. W środku wbrew pozorom światła czasem aż za dużo (-;


167. ...więc wyszliśmy w plener.


168. Chętnych do fotografowania wielu (-:


169. Ale czasem udało się uchwycić samą modelkę nawet trochę szerszym kątem - no, prawie samą...


170. Na poważnie...


171. ...i na mniej poważnie.


172. "A teraz proszę się przestraszyć tego muru!"


173. "Na mój sygnał pani puści tą spódnicę..."


174. Ostrzał z dwóch stron.


Canon spisał się dobrze z wypożyczaniem sprzętu - można było potestować niesamowite zestawy.

175. Co takie obiektywy robią z ludźmi... (Dziękuję współzlotowiczowi za zrobienie mi tego zdjęcia (-: )


176. Niestety, Sony tak dużych obiektywów nie miało (-;


177. Uwielbiam 400/2.8. Można wyodrębniać najróżniejsze detale.


178. Wycieczka na pobliską łąkę.


179. Takie coś nam śpiewało. Ptakolodzy, co to?


180. Tu z kolei ptaszek w czasie przeszłym (-;


181. Czy ja już mówiłem, że uwielbiam ten obiektyw?


182. Na polowanie! (-;


183. Kilka zdjęć ośrodka. Wewnątrz...


184. ...na zewnątrz...


185. ...i z trochę innego punktu widzenia.


Mieliśmy szczęście trafić na ślub w pobliskim kościele.

186. Panna młoda...


187. ...i jej orszak fotograficzny.


188. Niezaplanowaną atrakcją było wejście na wieżę "muzyczną".


189. Stój bo strzelam!


Na koniec wypad nad łąkę wieczorem.

190. I od razu jest model!


191. Szybko jednak pokazał, co myśli o próbie rozłożenia statywu )-:


192. No i jak tu niebanalnie pokazać coś tak oklepanego jak zachód słońca...


193. Pora jak widać kolacyjna.


194. Wegetarianie też coś wcinają.


195. I na zakończenie turboślimak (-:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

1Dx plus 35L

BP6I9500.jpg
196.
Plik ściągnięto 18891 raz(y) 327,13 KB

BP6I9498.jpg
197.
Plik ściągnięto 18891 raz(y) 311,03 KB

 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

WIdze ze fajnie sie wszyscy bawilie.

Metamaciek
czemu jakoś zdjęc taka słaba ? rozdzielczość że nie da sie ogladać
 
 
matemaciek 
Nowy



Posty: 24
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

Hm, któreś konkretne, czy wszystkie? Tzn. jakość jest taka, że nic nie widać, czy po prostu nie idealnie ostra? Może coś je u Ciebie konwertuje...
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

matemaciek, a czytał Ty regulamin forum, gdzie pisze, że maksymalny rozmiar zdjęć wklejanych to 1024x na dłuższym boku. Może dlatego niektóre są mniej ostre bo są konwertowane na mniejszy rozmiar, przynajmniej na mojej przeglądarce tak się robi i faktycznie niektóre sa lekko mydlane. :neutral:
 
 
matemaciek 
Nowy



Posty: 24
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

A kiedy to było, to czytanie regulaminu (-; Może to i dlatego - faktycznie może to zależeć od silnika przeglądarki. Wrzuciłem na serwer zmniejszone, po kilku odświeżeniach powinno być ok.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
faktycznie niektóre sa lekko mydlane


Bardzo dyplomatycznie to nazywasz, moderatorowi nie wypada inaczej. Zdecydowana zdjęć jest po prostu słaba, źle trafiona lub rozmyta. Dużo w tym przypadku, kompletnie brak koncepcji. Trzeba troszkę udoskonalić warsztat, popracować nad głębią. Może być mała, ale niech będzie w dobrych miejscach. Zdjęcia odstają na minus i nie chodzi tutaj kompletnie o skalowanie...
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

Metamaciek teraz obraz wyglada dobrze jesli chodzi o skalowanie bo rano była tragedia. Każdy z nas kiedyś zaczynał ale jak masz słabe fotki to ich po prostu nie wrzucaj. Ja bym nie pokazał napewno: 166 - megaprzepał, 182 - ciemne , 190,191 - mydło. Reszta w miare poprawna sam nie jestem mistrzem więc nie krytykuje.
 
 
matemaciek 
Nowy



Posty: 24
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

OK, nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż tak tragicznie. Ale w sumie po to tu zdjęcia wrzucam, by usłyszeć konstruktywną krytykę.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

E, no znowu bez przesady, z takich spędów to się wrzuca co się ma głównie dla tych, co byli, inna jest ocena, sytuacyjna czy też kontekstowa. Jest kilka zdjęć których ja osobiście bym nie wrzucił (ale ja nie jestem Tobą) jak np. te z kotem, które są zwyczajnie ruszone, ale z drugiej strony 170 jest dobre a 172 doskonałe, nawet jeśli przypuszczam, że trochę przypadkiem ;) ... Jednakowoż, żeby wystąpił przypadek, trzeba być na miejscu i przypadkowo zrobić zdjęcie ;) ...
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

maziek,
Przez brak dystansu najcieńsze zdjęcia w galeriach przedstawiają dzieci i kobiety fotografujących.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 21