Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon cashback - pozytywne doświadczenia
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   Canon cashback - pozytywne doświadczenia

Nie wiem czy dobrze, że piszę to w dziale serwisowym, ale w sumie dotyczy to obsługi klienta, więc może dobrze.

Chciałem poinformować, że dostałem właśnie od Canona obiecany cashback za kupiony obiektyw, ale wbrew temu co pisali niektórzy nie potrącono mi żadnych kosztów przelewu zagranicznego. Przelew przyszedł z Irlandii, w pełnej wysokości 380 zł, tak jak jest napisane na stronach Canona.
Zgłoszenie wysłałem 27 listopada (przesyłkę pocztową ze zgłoszeniem i kodami kreskowymi), kasa przyszła dziś, czyli 11 grudnia.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

O to faktycznie szybko poszlo. Ciekawe jak to bedzie u mnie ze zwrotem za 70-200L ktory powinien byc u mnie w piatek. Wysylam formularz jak najszybciej.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

komor napisał/a:
ale wbrew temu co pisali niektórzy nie potrącono mi żadnych kosztów przelewu zagranicznego
masz racje, także dziś dostałem zwrot bez potrącenia kosztów przelewu ale w poprzedniej promocji pobierano taką opłatę - zmiana na plus :)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

Jutro wysyłam swój "liścik" za jedno szkiełko. Jeżeli nic nie potrącają to wpadnie prawie osiem stówek za nic :lol:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

MM napisał/a:
Jutro wysyłam swój "liścik" za jedno szkiełko. Jeżeli nic nie potrącają to wpadnie prawie osiem stówek za nic
no wiesz, kupiłeś 70-200 2.8 IS i nie poczekałeś na test na optyczne ? :wink: tylko pozazdrościć zakupu :)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

Optyczni są super chłopaki, ale testy to ja sobie sam robię :lol:
Wybrałem spośród kilku tych L-ek i trafiłem na taką żyletę, że.... :shock:
Przez tydzień bawiłem się też 35L i choć szkło powala tym czego Arek nie zmierzy to chyba nie trafiłem w egzemplarz. Na dużych dziurach było tak sobie. Na szczęście tego jeszcze nie kupowałem.
 
 
5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

Teraz też wysyłam papiery do Irlandii. Mam nadzieję, że nie będzie problemów. Kupiłem aparacik w europassat.com i mam dokument niemiecki ...
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

MM napisał/a:
Wybrałem spośród kilku tych L-ek i trafiłem na taką żyletę, że.... :shock:
.

...ty to masz dobrze z tymi swoimi dostawcami :)
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

007areka napisał/a:
MM napisał/a:
Wybrałem spośród kilku tych L-ek i trafiłem na taką żyletę, że.... :shock:
.

...ty to masz dobrze z tymi swoimi dostawcami :)

...ale z drugiej strony zle to swiadczy o L-kach,...zwlaszca ze to l-ki :( i jescze najwyzszej klasy :(
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Gru, 2007   

Wszystkie były dobre, ja zwyczajnie wybrałem najlepszą :P
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Wczoraj przyszła do mnie L-ka 70-200 więc chciałbym się zabrać do realizacji zwrotu - ma ktoś z Was może konto w Mbanku bo za cholerę nie mogę znaleźć tego ich numeru IBAN?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Paweł_G napisał/a:
Wczoraj przyszła do mnie L-ka 70-200 więc chciałbym się zabrać do realizacji zwrotu - ma ktoś z Was może konto w Mbanku bo za cholerę nie mogę znaleźć tego ich numeru IBAN?


Z ciekawosci sprawdzilem. Wystarczy na stronie mBanku w wyszukiwarce wpisac IBAN:
· pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed numerem rachunku /IBAN/
Moga tez pytac o kod SWIFT:
· kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
 
 
5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Można też wpisać IBAN w wyszukiwarkę na stronie mBanku powinny wyskoczyć informacje na ten temat...


Już nie musisz szukać:

Aby wykonać przelew z zagranicy na rachunek w mBanku, podaj:

· pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed numerem rachunku /IBAN/
· imię i nazwisko odbiorcy przelewu lub nazwa firmy w przypadku przelewu na rachunek firmowy (imię i nazwisko/ nazwa firmy odbiorcy musi być zgodne z numerem rachunku, w przeciwnym wypadku przelew będzie wstrzymywany do czasu wprowadzenia przez bank nadawcy korekty danych odbiorcy)
· adres odbiorcy przelewu
· tytuł przelewu
· kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
· nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: BRE Bank S.A. INTERNET BANKING, al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
· SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004


Nie zauważyłem odpowiedzi ;) a tam będzie podwójnie....
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Macie u mnie po browarze :) Kurcze nie tomny dziś jestem - szperam po tej ich stronie a zupełnie zapomniałem o opcji szukaj - trzeba iść zrobić kawe :P Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Paweł_G napisał/a:
Macie u mnie po browarze :) Kurcze nie tomny dziś jestem - szperam po tej ich stronie a zupełnie zapomniałem o opcji szukaj - trzeba iść zrobić kawe :P Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam


Tak sie z tym browarem nie rozpedzaj, bo szwagierka w Szczecinie studiuje i bede mial motywacje, zeby ja odwiedzic :lol: :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14