Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Błędy w galerii
Autor Wiadomość
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   Błędy w galerii

Nie mogę wyświetlać prawidłowo zdjęć dodawanych do galerii przez użytkowników. Niezależnie od rodzaju przeglądarki. Niektórych nie widać nic a nic, a niektóre ładują się w 1/10 a reszta szara. Też tak macie?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

nienietaktak, nie, my mamy normalnie. Trudno nie będziesz oglądał zdjęć :P
A tak serio to tak miałem w IE. Wróciłem do ognistego lisa i jest wszystko OK (w najnowszej wersji 16.0.2). Próbowałeś na tej?
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

nienietaktak, wyczyściłeś cache i inne takie? Łączysz się przez jakieś proxy?
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Chrome, Opera, Lis i ie to samo.
Cache po czyszczeniu, bez proxy.
Kaspersky? Raczej nie...

[ Dodano: Wto 06 Lis, 2012 08:37 ]
Dobra. Wiem, że to coś z moją jednostką. Na innych w biurze i w domu wszystko działa.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

"format C:" :D
Wcześniej na tej jednostce działało?
Jak tak to co zmieniałeś w ostatnim czasie?
Może odinstaluj lisa i zainstaluj ponownie, przy czym sprawdź czy w Opcjach -> Treść nie masz odznaczonego checkboxa z pokazywaniem obrazów.

Kaspersky to IMO nieciekawy soft, pożeracz pamięci i tyle...wcale bym się nie zdziwił gdyby coś blokował.
Kiedyś w firmie to miałem i z tego co pamiętam to były inne problemy podobnej natury.
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Wcześniej działało i nic nie zmieniałem, bo to ten do pracy i tu nic nie kombinuję. Ogólnie zakaz grania, przeglądania czegokolwiek poza optycznymi, onetem, tvn24 itd.
Zaczynam podejrzewać Kasperka. Wyłączę i zobaczymy.

[ Dodano: Wto 06 Lis, 2012 09:02 ]
Dobra. mam to.
Nie będzie format c: :P
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

nienietaktak, czyli jednak Kaspersky był winowajcą?
P.S. To niezły reżim w robocie, ciekawe czy pozwalają Wam coś czytać oprócz GW :P ;)
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

pioroon, sam sobie wyznaczam co wolno, a czego nie :P
GW nie czytam i innych opowiadających się za jakąkolwiek opcją polityczną też. Katolickich tym bardziej, chociaż podobno trzeba wiedzieć co dzieje sie u wrogów :D
Ogólnie mam w czterech literach prawie wszystko oprócz fotografii, reklamy i dziwnych działań Kasperskiego :P
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

I słusznie, bo polityka to bagno bez względu na opcję...ale to nieważne jesteśmy na forum foto :)
Czyli potwierdzasz, że to Kasperek namieszał? Bo nie napisałeś jednoznacznie, a może komuś się przyda jak tu kiedyś wejdzie.
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Namieszał. Pewnego dnia pomyślał sobie, że zacznie blokowac obrazki z galerii i tylko na tej stronie. Jak postanowił, tak zrobił ;)
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Zadzialal filtr 18+ jak kozidron wstawil akt :razz:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Raczej -40 :P
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013   

Odnośnie błędów galerii - nie będę nowego tematu zakładał -
1. ciągle mnie z niej wyrzuca jak się tylko zaloguje - jestem od razu gdzie indziej - możecie to poprawić? Wiem żem niegodny bo kity wstawiam ... :razz: Bo jasnej ch...y można dostać.
2. I to wylogowywanie przy wchodzeniu do Galerii! - no to można powiedzieć - jakby jeden temat jest.

3. Dodawanie zdjęć - chciałem wczoraj dodać cz-b portret - tylko 700KB i to cóś "mądre" - dawaj komunikatem że plik uszkodzony albo za duży! No nie wiem jak Wy dodajecie fotki. Też tak macie ? Plik oczywiście w najlepszym porządku .
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013   

AndrzejM.Makuch napisał/a:
3. Dodawanie zdjęć - chciałem wczoraj dodać cz-b portret - tylko 700KB i to cóś "mądre" - dawaj komunikatem że plik uszkodzony albo za duży! No nie wiem jak Wy dodajecie fotki. Też tak macie ? Plik oczywiście w najlepszym porządku .

masz w formularzu czarno na bialym
Cytat:
Maksymalna wielkość pliku (bytes): 512000

tak wiec to tylko 700kb to za duzo
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013   

Przepraszam - było 507KB - coś pokręciłem . :oops:
Od wypadku jeszcze zmniejszyłem - poniżej 500KB -i weszło! :lol:
Ostatnio zmieniony przez Andrzej.M. Wto 17 Wrz, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14