Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep internetowy Pstryk
Autor Wiadomość
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 08 Sty, 2008   Sklep internetowy Pstryk

Bardzo dobry, profesjonalny sklep internetowy.
Jeżeli chodzi o ofertę, pewność towaru, wszechstronność to chyba najlepszy sklep w naszym kraju. Niestety ma jedną wadę. Jest drogi, ale dla zawodowca to dobry wybór.
Kupowałem u nich kilka razy i mogę tylko gorąco polecić. Ostatnio nawet skorzystałem z tego, że byli na łódzkich targach foto i towar odebrałem na miejscu nie płacąc prowizji za przesyłkę.
Polecam (jak tylko kogoś stać).
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Ja też polecam. Szybko pewnie i bez problemów.
Zamawialem drobiazgi. Green Clean i jakieś pierdółki, ale mimo to wszystko poszło ok.
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

No cóż wynika z tego że sklep dla zawodowców już z samej natury musi być drogi, dla amatorów pozostaje allegro.pl. :mrgreen:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

moon
a ty wierzys zwe wszystkie rankingi?
kupowałeś kiedyś w pixmanii?
bo ja po pierwszym razie już nigdy tam nic nie kupię!
resztę sklepów znam pobieznie
pstryk jak dla mnie ma chorą politykę cen wysyłki
ale może innym pasuje dostepność oferty?
sprawdzałeś każdy ze sklepów?
oj coś ci MM za skórę zaszedł :mrgreen: i starasz sie w każdy możliwy sposób mu dopiec. działaj - może ci się uda :lol:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

krisv740 napisał/a:
działaj - może ci się uda

Raczej watpie. Ja w pstryku nic nie kupowalem, bo dla mnie za drogo. Ale maja szeroka oferte, w dodatku nie tylko "wirtualna".
 
 
moon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

krisv740 nie kupowałem w każdym z podanych w rankingu sklepów, choć część znam, są bardzo profesjonalne i mają zachęcające ceny. Odnoszę się do swojej wypowiedzi, która już została usunięta, jak widać pokazywanie obłudy MM jest zakazane i natychmiast cenzurowane :) , choć nie użyłem żadnych określeń naruszających regulamin.

Aha, przeczytałem komunikat: Dostałeś ostrzeżenie!, za używanie obraźliwych określeń wobec MM.
Jakie to były określenie jaśnie hrabio, nie wiedziałem, że tytuły arystokratyczne, są nadal w Polsce zakazane i obraźliwe.

Czy MM zalazł mi za skórę? Musiałbym użyć jego powiedzonka dla mnie to cienkie jak ..., resztę znacie, nie chcę, by ponownie ocenzurowano moje słowa. W przeciwieństwie do wielu osób na forach, jak nie waham się pokazywać krętactw, bufonady, zakłamania itd. innych.
MM dla mnie to żadna „świętość”. Jeśli wypomina innym, że rozdrapują pazurami pojedyncze grosiki, pokazuje jak sam płacze nad 20zł, bo tyle zapłacił w banku, a z drugiej udaje, że kilkaset zł w tą, czy tamtą to „grosze”. Z obłudą i resztą podobnych cech trzeba walczyć siłom i godnościom osobistom :lol:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

moon
pokazujesz ranking sklepów w których nie kupowałeś i na tej podstawie chcesz dyskredytować opinię człowieka który korzystał z usług jedniego z nich-moin zdaniem to błąd.
ja nigdy nie poleciłbym pixmanii,choc była na pierwszym miejscu. sprzęt z rynku francuskiego, kupiłem bez mozliwości zmiany firmware, zły opis, płacisz za dostawę dużą kasę. nie poleciłbym też polecanego pstryka , bo każą płacić za dostawę drogiego sprzętu, i dodatkowo cena przesyłki jest imho zbyt wysoka. to drobiazg, ale mnie denerwuje! jednak nie kupowałem w tym sklepie i nie chcę sie poza tym co napisałem na jego temat wypowiadać. jeśli ma dużą /dobrą dostepność - to ok. jest dobry dla zawodowców. ja jestem amatorem.
co do poruszanych przez ciebie 20 pln MM. nie znam sprawy, ale z tego co piszesz to nie narzekał na koszty dostawy, ale za obciążenie bankowe. kolego - to co innego, każdy może narzekać na swój bank-jego wola. i nie ma to wpływu na jakość rekomendowanego sklepu.
co do twoich animozji z MM. to twoja sprawa. jak napisałem - chcesz mu dopiec- próbuj, ale rób to inteligentnie. wysuń argumenty których on nie będzie mógł obalić, a ty wchodzisz w polemike na poziomie - imho - niskim. :cool:
 
 
rafax 
Bywalec


Posty: 118
Skąd: Będzin
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

A ja raz próbowałem w Pstryk'u EOS'a 30 (analoga) - w ofercie był, potwierdzenie przyjęcia zamówienia przyszło - choć podejrzewam że to wysyła automat :???: , a potem zaczęły się maile że nie ma, że będzie, że nie wiadomo kiedy... po 3 tygodniach dałem "se luz"... i tylko szkoda że kilka tygodni później (sprawdzałem) mieli to nadal w ofercie...

R.
 
 
moon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

krisv740,co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem, że w pewnej mierze masz rację. :) Nie jest to polemika wysokich lotów, ale zawsze środki należy dopierać do sytuacji, osób i zdarzeń. Nie będę rozwijał tego wątku...

Jeśli chodzi o ranking, wybacz, trudno, bym kupował we wszystkich sklepach biorących udział w takich rankingach. Nie chcę reklamować żadnego sklepu, ale w czołówce jest bardzo dobry sklep, którego przedstawiciel raz zabrał głos na tym forum. W Polsce ma znacznie lepszą opinię od Pstryka itp. Nie jestem również miłośnikiem spiskowych teorii dziejów, by myśleć, że wszystko w Polsce jest ustawione i takie rankingi to kolejny przekręt. Ranking, jeden z wielu, jakie robi się corocznie, był przykładem, że opinie MM są co najmniej stronnicze. Nie wnikałem jaki sklep zajął 1 miejsce, a które dalsze. Jeśli byłby to Pstryk na pewno przyznałbym rację MM.

Co do kasy, nie chodziło mi o to, na co narzeka MM, czy to opłata taka , czy siaka, ale pokazałem obłudę w ocenie i zachowaniu. Tak jak napisałem wyżej, jeśli ktoś przedstawia się, za osobę, dla której nie ma znaczenia kilkaset zł w tą lub w tamtą, bo on ceni komfort, i wypomina innym, że rozdrapują pazurami pojedyncze grosiki, to pokazałem, że MM robi to samo, tylko teraz gra hrabiego (przepraszam arystokrację, za nadużywanie tego tytułu) :) . Pokazałem to na cytatach, których on na pewno nie jest w stanie obalić. Ale zgodnie z sugestią, obiecuje, jeszcze inteligentniejsze komentarze. :)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

Moon, daj sobie spokój z tymi inteligentnymi komentami bo w cuda to nie uwierzę.
Wyciąganie pokrętnych wniosków na podstawie tego, że moim zdaniem Pstryk
Cytat:
to chyba najlepszy sklep w naszym kraju
rozbawia mnie jako faceta babrającego się z prawem od kilkunastu lat. Mogę mieć swoje poglądy i się nimi dzielę. Czemu akurat to tak niektórych boli? Czyżby mieli sami jakiś sklepik i coś im nie schodzi?
Wolno mi być wkurzonym na bank za to, że zdziera takie opłaty za każdą transakcję (a wtedy miałem ich kilka W JEDNEJ PRZESYŁCE ii bank pobrał kilka razy taką sumę). Nie płakałem tylko byłem zdziwiony zdzierstwem. To, że jakąś opłatę pobrano wcale mnie nie zdziwiło.
Dziwi mnie za to kupowanie kota w worku drogiego sprzętu bo jest trochę taniej, bez gwarancji w Polsce (np. Marki ciągnięte z Chin) a NIGDY nie będzie mojej zgody na jakiekolwiek oszukiwanie przez takich sklepowych paserów Skarbu Państwa.
Ostatnio zmieniony przez goltar Czw 05 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

MM napisał/a:
oszukiwanie przez takich sklepowych paserów Skarbu Państwa.


Generalnie nie mam nic do Twojej wypowiedzi, do innych nie miałem i mam nadzieję że mieć nie będę. Ale powiem szczerze że tym zdaniem trochę mnie jak to się mówi "rozwaliłeś". A zastanawiałeś się kiedyś jak to Państwo za przeproszeniem "dyma" nas wszystkich. Więc nie wiem czy warto być takim sumiennym obywatelem.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

Tak się składa, że ja jestem i to nie tylko dlatego, że mam taką pracę. Niektórzy "państwowość" mają w genach po przodkach. Tak mnie wychowano - niewygodnie i niepraktycznie jak widać :wink:
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

MM napisał/a:
Tak się składa, że ja jestem i to nie tylko dlatego, że mam taką pracę. Niektórzy "państwowość" mają w genach po przodkach. Tak mnie wychowano - niewygodnie i niepraktycznie jak widać :wink:


Jeśli wyznajesz taką zasadę to ją uszanuję.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

MM napisał/a:
Niektórzy "państwowość" mają w genach po przodkach

To nie państwowość - to poddaństwo... :twisted:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

Panowie dajcie już spokój z OT, przypominam że to jest temat dotyczący sklepu pstryk.pl.
Sam dodam że kilka razy kupowałem w tym sklepie, zawsze bez problemów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16