Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
DO extreme 7X50
Autor Wiadomość
bartek95 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   DO extreme 7X50

Witam:) Staję od dłuższego czasu przed zmianą mojej tandetnej lornetki, bardzo interesuje mnie DO extreme 7x50, jednak jak na razie w internecie mało pozytywów na jej temat przeczytałem. Czy ktoś może ją ma i mógłby powiedzieć jaka jest prawda? Czytałem, że to ED to ściema...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kivirovi 
Optyczny
http://birdfair.pl/


Pomógł: 173 razy
Posty: 2754
Skąd: Londyn, UK
Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

To nowa rzecz ale może znajdziesz już jakiegoś użytkownika.
O podobnej ale droższej WO ED 7x50 powiem tylko, że jest genialna ale ciężka.
A co tam masz, do czego i za ile szukasz.
 
 
bartek95 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

Obserwowanie przyrody, dzień jak i noc, znajomy ma delte titanium 8x56 i jest bardzo dobra w sumie, w sklepie myśliwskim patrzyłem przez tą extreme i byłem pod wrażeniem, ogólnie kupiłbym ją, ale się naczytałem, że to chińskie i to ED to ściema jakaś... Jak nie ją to myślę, że taką titanium własnie, choć podoba mi się również forest II 8,5x50, ale on troszkę ciemniejszy, jesli chodzi o kasę to tak mniej wiecej w tych przedziałach cenowych co wyżej.
 
 
kivirovi 
Optyczny
http://birdfair.pl/


Pomógł: 173 razy
Posty: 2754
Skąd: Londyn, UK
Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

ED normalnie nie jest takie ważne w lornetkach 7x50 czy 8x56. No ale jak się kupuje chińskie, to lepiej, żeby było bo w chińskich brak ED to już świeci na fioletowo. Extreme i Forest II to są dwa różne światy: jakość obrazu i wymiary są na przeciwnych biegunach. Titanium jest jakimś wyśrodkowaniem i stąd tyle kosztuje.
 
 
Abs 
Optyczny



Pomógł: 232 razy
Posty: 2646
Skąd: okolice Rybnika
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Każda z tych lornetek to dobry wybór analogiczny do ceny. Extreme to klon WO i będzie najlepsza a Forest II to z kolei wersja ekonomiczna jasnej lornetki cechująca się małymi gabarytami i wagą. Zwróć jeszcze uwagę na DO ROH 8x56.
 
 
bartek95 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

wszystkie są fajne, ale podjąłem decyzje na DO titanium 8x56, mogę kupić za 720 zł wiec cena ok, optycznie jest bardzo dobra, myślę ze w porównaniu cena obraz najlepszy wybór, Forest mi się strasznie podoba, ale wziął bym go jeżeli oglądał bym tylko ptaki w dzień, a ja potrzebuje lornetkę na dzień i noc. extreme bardzo dobra jak dla kogoś kto siedzi i nie łazi z lornetką

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2013 17:06 ]
Co do tych lornetek z lepszych firm, jednak niskiej ich półki, nie polecał mi znajomy sprzedawca, nie ma się co łapać też, że 30 lat gwarancji (czy obojętnie jakiś dłuższy okres niż zwyczajowe 2 lub 5 lat) Bo tak to jest, że na własny koszt trzeba wysłać za granicę, a oni odeślą z pisemkiem, że to z winy użytkownika...
 
 
Marekl 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   

Minęło już parę miesięcy odkąd te lornetki są na rynku, czy są tu może osoby które je kupiły i mogły by podzielić się wrażeniami z użytkowania? :smile:
 
 
konto usuniete 
Bywalec



Pomógł: 13 razy
Posty: 129
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   

W majowym numerze miesięcznika Astronomia Amatorska ukaże się recenzja całej serii Extreme ED.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 17