Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Ubezpieczenie sprzętu
Autor Wiadomość
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   ubezpieczenie sprzetu

Witam
Chcialem sie dowiedziec jak wielu z was ubezpieczylo swoj "photo-dobytek" bo zastanawiam sie nad tym,a dokladniej to wiadomo : gdzie,co i za ile?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   

http://forum.optyczne.pl/...t=ubezpieczenie
:wink:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   

Garreth, ja chciałem być pierwszy :sad: :wink:

http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=2210
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   

ok,dzieki wielkie :)

wczesniej juz pytalem sie znajomego z Warty ale nie chcial jakos szczegolnie mi tego sprzetu ubezpieczyc i skonczylo sie na niczym :S
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   Ubezpieczenie sprzętu foto

Czy znacie moze jakies firmy ubezpieczeniowe gdzie można ubezpieczyć sprzęt na wypadek kradzieży. Czasami robi sie fotki w różnych warunkach a dzisiejsze społeczeństwo jest dosyc agresywne.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Już o tym było... ;) Nie opłaca się ;) Lepiej miej oczy szeroko otwarte i pośladki spięte... :P
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

No tak ale teraz mam obawy biegac z moim nowym D700 :)
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

zwirek210, skoro tak to zamiast ubezpieczenia wykup karnet na jakieś treningi streetfajterskie i siłownię... ;)
A tak na poważnie, nie przesadzaj, Polska to nie slumsy Rio de Janeiro, albo inny Mogadiszu... ;)
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

zwirek210 napisał/a:
No tak ale teraz mam obawy biegac z moim nowym D700
Nie miala baba klopotu, kupila se... Mozecie sie smiac, ale zastanawiajac sie nad wyborem kolejnego aparatu tez biore to pod uwage. Mojego 1000d juz kilka razy zapomnialem i nikt go nie szarpnal... To jest komfort psychiczny ze hej!
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Niby tak ale jak sprawdziłem ostatnio stronę ze skradzionym sprzetem to sie troche zdziwiłem ze wzgeldu na rozmiar tego procederu w naszym Kraju. A w swoim zyciu nie raz zostałem juz zaczepiony przez bande miłych panów po hemioterapii którzy chcieli pozyczyc moja komórke i portfel. Jak mam stracic telefon za 200 zł to pies go ... ale jak aparat za 7 tys to juz co innego. Zaczne brac koks i bede pakował i nakleje sobie plakietek na plecach. OBIEKT MONITOROWANY. :)
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

zwirek210, ja po prostu myślę, że chciałeś się pochwalić, że kupiłeś D700 ;) Każdy pan po chemioterapii (może nie każdy, bo ja też jestem po chemioterapii) po takim wpisie gotów do Cię podejść, powiedzieć 'Bu!', a Ty pewnie narobisz w gacie i bez słowa oddasz sprzęt... Tak mniej więcej przedstawiłeś sprawę... ;)
Tylko że panowie po chemii wiedzą co zrobić, żeby zabrać Ci aparat tak, żeby nie zostawić najmniejszego śladu ani na Tobie, ani obok Ciebie, a co za tym idzie, z ubezpieczenia nie dostaniesz ani grosza... :wink: No chyba że ubezpieczysz naprawdę konkretnie swój sprzęcik... ;)

[ Dodano: Pią 23 Kwi, 2010 18:02 ]
cybertoman napisał/a:
zastanawiajac sie nad wyborem kolejnego aparatu tez biore to pod uwage

Nigdy tego nie pojmę. Skoro tak się boicie, to zamalujcie chociażby czarnym markerem napis na korpusie i zamiast paska Nikona zamocujcie jakiegoś Tamraca lub coś w tym rodzaju... ;)
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

i zamiast torby foto polecam reklamówkę z Biedronki :razz:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

candy, to podstawa! :P
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Nie 02 Maj, 2010   

Witam wszystkich po dlugiej "ciszy" z mojej strony, niestety spedzilem dwa tygodnie w szpitalu i doszlo jeszcze pare innych problemow.
Zwirek210, juz kiedys o tym napisalem
Masz tu prosty wzor:
Jesli suma zepsuc x srednia cena napraw + kradzieze w okresie gwarancyjnym < roznicy pomiedzy cena kupna z gwarancja a cena kupna bez gwarancji to nie bierz gwarancji, jak wieksze to bierz :lol:
Mnie od poczatku tak wyszlo ze nie oplaca mi sie brac gwarancji
Zreszta zalezy jaka iloscia sprzetu obracasz, sprzedajesz kupujesz. Im wiecej tym bardziej nie oplaca sie brac gwarancji
 
 
R.Roobs 
Rozmowny



Posty: 251
Skąd: Bezdomny
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

Ruslan ...ja tak myślę że zwirek210 nie chce podzielić się z nami sekretem jak dobrze wyjść na zakupie sprzętu :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15