Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego tolerowane tutaj są informacyjnie śmieciowe posty?
Autor Wiadomość
Ville
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   Dlaczego tolerowane tutaj są informacyjnie śmieciowe posty?

Kilka już miesięcy nie logowałem się tutaj, bo odrzucało mnie ówczas to co na tym forum znajdowałem. Pomiędzy szalenie interesującymi i przydatnymi informacjami często znajduje się wpisy takie, jakie mają miejsce w tym temacie, do którego zajrzałem wtórnie, by zobaczyć jak się rozwinął, a który wówczas sobie odpuściłem ze względu na podłogowy, tudzież piwniczy wręcz poziom odpowiedzi, kiedy to osobę zadającą pytanie traktuje się jak idiotę, wali się jeden kretyński post za drugim tę osobę wyśmiewający, popierającym "kolegów" z towarzystwa wzajemnej adoracji i z całego tematu robi się cyrk oraz publiczną chłostę. Wystarczyłoby rozdać jednemu idiocie z drugim po ostrzeżeniu, które to na pewno są na forum technicznie możliwe, w skrajnych przypadkach prowadzącymi do czasowej blokady, a coś takiego nie miałoby miejsca bytu. Dlaczego zamiast odpuścić postanowiłem napisać, co tym sądzę? Ponieważ szkoda mi trochę tej skarbnicy wiedzy, a owym jakże dowcipnym Panom z tematu zamiast sobie wieczorem pożartować na forum fotograficznym w tematach z konkretnymi problemami poleciłbym piwko i może sobie Polsat włączyć. Takowe wpisy prowadzą także do frustracji osób szukających czegoś konkretnego, gdyż muszą się bezustannie przebijać przez cały ten śmietnik, by cokolwiek znaleźć, co prowadzi zarówno do utraty nerwów, jak i bardzo cennego, przynajmniej dla mnie, czasu.
Pozdrawiam.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lvl3ha 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 371
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Odnosze sie do informacji.
Na pierwszej podstronie na kazde pytanie padla odpowiedz a ze pytajacy nie wie jak dziala lustrzanka (podstawy) i jest leniwy na tyle zeby nie przeczytac instrukcji no to co sie dziwisz. Dowiedzial by sie ze canon ma lustro, ze jak filmujesz to sie podnosi i nie opada (lustro oczywiscie). Wiedzial by co to jest czyszczenie matrycy. Czemu ludzie wszystko chcieli by miec podane na srebrnej tacy. Za kilka lat dojdzie to sytuacji jak w panstwowych instytucjach. Siedzi jedna z drugim i jednym palcem w computra stukaja a kolejka na 100m. Po cos wymyslili instrukcje i nie bez powodu jest w zestawie.

Co do beki kreconej to fantazja poniosla troszku ludzi ale jak juz pisalem wystarczylo aby autor przeczytal ze zrozumieniem raz instrukcje.
 
 
Ville
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Owszem, trzymajmy się tamtego tematu, bo tak łatwiej jest rozmawiać o danym problemie. Po pierwsze padło zdanie, że nie jest na szczęście jeszcze wymagana pełna wiedza techniczna z zakresu sprzętu fotograficznego, żeby fotografować z którym się całkowicie zgodzę. Tak samo jak nie trzeba być mechanikiem samochodowym, żeby być dobrym kierowcą. Przy czym nie zaprzeczam tutaj, że owa wiedza może na pewnych płaszczyznach pomagać. Po drugie odnosisz się do instrukcji obsługi, która to jednak nie wyjaśnia w żaden sposób takich zagadnień jak "specjalne" powierzchnie przyciągające paprochy zrzucone z matrycy. Ba, mam wrażenie, że Panowie do końca tego nawet nie wyjaśnili. Po trzecie - nie odpowiadają Ci zadawane podstawowe pytania to po prostu nie udzielaj się, a tym bardziej nie wtrącaj swoich trzech groszy, gwarantuje, że w zdrowej atmosferze forumowej znajdzie się kilka innych osób, które to chętnie udzielą pomocy bez żadnych zacnych uwag ze swojej strony. Po czwarte nie widzę spójności Twojego porównania prędkości pracy Pań w urzędach przy komputerach z technicznymi zagadnieniami sprzętu. Porównywać tutaj możesz właśnie umiejętność fotografowania autora tematu, którą to jednak posiada.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Ville napisał/a:
wali się jeden kretyński post za drugim tę osobę wyśmiewający, popierającym "kolegów" z towarzystwa wzajemnej adoracji
Panie Sznowny Kolego Ville, czy zadał sobie szanowny kolega pytanie: co to jest forum? Albo inaczej, czy szanowny kolega sądzi, że tutaj ludzie mają etat i zawodowo zajmują się udzielaniem odpowiedzi na zadawane pytania? To nie jest heldesk, a jeśli szanowny kolega szuka li tylko rzeczowych informacji, to zapraszam do biblioteki, albo księgarni jakiejś..

Naturą ludzką, a przez to i naturą każdego forum jest swoboda wypowiedzi, czasem na temat, a czasem nie. Zamknij ludziom usta, dawaj ostrzeżenia za odejście od tematu, a wkrótce szanowny kolega będzie sam sobie pisał, mam nadzieję rzeczowe posty, a może nawet i je potem czytał, zachwycając się mądrym i uporządkowanym forum.
 
 
lvl3ha 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 371
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Dobrze odpowiem to w inny sposob.
Cytat:
Miałem bród na lustrze, po czyszczeniu matrycy on zniknął.


Cytat:
Po czyszczeniu matrycy wszystko wróciło do normy.

Czy to znaczy że na lustrze mi coś wewnatrz siadło?

Cytat:
Miałem brud na lustrzance, on gdzieś zniknął.


Kolega nie zna podstaw bo nie czytal intrukcji. Zna pojecia ale nie wie co jest co.

We wspomnianej rozmowie padlo takie porownanie ze nie trzeba byc mechanikiem a prowadzic mozna. Wiec ja cos dopowiem. Jak idziesz do mechanika bo silnik nie startuje w aucie to nie pokazujesz na opone i nie mowisz ze sie nie toczy bo mechanik cie wysmieje i policzy 3 razy tyle :)
Masz racje z tym ze ktos sie znajdzie kto udzieli odpowiedzi ale moze juz tyle razy ludzie tu udzielali odpowiedzi na wlasnie takie pytania ze maja dosyc i nie wytrzymali raz czy dwa Jestem tu nowy na forum ale czytalem w tym czasie juz nie jedno i widze jak co ktorys post jest pisany z lenistwa bo nie chce sie w google wpisac i poszukac tylko czekaja na gotowce.
Tak jeszcze na twoje po drugie : Istrukcja jednak mowi co to jest lustro, matryca, lustrzanka. Dalej juz tylko krok i ...

Tak na marginesie
http://pixinfo.com/en/articles/ccd-dust-removal/
a ten specjalny pasek tak logicznie biorac sprawe nie bedzie w lampie blyskowej prawda.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Ville napisał/a:
Wystarczyłoby rozdać jednemu idiocie z drugim po ostrzeżeniu, które to na pewno są na forum technicznie możliwe


Ville, równie dobrze można je dać Tobie, za nazwanie kilku osób "idiotami" w tym jakby nie patrzeć jednego moderatora, który jak się okazuje też ma poczucie humoru, którego ewidentnie Tobie brakuje.

Ville, widzisz różnicę miedzy nazwaniem kogoś idiotą a zachowaniem się jak idiota ?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Ville, niestety Kozi ma rację. :) Wpadłeś we własną pułapkę. :)
Jako moderator może tylko wyjaśnię, że staramy się ingerować w forum tylko wtedy, gdy to naprawdę konieczne. Czasem oczywiście umknie nam coś, co być może nie powinno, ale poziom forum musi wynikać przede wszystkim z poziomu jego uczestników, a nie ingerencji cenzury moderatorskiej.
Osobiście nie lubię jak na głupie pytania padają głupie odpowiedzi, i w tej części Twojej wypowiedzi, Ville, się z Tobą zgadzam, że lepiej milczeć niż pisać głupoty. Ale warto też czasem zadziałać wychowawczo, może ktoś sobie uświadomi, że nieco przesadza z oczekiwaniami wobec innych, nie wymagając nic od siebie.
Tak czy owak dzięki za zwrócenie uwagi, może obydwie strony wezmą sobie do serca co nieco…
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Tak czy siak odpowiedź została udzielona, a że przy tym jest trochę 'śmietnika' to jest norma, która się bywalcom podoba :)
 
 
pes
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Spam to w zasadzie kwintesencja każdego forum :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15