Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Tuczno 2013 - VI Zlot czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Wróciłam, ogarnęłam się i relacjonuję.
Było świetnie, przepona boli mnie od śmiechu, za co z całych sił dziękuję fantastycznym sprawcom tego stanu. :)
I już nie mogę doczekać się następnego zlotu!
A teraz zdjęcia, część pierwsza.

1.


2. Sztuka wymaga tężyzny


3.


4.


5.


6.


7.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Ja po raz kolejny wysłuchałem prezentacji zdjęć Marcina Jamkowskiego. Po raz kolejny z szeroko otwartymi z zachwytu ustami. Nad zdjęciami, nad umiejętnościami, nad kulturą osobistą prowadzącego, który największą gwiazdę pokazu robi nie z siebie (jak to niektórzy ambasadorzy marki mają w zwyczaju) ale ze swoich zdjęć.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Arek napisał/a:
Po raz kolejny z szeroko otwartymi z zachwytu ustami. Nad zdjęciami, nad umiejętnościami, nad kulturą osobistą prowadzącego, który największą gwiazdę pokazu robi nie z siebie (jak to niektórzy ambasadorzy marki mają w zwyczaju) ale ze swoich zdjęć.
Dokładnie tak.
Wielkie brawa za pomysł zaproszenia p. Marcina na zlot (ktokolwiek go zaprosił)!

Prelekcja, która zrobiła na mnie największe wrażenie i z wielką chęcią udam się na kolejne (p. Marcina oczywiście) - bo to właśnie tak się powinno opowiadać o fotografii!

P.S.
Samyang TS jest (mechanicznie) do d.. i już po 4 fotach mi się odechciało go używać.
No ale chyba i tak go kupię :-\
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

masza, dopiero teraz zobaczyłem, że się pojawił Twój post ze zdjęciami - fajny zaczyn. Mam nadzieję ze więcej masz :D
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

hijax_pl napisał/a:
Samyang TS jest (mechanicznie) do d.. i już po 4 fotach mi się odechciało go używać.
No ale chyba i tak go kupię :-\


Będziesz robił 4 foty dziennie i będzie dobrze :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Arek napisał/a:
Będziesz robił 4 foty dziennie i będzie dobrze :)

A dokładniej mój plan jest taki by to było 8 fot co 2 tygodnie (circa about) ;)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Masza wklejaj te śmieszne, możesz moją twarz wykorzystać do woli, nawet jak nie będzie korzystnie wyglądać na fotce z najlepszego systemu :wink: :razz: :grin:
Ja na swoim Canonie zrobiłem pare fot, a potem zakochałem się w ostrości Zeissa 50/1,4 dopiętego do A99. :grin:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Wujek_Pstrykacz, wspomnienie błękitu oczu Twych jest ze mną cały czas... ;)
Kolejna porcja:

8. Wykład o fotografii


9. Wykład o produktach Sony


10.


11.


12.


13.


14.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Masza, gdy robiłaś te fotki to wtedy jeszcze nie miałem A99 - pożyczonej :wink:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Moja porcja nr.1

15.


16.


17.


18.
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Sro 17 Lip, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2271
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

O nawet niektóre oblicza poznaję :D Fajnie wam widzę było, niektórych to nawet się grawitacja nie ima ;)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Fajne napoje widzę pośród szkieł :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Szkło jest szkło :)
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Arek napisał/a:
Szkło jest szkło :)

To prawda ... :smile:

19.


A oto miejsce akcji:

20.


I jedna z akcji:

21.


Dziękuję wszystkim za miłą zabawę. :grin:
Na myśl o następnym zlocie już mnie boli wątroba. :mrgreen:

Ten zlot, to impreza, na której zrobiłem bodaj najmniej zdjęć i najmniej w sumie rozmawialiśmy o gratach fotograficznych i całe szczęście.
Zresztą nic straconego, od czego w końcu jest forum :smile:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Z tą wątrobą to nie przesadziłeś ;) ...

To ja taki minireportażyk wstawię pt. "Zloty i upadki" - to jest sztuka w trzech aktach, posiadająca wstęp, rozwinięcie i zakończenie...

22. Wstęp


23. ... rozwinięcie...


24. ... i tuż przed zakończeniem...


Samego zakończenia nie wstawię ze względu na dobro osób nieletnich i o słabych nerwach ;) ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14