Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
A moze by tak wywiad z ...
Autor Wiadomość
widoczek 
Maniak


Pomógł: 35 razy
Posty: 967
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014   

Nie zniknij bez wypuszczenia jakiegoś nowego testu bo pustynia nam się tu robi! :cool:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kivirovi 
Optyczny
http://birdfair.pl/


Pomógł: 173 razy
Posty: 2754
Skąd: Londyn, UK
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014   

Proestynatorzy^2
To ile taki wywiad trwa z przygotowaniem i opracowaniem? Dłużej niż test obiektywu?

Moim zdaniem po prostu jako obie strony macie archaiczne podejście do użytkowników/czytelników. Chcecie im powiedzieć co zrobiliscie, jak juz będzie gotowe. zamiast starać sie dowiedzieć czego nie chcą, a czego szukają zanim będzie kisło na magazynie albo dostaną gdzie indziej.

No i kiedy jest szczyt zakupów optyki? Przed wakacjami czy po?
Co w tym jest takie porażająco niestosowne?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Nie trwa długo. Ale Ty naiwnie założyłeś, że ja mogę rzucić wszystko inne i zająć się wywiadem. A potem będziesz pierwszy, który będzie marudził, że np. mało testów obiektywów było ostatnio.
 
 
kivirovi 
Optyczny
http://birdfair.pl/


Pomógł: 173 razy
Posty: 2754
Skąd: Londyn, UK
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Oj tam, oj tam.
Jak by ta DO była z Jamajki i przyjechała na 2 dni na targi to byś wszystko rzucił i jeszcze do Hamburga na wywiad pojechał. A do Mińska za daleko...

I kto tu ciagle marudzi :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

kivirovi napisał/a:
Jak by ta DO była z Jamajki i przyjechała na 2 dni na targi to byś wszystko rzucił i jeszcze do Hamburga na wywiad pojechał. A do Mińska za daleko...


Nie wiesz o czym piszesz :) Wiesz co to jest IWA? I dlaczego na niej nigdy nie byłem?
 
 
kivirovi 
Optyczny
http://birdfair.pl/


Pomógł: 173 razy
Posty: 2754
Skąd: Londyn, UK
Wysłany: Sob 07 Cze, 2014   

http://www.optyczne.pl/70....html#komentarz
kivirovi | 2014-06-05 15:54:26
Targi lowieckie.
Albo nie popierasz polowań albo tam Ciebie nie lubią za psucie ich interesów.
Chodzi mi o to, ze czasem blisko jest bardzo daleko.

Arek | 2014-06-05 16:40:16
Odpisałeś nie tam gdzie trzeba :)
Ale prawda jest inna. Jak bym wyjechał na kilka dni na IWA, to wszystkie związane z tym koszty zjadłyby prawie cały zysk jaki mam z reklam lornetek na Optyczne. Taki to dochodowy biznes...

Myślę, że DO i Allbinos powinna zrobić join-venture: kupić stanowisko wystawowe na IWA, a Tobie zapłacić za to, żebys tam pojechał i stał z wykresami, lornetkami i tabletem. Transparent Allbinos też można rozwiesić pod DO. W końcu prawie wszystkie DO masz przetestowane.
Z punktu widzenia DO znacznie ważniejszy byłby wyjazd na wschod. Podejrzewam, że "Ty jeszczjo nieplocha gawarisz pa ruskij ".
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Tyle, że ja bym na to nie poszedł. Ani z DO, ani z żadną inną firmą.
 
 
Obserwatorek 
Rozmowny



Pomógł: 10 razy
Posty: 332
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Skonkretyzuję pytania które w kawałkach rozrzucone są w innych miejscach forum:
- czy planowana jest wersja porro 12x56 Titanium ,
- czy planowana jest wersja porro 6x30 i 8x30 , zarówno w serii Titanium
jak i bardziej dla ludu i szkrabów w okolicach Delty Entry i Discovery ?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Dzięki za przypomnienie. Będę cisnął :)
 
 
Abs 
Optyczny



Pomógł: 232 razy
Posty: 2646
Skąd: okolice Rybnika
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Gdy spojrzy się na przedstawione treści w temacie, to mam wrażenie, że Delta wyciąga wnioski i wdraża: np. Forest II - wydłużono gwarancję, wprowadzono ROH 12x56, One 8x32...Miło...i czekamy na więcej.
 
 
kemot 
Początkujący
leśnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 41
Skąd: kujawy
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

i jak z tym wywiadem będzie czy nie będzie ?
i ode mnie pytanie czy planują wprowadzić lunetę titanium 80-85 ED
 
 
Obserwatorek 
Rozmowny



Pomógł: 10 razy
Posty: 332
Wysłany: Czw 20 Lis, 2014   

A teraz zabójcze pytanie do firmy : dlaczego na opakowaniu Discovery 8x40
znajdują się dane techniczne lornetki 8x40 ..., i 7x35 ! ! !

PS1. pytanie uzupełniające nr1: czy pudełka do 6x30 i 8x30 też już są zaprojektowane... ;-)

PS2. pytanie uzupełniające nr2, a raczej sugestia - od modelu 8x40 do 10x40 droga już niedaleka ...

[ Dodano: Czw 20 Lis, 2014 15:10 ]
Model _ _ _ _ _ _ 7x35 _ _ _ _ _ _ 8x40


Wymiary _ _ _ 177x65x120 _ 180x65x140

Waga _ _ _ _ _ _ 688 _ _ _ _ _ _ _ 742

Pole _ _ _ _ _ _ _ 9.3 _ _ _ _ _ _ _ 8.2

Elementy _ _ _ _ 6/4 _ _ _ _ _ _ _ 6/4

Odległość _ _ _ _ 18.5 _ _ _ _ _ _ 18.3

Źrenica _ _ _ _ _ _ 5 _ _ _ _ _ _ _ _4.2

[ Dodano: Pon 12 Sty, 2015 19:33 ]
No to jak już tak wszyscy gnębimy dzisiaj Naczelnego to i ja się zapytam co tam słychać w temacie Delty ?

A do kierownictwa Delty mam pytanie : czy naprawdę uważacie że chętnych na 7x35 będzie znacznie więcej niż na popularną klasę 8x30, czy to tylko konieczność chwili (np. prostsza przeróbka z 8x40), a 8x30 również jest w planach ?

[ Dodano: Sob 24 Sty, 2015 17:06 ]
- - - - - - - - -

Wywiad (autoreklama?) zamieszczona na zupełnie innym portalu :

http://projekt-wbz.com.pl...m-delta-optical
 
 
widoczek 
Maniak


Pomógł: 35 razy
Posty: 967
Wysłany: Nie 06 Mar, 2016   

I co z tym wywiadem :mrgreen:
 
 
Santre 
Entuzjasta



Pomógł: 12 razy
Posty: 614
Wysłany: Nie 06 Mar, 2016   

A może by tak wywiad z Arkiem. Dziesięć lat stuknęło jest co wspominać.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Mar, 2016   

widoczek, cisnę od czasu do czasu, ale tak jakoś słabo wychodzi. Za dużo innych projektów zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Jak ja mogę to szefowi DO nie pasuje i na odwrót.

Santre, mam zrobić wywiad sam ze sobą? :)
A tak na poważnie na Festiwalu możemy zrobić jakąś sesję wspominkową i QA.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15