Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Czw 28 Lut, 2008
Nowy cash-back canona od 1 marca
Autor Wiadomość
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

...echhh :mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Mam świetną wiadomość dla chcących kupić 40D. W wiadomym sklepie dla forumowiczów będzie on dostępny w cenie 3400 zł :mrgreen:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

MM napisał/a:
Wniosek z tego taki, że warto kupować w tym sklepie.
Nic innego mi nie wypada jak tylko polecić :mrgreen: Mogą taką reklamę umieścić : "U nas zyskujesz więcej niż myślisz ! " ;)

MM napisał/a:
Mam świetną wiadomość dla chcących kupić 40D.
No nie taka świetna dla wszystkich - wynika z niej że przepłaciłem :lol:
Ostatnio zmieniony przez goltar Pią 21 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Mar, 2008   

...hmmm :smile: taaakk ja mam 40d od 21 grudnia, iiii.... dopiero teraz spadki cen i nowy caschback dogonily moja cene ze starym caschback'iem....a i dodam ze calkiem legalnie byl kupiony :mrgreen: wiec dobra cena to rzecz wzgledna
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 22 Mar, 2008   

007areka napisał/a:
...hmmm :smile: taaakk ja mam 40d od 21 grudnia, iiii.... dopiero teraz spadki cen i nowy caschback dogonily moja cene ze starym caschback'iem....a i dodam ze calkiem legalnie byl kupiony :mrgreen: wiec dobra cena to rzecz wzgledna


Ale kolego teraz na 40D jest 540 zł zwrotu. Jak sobie od 3400 odejmiesz 540 zł to płacisz za 40D około 2900 zł. To już jest moim zdaniem rewelacyjna cena i sonolta może się schować.
Ostatnio zmieniony przez MM Sob 22 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Mar, 2008   

...prawde mowiac to Cie ne rozumie... :?: :?: :?:
wiem ile jest zwrotu teraz a ile bylo wczesniej i uwzglednilem to...
...sonolta?? chodzi o a700 /- pomijajac kryterium ceny i tak wedlug mnie moze sie schowac...
...owszem cena jest rewela, no moze juz nawet przebila moja bo mnie konicem grudnia wyszlo 3000 a tu juz jest 2900 :shock: a i jeszce raz dzieki za doradzenie wymiany z 30d na 40d... :grin:
 
 
Przemo 
Początkujący


Posty: 28
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2008   

I po sprawie, zgłoszenie wysłane 11 marca, 19 marca otrzymali mój list, dziś tj. 8 kwietnia kasa na koncie. Wszystko trwało dokładnie 4 tygodnie, więc wg. mnie tragedii nie ma.
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008   

takie pytanko - kupował ktoś aparat/obiektyw na fakturę na firmę?
jak wtedy wypełniać formularz cashback? wpisywać dane firmy czy swoje?
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008   

...chyba dane z faktury bo przedstawiasz ksero z reszta dokumentow, moze zadzwon no wa-wy do canona
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008   

007areka napisał/a:
...chyba dane z faktury bo przedstawiasz ksero z reszta dokumentow, moze zadzwon no wa-wy do canona


dzwonilem, ale oni nie bardzo wiedzą
odsyłają na info o cashbacku do irlandii, a tam cały czas zajęte, nie sposób się dodzwonić :mad:
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008   

...standart w canon Polska....poczytaj jescze raz warunki promocji i jesli nic nie posza o osobach fizycznych i prawnych trzeba traktowac wszystko na rowni i pisac dane z faktury, a jeszce jak bys podal konto firmowe to by bylo wszystko tak samo z nazwy...chyba... tak mi sie to wydaje...
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008   

007areka napisał/a:
...standart w canon Polska....poczytaj jescze raz warunki promocji i jesli nic nie posza o osobach fizycznych i prawnych trzeba traktowac wszystko na rowni i pisac dane z faktury, a jeszce jak bys podal konto firmowe to by bylo wszystko tak samo z nazwy...chyba... tak mi sie to wydaje...


no generalnie nic nie piszą o jakimś ograniczeniu tylko do osób fizycznych itp.
ale w formularzu są rubryki First Name i Last Name
 
 
Dingo 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008   

vdr napisał/a:
no generalnie nic nie piszą o jakimś ograniczeniu tylko do osób fizycznych itp.
ale w formularzu są rubryki First Name i Last Name


vdr, jestem w identycznej sytuacji jak Ty - kupowałem na firmę. Zamierzam w rubryki First Name i Last Name w formularzu cashback wpisać odpowiednio swoje imię i nazwisko (jest ono na fakturach) oraz podać mój firmowy rachunek do przelewu środków. Nie sądzę, żeby były jakieś problemy.
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008   

Dingo napisał/a:
vdr napisał/a:
no generalnie nic nie piszą o jakimś ograniczeniu tylko do osób fizycznych itp.
ale w formularzu są rubryki First Name i Last Name


vdr, jestem w identycznej sytuacji jak Ty - kupowałem na firmę. Zamierzam w rubryki First Name i Last Name w formularzu cashback wpisać odpowiednio swoje imię i nazwisko (jest ono na fakturach) oraz podać mój firmowy rachunek do przelewu środków. Nie sądzę, żeby były jakieś problemy.


no to ja mam o tyle gorzej że nie ma mojego imienia i nazwiska na fakturze, sama nazwa firmy


edit:
udało mi sie wreszcie dodzwonić na polską infolinię: 022 583 43 07
kobieta twierdzi, że nie musi być zgodności między danymi w formularzu a danymi firmy na fakturze - w formularzu swoje imię i nazwisko należy wpisać.
 
 
Dingo 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008   

vdr napisał/a:
udało mi sie wreszcie dodzwonić na polską infolinię: 022 583 43 07
kobieta twierdzi, że nie musi być zgodności między danymi w formularzu a danymi firmy na fakturze - w formularzu swoje imię i nazwisko należy wpisać.


Ufff, no to ulga. Dzięki vdr za informację! Teraz jestem bardziej spokojny, bo w międzyczasie odkryłem, że na jednej z faktur do cashbacka mnie też brakuje nazwiska. Miejmy tylko nadzieję, że kobieta z infolinii wie co mówi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15