Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Testy polarów?
Autor Wiadomość
M.K.
Początkujący


Posty: 31
Wysłany: Nie 02 Mar, 2008   Testy polarów?

Chciałbym ponowić prośbę do szanownej redakcji "Optyczne" o przeprowadzenie długo oczekiwanego przez wielu z nas testu polarków :!: Nie każcie nam tak długo czekać,w końcu słonko coraz wyżej... :smile:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

Też o tym pisałem ale nie doczekałem sie odpowiedzi. Panuje jakaś zmowa milczenia w tej kwestii...

A może nasi testerzy nie wiedza jak to zrobić ?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

No i wyszło szydło z worka. Po prostu jesteśmy niekompetentni...
 
 
koraf 
Optyczny
Koraf



Pomógł: 8 razy
Posty: 1722
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

Arek przecież to jasne ,że wszyscy czekamy na te testy na optyczne.pl z zapartym tchem a tu nic :razz: i z tej nicierpliwości ludziom przychodzą takie :lol: rzeczy do głowy :wink: .
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

A co tu testowac:

Hama badziew

Hoya czrna ok, ale nie do wytarcia jak uswini sie "sama" :mrgreen:

Marumi - dobry

B + W - bardzo dobry i wart swej ceny

Heliopan - podobno swietny ( nie wiem z doswiadczenia ), ale nikogo z nas na niego nie stac. Bida z nedza :wink:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

Ja wiem, że kolega 5kbFlashMemory trochę nas podpuszczał i wchodził na ambicję, ale miał trochę racji. Tak naprawdę ja jeszcze nie wiem jak ten test zrobić dobrze, co nie znaczy, że jak do sprawy przysiądę na poważnie, to czegoś nie wymyślę. To wcale nie jest łatwa sprawa i wcale nie jest oczywiste co i jak mierzyć i w jaki sposób oceniać.
 
 
pitter
Nowy


Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

Może na początek test dotyczący czyszczenia filtrów-opinie nieraz są sprzeczne,zwłaszcza dot.marki hoya :lol:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

Smola juz was wyreczyl :mrgreen:
A tak na powaznie, to test polarkow chyba jeszcze bardziej by sie przydal niz test uvalek.
 
 
5kbFlashMemory 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 348
Skąd: zDolny Śląsk ;)
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

Arek napisał/a:
kolega 5kbFlashMemory trochę nas podpuszczał i wchodził na ambicję


Dokładnie o to mi chodziło ;)
Mam nadzieję, że skutecznie ...
 
 
M.K.
Początkujący


Posty: 31
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

[quote="Smola"]A co tu testowac:

Hama badziew

Hoya czrna ok, ale nie do wytarcia jak uswini sie "sama"
A na podstawie czego kolega Smola twierdzi,że Hoya szara jest dużo gorsza od czarnej?
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

[quote="M.K."]
Smola napisał/a:
A co tu testowac:

Hama badziew

Hoya czrna ok, ale nie do wytarcia jak uswini sie "sama"
A na podstawie czego kolega Smola twierdzi,że Hoya szara jest dużo gorsza od czarnej?


Umiesz ty czytać ?

A gdzie ja to napisałem. Quote z angielskiego oznacza cytować. A cytować to w nienaruszony sposób przytaczać kogoś słowa. Więc....?
 
 
santini
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Posty: 33
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Przyłączam się do próśb o testy filtrów polaryzacyjnych - aby temat nie spadał w dół strony, a Arek nie miał zbyt spokojnego snu. Uważam, że byłyby one bardziej wartościowe niż choćby testy filtrów UV, bez których w 99% sytuacji zdjęciowych można się spokojnie obejść, natomiast efekty działania polara bywają nieocenione. Jak widac po dyskusji na forum temat jest bardzo żywy i z pewnością użytkownicy woleliby budować swoją wiedzę w oparciu o miarodajne kryteria i jednoznaczne wyniki testów niż na podstawie podań ludowych.
 
 
wulf 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 213
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Skoro jest to oficjalna petycja to popieram i się podpisuję oburącz. Jest kilka bardzo precyzyjnych metod badania właściwości tego typu filtrów, wymagają one użycia maksymalnie 2 filtrów tego samego rodzaju, ale nie wiem jak przetestować samosyfienie się filtra a później jego czyszczenie - może podstawiać pod rurę wydechowa jelcza a następnie czyścić rękawem flaneli?
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2008   

też się podpisuję pod petycją o testy ;-)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008   

Ja też :) Tylko nie wiem skąd Optyczne wytrzasną tego Jelcza... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14