Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Okazje lornetkowe i nie tylko
Autor Wiadomość
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024   

Wojtas_B, nie znajdujesz bo oferta już nie aktualna :mad: .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 954
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024   

No to trzy klocki zostaną mi w kieszeni.
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024   

Lornetka "poszła" błyskawicznie mimo, że sprzedający nie wstawił foto tej lornetki. Może to tzw zakup w ciemno?
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pią 15 Mar, 2024   

Wojtas_B... W dziale "Sprzedam" jest SE 8x32. Może to ta sama.
 
 
Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 954
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Mar, 2024   

Jan55, No ale przecież tamta była 12x50.
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pią 15 Mar, 2024   

Wojtas_B... Przepraszam :oops: , masz całkowitą rację.
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pią 29 Mar, 2024   

Wojtas_B... w dziale Sprzedam masz to co chciałeś, czyli 12x50 SE :mrgreen: .
 
 
Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 954
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Mar, 2024   

Jan55, Dzięki za info.
 
 
zadra 
Uczestnik
nowy szukacz


Posty: 78
Skąd: skątowni
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024   

różne są opinie, nie wszyscy chwalą, ale może ktoś ma taką potrzebę i skorzysta z oferty stosunkowo taniej w porównaniu z cenami po podwyżce.
Link do Nikona MHG 8X42 :
https://fotoplus.pl/exp24-prod-11937?srsltid=AfmBOoq5iTaWEEdVsFNSH-ca4B7gVDnd44nWiu04NY_Uk--YfhdX-ariEwQ
 
 
ElGregorio 
Nowy


Posty: 6
Skąd: Krk
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024   

Cześć, jak myśłicie, oryginał czy chinczyk?
https://www.olx.pl/d/ofer...42-IDZKcha.html
 
 
Kot72 
Rozmowny
Kot72


Pomógł: 2 razy
Posty: 416
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024   

Wygląda na oryginał .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024   

zadra...Z opisu wynika, że lornetka jest bez oryginalnego opakowania i wyposażenia, czyli paska, futerału i zatyczek, a z tego co wiem, to tych rzeczy nie dokupi się w Nikonie. Chyba, że opis jest nie dokładny. Piszą, że lornetka w tej cenie, jest dostępna u dostawcy, czyli może to być lornetka po odnowieniu (refreshingu), a te w sklepie, do kupienia od ręki, są droższe o 1100 zł, więc różnica spora.

ElGregorio...Oferta wygląda na prawdziwą a lornetka na oryginalną, tym bardziej, że sprzedający oferuje przedsprzedażowe sprawdzenie lornetki, oczywiście dla tych, którzy mają taką możliwość.
  
 
 
zadra 
Uczestnik
nowy szukacz


Posty: 78
Skąd: skątowni
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2024   

Jan55 napisał/a:
Z opisu wynika, że lornetka jest bez oryginalnego opakowania i wyposażenia, czyli paska, futerału i zatyczek


Jan55, zgodnie z informacją ustną - telefonicznie, to lornetki te mają pełne fabryczne wyposażenie a opis dotyczy dodatków, które nikon czasami oferował w pakiecie (np jakiś statywik, dodatkowy zestaw do czyszczenia optyki itp ).
Co do reszty, to nie wiem czy po odświeżeniu ale lornetki nie są powystawowe (też info przez telefon).
Nie mam jak tego potwierdzić do czasu aż przyjdzie...
  
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2516
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2024   

zadra...Nie spytałeś z jakiego pwodu jest taka różnica w cenie :?: między tymi, które mają w sklepie a tymi od dostawcy ?

Lornetki Nikona, po refreshingu są srzedawane w pełnym komlecie sklepowym, jak normalne (nowe). Nie mniej jednak, oferta jest ciekawa, a jak trafisz na dobry egzemplarz to powinieneś się cieszyć, bo lornetka jest warta takiej ceny. Powodzenia.
 
 
zadra 
Uczestnik
nowy szukacz


Posty: 78
Skąd: skątowni
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2024   

Cytat:

zadra...Nie spytałeś z jakiego pwodu jest taka różnica w cenie między tymi, które mają w sklepie a tymi od dostawcy ?

Oczywiście, że wspomniałem o różnicach cenowych, ale nie jestem pewien, czy usłyszałem prawdę - zatem przemilczę.
Nic o rebraidingu.. coś jak "pozostalosci" i "wymiana kolekcji na nowe dostawy" itp...

Nawet nie wiem na co zwrócić uwagę żeby rozpoznać odświeżoną optykę.
Mogę nawet przypuszczać, że nie jestem w stanie rozpoznać bo powinien to być pełnowartościowy towar, zatem ani ryski ani luzów czy odcisniętej gumy się nie spodziewam.
Powinien to być towar 100% sprawny optycznie, mechanicznie i estetycznie i na 10-o letniej gwarancji fabrycznej bez względu na datę produkcji a zważywszy na datę sprzedaży..
Być może też mi się nie spodoba i odeślę do Krakowa ..

Byc może cena jest pozostałością po niedawnej obniżce produktów Nikona która jakiś tydzień temu się zakończyła a ceny podskoczyly w górę..

Myślę też, że Foto Plus nie zrobiłby sobie jaj z poważnych ludzi sprzedając niepelnowartosciowy towar.
Jedna negatywna uwaga/opinia w sieci mocno wpływ a na wizerunek firmy a na razie ma pozytywny oddźwięk w sieci..

Czy są jakieś cechy charakterystyczne którym powinienem się przyjrzeć szczególnie ?
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,8 sekundy. Zapytań do SQL: 14