Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Okazje lornetkowe i nie tylko
Autor Wiadomość
kot Sylvester 
Maniak



Pomógł: 37 razy
Posty: 902
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2018   

Nikon 8x20 HG w dobrej cenie od sprzedającego ze 100% pozytywnością.

https://www.ebay.co.uk/it...TcAAOSwI99alt7h
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






aquila89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   Śliczny Vixen Ultima 8x42 . Allegro

A byłem przekonany, że to tylko ja jestem jedynym właścicielem tego rzadkiego modelu :)

tak czy inaczej z mojej strony mogę śmiało polecić lornetkę ! super wykonanie, ale też optycznie dużo nie odbiega od droższej konkurencji . Jedna z moich najbardziej ulubionych lornetek na długie spacery . :grin:

LINK :

http://allegro.pl/lornetk...7320828264.html
 
 
RoboBat 
Optyczny


Pomógł: 25 razy
Posty: 1006
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   

aquila89 a ile chcesz przez kup teraz?
 
 
aquila89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   RoboBat

panie robowbłocie nawet gdyby było pana stać, to musiałbym się głęboko zastanowić czy taki zacny sprzęt mógłby trafić w takie ręce :neutral:

niekultularnie jest osądzać osoby które chciały tylko pomóc i wyrazić swój pogląd na dany temat !

widzę, że to forum stało się już zupełnym dnem ! ! !
 
 
RoboBat 
Optyczny


Pomógł: 25 razy
Posty: 1006
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aquila89 mamy Cię
 
 
RoboBat 
Optyczny


Pomógł: 25 razy
Posty: 1006
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

Jesteś w ukryej kamerze :mrgreen:
 
 
aquila89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   " mamy cię "

Co oznacza stwierdzenie '' mamy cię " ? mam się czuć winny za to, że wypowiedziałem się na forum w sprawie przedmiotu o którym wiem więcej ( na pewno od ciebie ) , a podejrzewam że w/w lornetke mało kto widział i z chęcią chciałby się dowiedzieć o niej czegoś więcej :?:

Nie lubię osądzać ludzi których nie znam :neutral: lecz w tym momencie mogę śmiało przyłączyć się do kilku osób z forum, które już od dłuższego czasu mają zmowę milczenia w twoim kierunku :lol:

" ukryta kamera " :roll: o której była mowa wisi, ale właśnie nad tobą :zalamany: tyle, że ludzie nie chcą się ujawniać na forum publicznym ze swoimi odczuciami. Na szczęście są jeszcze telefony gdzie można spokojnie dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy.

Ludzie odpowiedzialni za prowadzenie tego forum powinni wyciągnąć wnioski z tego typu sytuacji, konkretnie chodzi o dwuznaczne komentarze które mają na celu zaszkodzić konkretnym osobą. Wydaje mi się, że nie w takim celu zostało utworzone to forum- a dokładnie dział w którym wspólnie konwersujemy na temat " okazji lornetkowych "

P. robobat bawienie się w forumowego '' Strażnika Teksasu " jest w tej sytuacji nieodpowiednie . Przez takie zachowania niestety portal traci wielu fajnych użytkowników. A widać to po coraz mniejszej ilości umieszczanych na stronie tematów, ludzie niechętnie udzielają się bo przecież co niektórzy jak ww. chacham w każdej chwili będzie wiedział więcej :idea:
lub w najgorszej sytuacji odwdzięczy się używając klawiatury siejąc propagandę za kilka zdań które miały pomóc osobą zainteresowanych przedmiotem.
Ostatnio zmieniony przez aquila89 Sro 02 Maj, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RoboBat 
Optyczny


Pomógł: 25 razy
Posty: 1006
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

Wyluzuj kolego.
 
 
kimek27 
Optyczny



Pomógł: 43 razy
Posty: 1025
Skąd: Francja
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

I tak sie dzieje jak "okazjami"staja sie aukcje, na dodatek jeszcze wlasne.
Mamy chyba na forum dzial: sprzedam, kupie,zamienie.
Lornetka uzywana warta 500 zaraz obrosnie w legende :twisted:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

Dokładnie. Od teraz będę bardzo konsekwentnie z tego działu usuwał reklamy swoich własnych aukcji. Do tego służy dział sprzedam.
 
 
anatol1 
Rozmowny


Pomógł: 6 razy
Posty: 227
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

Kolega (przepraszam "użytkownik forum") aquila89 w trzecim swoim poście na forum rozstawia po kątach starych forumowiczów. Mocarz jakiś.
Jakoś nie mogę się doszukać w zdaniu "aquila89 a ile chcesz przez kup teraz?" osądzania i przyczynku do takiej opinii: "widzę, że to forum stało się już zupełnym dnem ! ! !"
W ten sposób aquila89 obraża WSZYTSKICH pozostałych użytkowników forum.
Chyba, że ocenia innych przez pryzmat siebie, bo kolegę RoboBata nazwał (w drugim swoim poście, co za tempo !): "panie robowbłocie".
Szanowny panie Arku, larum grają, chamstwo się szerzy na forum, nie pozwól Waść obrzucać błotem szlachetnych binomaniaków !
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018   

aquila89, wyluzuj proszę. Mi też bardzo nie spodobało się uogólnianie z "dnem" w treści posta, a także przekręcanie ników. Temat uważam za zamknięty i proszę, żeby NIKT go już nie kontynuował.
 
 
aquila89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018   

P. Redaktorze

Przepraszam za negatywną wypowiedz która wzbudziła złość . Nie taki miał być cel wypowiedzi jak został odebrany. Mój błąd w złym sformułowaniu zdania.


Chciałem tylko pomóc opisując rzadko spotykaną lornetkę, którą posiadam w kolekcji.
Ostatnio zmieniony przez Arek Czw 03 Maj, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018   

aquila89 napisał/a:
Chciałem tylko pomóc opisując rzadko spotykaną lornetkę, którą posiadam w kolekcji.


Jakoś nie widziałem, żebyś udzielał się w wątku "Lornetkowe klasyki". Bo gdybyś faktycznie chciał się podzielić z nami opisem i zdjęciami jakiegoś swojego klasyka, to właśnie tam powinieneś kierować swoje kroki. I zdecydowanie nie robić tego poprzez link do aukcji.
 
 
aquila89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018   

P. Redaktorze

rozumiem, że dba Pan o dobry wizerunek portalu, lecz nie rozumiem dlaczego mój poprzedni post został skrócony o ostatnie zdania ? przecież nie było w nim nic niezgodnego z regulaminem ? czy tak się załatwia problemy ? "
( poprzez usunięcie kilku zdań, sformułował sobie Pan tekst tak, aby było wygodnie wyjść ze sytuacji ) Przez to urządza sobie Pan zwyczajny " MONOLOG " :roll: Sam Pan formułuje zdania, i sam Pan na nie odpisuje . Bezsens totalny ! może znowu Pan usunie mój kolejny wpis, ponieważ znowu okaże się niewygodny :lol:

Znikam z tego forum :idea: :mrgreen: jednak z dużym niesmakiem, chociaż tak jak napisałem wcześniej, zaskoczony nie jestem ponieważ spodziewałem się podobnego scenariusza >
Jest kilka osób w naszym kraju które mają wyrobione zdanie na temat portalu. Kto czyta ze zrozumieniem zauważy o co chodzi w tym wszystkim :lol: i dziwić się że ludzi coraz mniej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 15