Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: hijax_pl
Sob 14 Cze, 2014
Jakiego smartfona radzicie kupić?
Autor Wiadomość
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Że niby gdzie tak mówiłem? Nie da się obejść faktu, że jak ktoś ręcznie włoży stopkę z reklamą to ewidentnie jest dowód na celowe działanie, stawiam więc takim jednopostowcom cegiełkę i sprawa następnym razem jest jasna (choć rzadko jest następny raz). Poprzednio każdy się tłumaczył, że nie wiedział, że przecież inni mają to on też wstawił itd.


dla mnie dobrze, że wstawiłem ";)" ;)

komor, drobne choroby które od niedawna pokazują się na tym forum, pokazywały się już wcześniej na innych, za niedługo będziesz miał uzytkowników o nikach z nazwami sklepów, zresztą kilku juz jest ale na razie to nie plaga. Jak wspominałem wcześniej usunięcie stopki niczego nie daje :P


-----------------------------------
Wolny Tybet wolne stopki ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
Jak wspominałem wcześniej usunięcie stopki niczego nie daje

Ależ daje, daje, drogi Kozi, jak wskazałem w poprzednim poscie. Nie myśl, że wiesz wszystko o tym forum, musisz mieć świadomość, że niektóre posty mogą znikać zanim zdążysz je przeczytać, więc nie o wszystkich akcjach wiesz. W przeciwieństwie do Ciebie niektórzy, np. Moronica czy Wojmistrz, regularnie zgłaszają podejrzane lub naruszające regulamin posty, dzięki czemu można szybko zareagować. Ty wolisz się nabijać, jak to na tym forum pojawia się coś, co wcześniej już było gdzie indziej (albo Ci się tylko wydaje, że u nas dotąd nie było). :)

Może zaproponuj coś pozytywnego, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu z innych forów, na których już wcześniej wszystko było. Tylko mówiąc szczerze nie wiem o jakim problemie rozmawiamy, bo przecież fakt, że od czasu do czasu ktoś wrzuci jakąś reklamę, którą należy usunąć, nie jest żadnym poważnym problemem. No i nie wiem jak moglibyśmy tego uniknąć. Staż trzeba mieć, żeby móc napisać posta? W sumie dobry pomysł, pozbylibyśmy się od razu tych wszystkich nudnych pytań jaką lustrzankę wszystkomającą kupić za dwa tysiące. ;)


———
Kozidron na moderatora!
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Kozidron na moderatora!
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

komor napisał/a:
...Moronica czy Wojmistrz, regularnie zgłaszają ...


Komor, ujawnianie nickow TW jest wbrew wszelkim zasada konspiracji, nic Cie nie nauczyly ostatnie afery? ;) :mrgreen:

Od tego jest strona optyczneleaks.org.pl :razz:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Ależ daje, daje, drogi Kozi, jak wskazałem w poprzednim poscie. Nie myśl, że wiesz wszystko o tym forum, musisz mieć świadomość, że niektóre posty mogą znikać zanim zdążysz je przeczytać, więc nie o wszystkich akcjach wiesz. W przeciwieństwie do Ciebie niektórzy, np. Moronica czy Wojmistrz, regularnie zgłaszają podejrzane lub naruszające regulamin posty, dzięki czemu można szybko zareagować. Ty wolisz się nabijać, jak to na tym forum pojawia się coś, co wcześniej już było gdzie indziej (albo Ci się tylko wydaje, że u nas dotąd nie było). :)


czyli jednak :P na resztę: "o czytaniu wszystkiego", o ciężkiej pracy moderatora pełnej znoju i mozołu oraz niebezpieczeństw jakie na niego czyhają nie będę odpowiadał, bo chyba się spiąłeś ;)
Odpowiem ci tylko na "ty wolisz się nabijać": Komor a co mozna zrobić jak coś zostało napisane 5 razy? Nie masz wpływu na pojawienie się ani jednego gościa który będzie przemycał reklame w tej czy innej formie.
Wszelkie tworzenie regulacji dla 1% nieuczciwych nic tu nie pomoże, jeżeli ktoś bedzie chciał się w ten sposób zareklamować, to to zrobi, bezwzględu na to, co wy "jako moderatorzy" wymyślicie przy kawie. Mozecie usuwać stopki, zamiast ników dać nam numery, niestety jedynym sposobem na złapanie takiego delikwenta będzie zwykła praca i pisałem ci to kilka razy...
Jeden taki gościu bujał się tu dłużej niż każdy jednopostowiec przemycając niewinne linki, drugi ma nik z nazwą sklepu robiąc to jeszcze dłużej niż ten pierwszy.

Jeżeli praca moderatora to ciężar, trzeba zrezygnować, usuwanie stopek i przyszłościowe przyznanie nam numerów zamiast ników niczego nie zmieni. Nieuczciwi albo uczciwi inaczej i tak się znajdą. Po stopce znalazłbyś ich szybciej, bo od razu widać ;)


komor napisał/a:
Może zaproponuj coś pozytywnego, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu z innych forów, na których już wcześniej wszystko było.


możemy to powtarzać w kółko, usunięcie stopek to działanie pozorne i tak to musisz czytać więc co to za różnica czy reklama jest w stopce, pseudo stopce zrobionej w poście, w nazwie nika czy w poście :arrow: przecież i tak musisz to czytać/śledzić/moderować.

komor napisał/a:
ylko mówiąc szczerze nie wiem o jakim problemie rozmawiamy, bo przecież fakt, że od czasu do czasu ktoś wrzuci jakąś reklamę, którą należy usunąć, nie jest żadnym poważnym problemem.


komor, ty rozmawiasz z dorosłymi czy z dziećmi, co to za argument :twisted: ?
Skoro "to od czasu do czasu", to po kiego żeście postanowili na wszelki wypadek ją usunąć? JA w sumie nic specjalnego w tej stopce nie miałem, lansowanie się w stopce to też nie dla mnie, mówię ci tylko, że to działanie pozorne.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
Jeżeli praca moderatora to ciężar, trzeba zrezygnować

Ach tu Cię boli… :) Cóż, jest trochę roboty, ale bez przesady. Co do stopek, to jeszcze raz zapewniam Cię, że nie jest to działanie pozorne i choć nie był to mój pomysł, to sprawdził się, moim zdaniem. Nie rozumiem tylko o co robić taką aferę. Brakuje komuś tych stopek bardzo?
Tak ogólnie to oczywiście zawsze się coś prześlizgnie. Gościa z nickiem sklepu pamiętam, ale chyba nie robi żadnych szkód? Czasem brakuje trochę komunikacji między modami, co kto już zrobił albo zamierza zrobić, ale wystarczy zrobić zgłoszenie (czyli zostać TW) i sprawę można załatwić. Ty wolisz narzekać. :)
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Ach tu Cię boli… :) Cóż, jest trochę roboty, ale bez przesady.


nie boli ;) w sumie mógłbym pomóc tak jak Moronica czy Wojmistrz, tu akurat masz rację.
Komor, dla mnie zawsze pozostaniesz moderatorem miesiąca/roku/dekady :mrgreen: :twisted:

komor napisał/a:
Ty wolisz narzekać. :)


Nie narzekam, stwierdzam fakty, że jest to działanie pozorne, nie rozwiązujące kompletnie problemu, który akurat mi nie przeszkadza. Co najwyżej rozśmieszył mnie argument "od czasu do czasu" ;) Osobiście nie robi mi reklama maszyny do foliowania, styropianu do dociepleń czy paneli na forum optycznym. Do reklam się przyzwyczaiłem.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Ok, w takim razie pozostańmy przy swoich zdaniach, czy rozwiązuje problem czy nie. :) Może kiedyś wypijemy piwo w intencji rozwiązywania różnych problemów.
 
 
piotrmm 
Nowy


Posty: 12
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014   

Podbijam, niedługo kończy mi się umowa i muszę się na coś nowego zdecydować, jakie teraz smartphony polecacie ?
 
 
bogdanek 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Podaj kilka modeli spośród których możesz sobie wybrać , tak będzie najprościej , poprostu niech Ci Twój operator poda przez telefon albo na skrzynkę.:-)
 
 
olenkad0 
Nowy
aleks


Posty: 2
Wysłany: Sro 07 Sty, 2015   Smartfon do zdjęć do 500zł

Witam. Poszukuje smartfona dla siostrzenicy, moze to być uzywka ale tak do 500zł Obecnie ma sony xperie M ale z tego co wiem niezbyt zadowlona jest z jakości zdjęć. Właściwie w miare dobre zdjęcia to chyba najważniejsza opcja dla niej :) Co polecicie? Zastanwialam sie nad Samsungiem S II, straszy model ale z tego co widze robi chyba w miare dobre zdjęcia, i drugi aparat ma 2 megapiksela co niezbyt czesto sie to spotyka z tego co zauwazylam w smartfonach. Dodam jeszcze ze siostrzenica duzo rozmawia przez skype. A wy co możecie polecic? To ma byc prezent na urodziny, chcialabym zeby byla zadowlona, ma 17 lat
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Sty, 2015   

komor, proponuję utworzenie działu "Pomagamy w wyborze smartfona" i przeniesienie
 
 
compucar 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 53
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 16 Sty, 2015   Re: Smartfon do zdjęć do 500zł

olenkad0 napisał/a:
Witam. Poszukuje smartfona dla siostrzenicy, moze to być uzywka ale tak do 500zł Obecnie ma sony xperie M ale z tego co wiem niezbyt zadowlona jest z jakości zdjęć. Właściwie w miare dobre zdjęcia to chyba najważniejsza opcja dla niej :) Co polecicie? Zastanwialam sie nad Samsungiem S II, straszy model ale z tego co widze robi chyba w miare dobre zdjęcia, i drugi aparat ma 2 megapiksela co niezbyt czesto sie to spotyka z tego co zauwazylam w smartfonach. Dodam jeszcze ze siostrzenica duzo rozmawia przez skype. A wy co możecie polecic? To ma byc prezent na urodziny, chcialabym zeby byla zadowlona, ma 17 lat


moim zdaniem, przy założonym budżecie sII to optymalny wybór, o ile da się jeszcze kupić nowy. kiedyś taki miałem, wykonałem nim mnóstwo zdjęć i zwykle były one lepszej jakosci niż te zrobione sIII oraz sIV. nie jest to iphone, ale też cena telefonu jest inna..
 
 
Neighbor44 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Pon 16 Lut, 2015   

Niestety z nowym będzie ciężko. Pojawiają się jakieś wypusty na allegro, ale wysyłają je z Singapuru itp. i w sumie nie wiadomo co to jest. Lepiej poszukać jakiejś dobrej używki. Miałem kiedyś SII i byłem zadowolony. Zapomniałem zabrać aparatu na wakacje i musiałem go zastąpić telefonem. Zdjęcia wyszły przyzwoite, potem oprawiłem je w albumy ze skóry i wygląda to całkiem fajnie. Jeszcze nikt z oglądających nic nie wspomniał o słabej jakości zdjęć.
 
 
Beti8333 
Nowy


Pomogła: 1 raz
Posty: 6
Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

Ja bym poczekała jak się obniży cena SIV. Już teraz t-mobile obniżył ceny smartfonów samsunga bo szykuje się premiera SVI. SIV to wspaniała maszyna ale troszkę za droga jeszcze. :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16