Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsza optyka w smartfonie
Autor Wiadomość
piotrek89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2014   Najlepsza optyka w smartfonie

Jaki obecnie smartfon posiada najlepszą optykę wg Was?

Prym wiodły Nokie, lampy ksenonowe optyka Carla Zeissa,specjalne nakładki na telefon.
Dobry smartfon posiada tez Samsung K Zoom, no i zaprezentowany dopiero co Panasonic Lumix dmc cm1.

Co byście wybrali? Mnie do gustu przypada jak na razie panasonic a z niższej półki cenowej K Zoom.
Może macie jeszcze inne propozycje?
Ostatnio zmieniony przez komor Sro 24 Wrz, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2014   

A co z samej optyki? Pytanie powinno być: jaki smartfon ma najlepszy aparat, w sensie optykę i matrycę. W wątku obok cytowałem zdanie z recenzji iPhona 6 Plus:
The iPhone 6 Plus camera is the best smartphone camera I’ve ever used. Apple’s holding firm at 8 megapixels while everyone else is racing to put ever-bigger numbers on spec sheets, and it feels like the right decision: the iPhone 6 Plus focuses faster, works better in low light, and generally produces the best photos I’ve ever seen from a phone.
http://www.theverge.com/2...e-6-plus-review

Ja tam z optyki w iPhonie 5s jest bardzo zadowolony, ale nie mam porównania z produktami Nokii czy innych. Duże wrażenie zrobiły na mnie zdjęcia testowe z tej 40-megapikselowej Nokii.
 
 
piotrek89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2014   Najlepszy aparat w telefonie

komor napisał/a:
A co z samej optyki? Pytanie powinno być: jaki smartfon ma najlepszy aparat, w sensie optykę i matrycę. W wątku obok cytowałem zdanie z recenzji iPhona 6 Plus:
The iPhone 6 Plus camera is the best smartphone camera I’ve ever used. Apple’s holding firm at 8 megapixels while everyone else is racing to put ever-bigger numbers on spec sheets, and it feels like the right decision: the iPhone 6 Plus focuses faster, works better in low light, and generally produces the best photos I’ve ever seen from a phone.
http://www.theverge.com/2...e-6-plus-review

Ja tam z optyki w iPhonie 5s jest bardzo zadowolony, ale nie mam porównania z produktami Nokii czy innych. Duże wrażenie zrobiły na mnie zdjęcia testowe z tej 40-megapikselowej Nokii.


Bardzo możliwe że iPhone robi dobre zdjęcia aczkolwiek nie uzyskamy ciekawych efektów bez lampy ksenonowej i chyba większego zoomu.

Obecnie szukam telefonu do fotografii. Uważam że aparaty w smartfonach "fotograficznych" są całkiem niezłe, ponadto mam sprzęt dwa w jednym. Wiadomo nigdy nie dorówna lustrzance, ale mi tyle starczy jak na amatorską fotografię :P

Czytam testy różnych telefonów, ale nadal nie mogę się zdecydować.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2014   

Dostałem do testów L1020 i jak na smartfona było rewelacyjnie. iP5s nie ma do niej podejscia w choćby mniej idealnych warunkach oświetleniowych. Niestety, nie wiem jak jest z iP6, ale skoro nie ma możliwości zapisania rawa, to lepiej raczej nie będzie.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014   

MC napisał/a:
Niestety, nie wiem jak jest z iP6, ale skoro nie ma możliwości zapisania rawa, to lepiej raczej nie będzie.

645 PRO chodzi co najmniej od Iphona 4 i zapisuje zdjęcia w TIFFie
Lumia 1020 pewnie ma lepszy aparat bo większa matryca i optyka bardziej rozbudowana za to sam system za ubogi w aplikacje na tle konkurencji.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   

To jest akurat argument, który już od jakiegoś czasu jest mniej trafiony. Owszem, braki się zdarzają, ale najczęściej są bardzo dobre zamienniki. Mi osobiście niczego pod WP by nie brakowało. No, chyba że ktoś szuka aplikacji do pierdzenia czy 10 tys. skórek do klawiatury.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   

MC napisał/a:
To jest akurat argument, który już od jakiegoś czasu jest mniej trafiony. Owszem, braki się zdarzają, ale najczęściej są bardzo dobre zamienniki


Moja dziewczyna ma Lumie 920 i będąc w Chinach i szukając jakiś map off-line itd. widziałem ciemność na WP. Nawet ona była zniesmaczona tym co ja wygrzebałem z app store a tymi pustakami z WP

Sam telefon też okazał się porażką i cieszę się nawet bo napaliłem się na 1020 ale po tym co widzę od ponad roku (brak app i jakieś dziwne usterki telefonu) dałem sobie spokój.

Życzę im dobrze ale na razie WP jest daleko w tyle za konkurencją i jak ktoś szuka smartphona do czegoś więcej jak przeglądanie internetu i granie w gry to powinien mocno się zastanowić nad tą platformą.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2014   

Here Maps nie było?
 
 
piotrek89 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

MC napisał/a:
To jest akurat argument, który już od jakiegoś czasu jest mniej trafiony. Owszem, braki się zdarzają, ale najczęściej są bardzo dobre zamienniki. Mi osobiście niczego pod WP by nie brakowało. No, chyba że ktoś szuka aplikacji do pierdzenia czy 10 tys. skórek do klawiatury.


WP jest dopiero na etapie rozwoju, można mieć nadzieje że pójdzie w dobrym kierunku. Nie da się ukryć także, że robią coraz więcej aplikacji i gier na ten system. Mało tego słyszałem że WP dostanie Cortane, czyli asystentkę głosową w języku polskim, czego nie uświadczymy obecnie w Androidzie.

Nie mniej jednak Android ma ogromna przewagę w ilości i różnorodności aplikacji choćby do obsługi aparatu i edycji zdjęć.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

Nie ilość a jakość się liczy. A te firmowe Nokii są bardzo dobre.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

Co do optyki, to ta w Nokii 925 jest na tyle zadowalająca, że nawet uda się nią czasem coś ustrzelić, jeśli lustra pod ręką nie ma.
Oczywiście, warunek to sprzyjające światło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16