Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy moderator
Autor Wiadomość
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Wojmistrz napisał/a:
ale czasem sa tematy, ktore trzeba traktowac z powaga jak pogrzeb
ten też? :shock:
Wojmistrz napisał/a:
Ten takim jest, bynajmniej od strony administracji.

przynajmniej
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
to nie mój pomysł


pioroon nie pytał cię o zgodę na kandydowanie zanim założył ten wątek :shock:

pioroon napisał/a:
Proponujemy kozidrona - koziego na moderatora.


Wygląda na to, że jakaś grupa cię popiera :???:

kozidron napisał/a:
byłaby to chyba jedna z ostatnich rzeczy które mógłbym chcieć


Nie takie poświecenia ponosi się dla elektoratu :wink: :twisted:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Sunders napisał/a:
pioroon nie pytał cię o zgodę na kandydowanie zanim założył ten wątek :shock:


Sunders, chyba pierwszy raz udało ci się mnie obrazić, to dobrze, łapiesz formę ;) będą z Ciebie jeszcze ludzie. W zyciu bym nie wpadł na tak głupi pomysł ale żart spoko :lol:
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

kozi, miałeś być grzeczny do czasu nominacji :P
 
 
pes
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

pioroon napisał/a:
kozi, miałeś być grzeczny do czasu nominacji :P
nie pouczaj go, kozi jest wolny niczym stopki :mrgreen:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

pioroon napisał/a:
kozi, miałeś być grzeczny do czasu nominacji :P


gdybyś nie dał linka w spamie, to bym pewnie nic o tym nie wiedział. Jest cala masa ciekawych zajęć, wole zbierać sarnie bobki na kupę, poza tym nienietaktak załatwia mi te wykopki w dziurawych kaloszach.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Rozumiemy Twoje priorytety, także już chyba moderacja może zamknąć ;) :P
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Zamknąć? W życiu! Pewnie zostałbym posądzony o zamykanie drogi kariery zdolnemu moderatorowi. ;)
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Zamknąć? W życiu! Pewnie zostałbym posądzony o zamykanie drogi kariery zdolnemu moderatorowi. ;)


dobre :smile:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

no to mamy poparcie jednego moda. lobbować, lobbować :P
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
boli jego cięższy język ale to że były to rzeczowe argumenty to już wolałeś nie zauważać.


Oprócz języka swoją wagę miała moja "miłość" do sony, które wtedy pompowało kupę kasy w reklamy a mod niby nie powinien jechać po jednej firmie :wink:

Oczywiście oficjalnie to ja teraz plotę bzdury...



Gdyby kozidron został modem to musiałby zmienić ton. Faktem jest jednak, że zakres jego wiedzy praktycznej jest na tym forum czymś mało spotykanym i często przerasta wiedzę i doświadczenie redakcji. No i to jest baaardzo poważny argument przeciwko tej kandydaturze :lol:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Żeby być dobrym moderatorem trzeba mieć zupełnie inne cechy niż wiedzę fotograficzną. Mod nie jest od oceny „słuszności linii” danego delikwenta, ani od oceny merytorycznej poprawności postów technicznych. Z tym doskonale radzą sobie inni forumowicze, i to demokratycznie, czyli nie zawsze się we wszystkim zgadzając.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

nienietaktak napisał/a:
no to mamy poparcie jednego moda. lobbować, lobbować :P


dobra to było śmieszne na poczatku a przynajmniej dla mnie, szczególnie jak Arkowi wydawało się, że ja coś o tej akcji wiem. Nie mam zamiaru być modem na żadnym forum, mam dwie prace i jest mało czasu, zrezygnowałem z bycia modem na innym forum, bo nie miałem czasu wszystkiego czytać a było do ogarnięcia trochę więcej niż tu kiedy to forum było u szczytu formy.
Wielkim komfortem jest sytuacja w której czytasz sobie co chcesz a może czasem ktoś napiszę coś co się przyda.


komor napisał/a:
Żeby być dobrym moderatorem trzeba mieć zupełnie inne cechy niż wiedzę fotograficzną. Mod nie jest od oceny „słuszności linii” danego delikwenta


dokładnie, zgadzam się z tym w 100%, tylko moderator powinien mieć też jaja żeby czasem coś jasno napisać albo stanąć po jakiejś stronie.

MM napisał/a:
Faktem jest jednak, że zakres jego wiedzy praktycznej jest na tym forum czymś mało spotykanym i często przerasta wiedzę i doświadczenie redakcji.


raczej nie i nie mam też takiego wybujałego ego.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Zamknąć? W życiu! Pewnie zostałbym posądzony o zamykanie drogi kariery zdolnemu moderatorowi.

:mrgreen:
komor, trafiłeś w 10, na kozim temat się nie zakończy :cool:
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

komor napisał/a:
Żeby być dobrym moderatorem trzeba mieć zupełnie inne cechy niż wiedzę fotograficzną.


kozidron napisał/a:
zgadzam się z tym w 100%, tylko moderator powinien mieć też jaja żeby czasem coś jasno napisać albo stanąć po jakiejś stronie


To jakie są Waszym zdaniem najistotniejsze cechy pożądane u dobrego moderatora :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15