Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Stopek nie widzę...
Autor Wiadomość
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Sty, 2014   Stopek nie widzę...

Ani w profilu swoim.
Czyżby z nowym rokiem je "wcięło" ?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Pokłosie: http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=23786
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Czyli wszystkie podpisy w rodzaju "pozdrawiam Jendrek" czy "posiadacz wypasionego Canona" poszły do kosza jako że reklamują osobę lub markę? :lol:
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Co mam zrobić z /drobnym :wink: / przelewem /akonto/ za użyczenie miejsca na mojej stopce? :roll:

:razz:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Stopki to nie jest integralna cześć posta ale dodatkowy element generowanym przez silnik strony. W związku z tym nie podlegają one edycji przez moderatorów. Przez wysyp nowych kont, których jedynym celem było pozycjonowanie wyszukiwarkach, by zapobiec temu zjawisku - zostały podpisy administracyjnie wyłączone.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Aaaaa... jak tak to rozumiem.
Też mnie wkurzało jak goście reklamowali np. swoje studio fotograficzne.
Pozostaje więc CTRL+C i CTRL+V

Ale - może rozważycie, żeby każdy forumowicz mógł w profilu napisać np. jakim sprzętem "włada", wtedy ktoś zainteresowany przeczyta sobie o tym tam, klikając na ikonę jego profilu.
A tak to będziemy mieć wysyp postów typu: "A czym to robiłeś?", "A jakim szkłem?"

Noworoczne pozdrowienia dla Redakcji i Szanownej Moderacji ! :smile:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

fatman napisał/a:
Ale - może rozważycie, żeby każdy forumowicz mógł w profilu napisać np. jakim sprzętem "włada"

Tak było, gdy były włączone stopki. Ale od czasu jak zaczęły się tam pojawiać reklamy i pozycjonowanie, trzeba było zainterweniować. Niestety.

fatman napisał/a:
Też mnie wkurzało jak goście reklamowali np. swoje studio fotograficzne.

To jeszcze mało szkodliwe. Gorzej gdy reklama dotyczyła czegokolwiek niezwiązanego z foto – przedłużanie wiadomo czego, najlepsze ciasteczka w mieście, itd.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

fatman napisał/a:
A tak to będziemy mieć wysyp postów typu: "A czym to robiłeś?", "A jakim szkłem?"

Wystarczy napisać w galerii. I nie likwidować EXIF.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

AndrzejM.Makuch napisał/a:
fatman napisał/a:
A tak to będziemy mieć wysyp postów typu: "A czym to robiłeś?", "A jakim szkłem?"

Wystarczy napisać w galerii. I nie likwidować EXIF.


Nie każdy jest exhibem.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

hijax_pl napisał/a:
Stopki to nie jest integralna cześć posta ale dodatkowy element generowanym przez silnik strony. W związku z tym nie podlegają one edycji przez moderatorów. Przez wysyp nowych kont, których jedynym celem było pozycjonowanie wyszukiwarkach, by zapobiec temu zjawisku - zostały podpisy administracyjnie wyłączone.



to nie koniec, takie działanie nie rozwiązuje tej kwestii a przynajmniej robi to czasowo, za niedługo pewnie i na tym forum pokażą się użytkownicy, którzy będą mieć niki: ocieplenia.pl albo tanitawot.net to też będzie reklama, usunięcie stopki to działanie pozorne, nie załatwiające sprawy a raczej rozwiązujące ją powierzchownie.

komor napisał/a:
trzeba było zainterweniować. Niestety.


komor, no i interwencja polega na usunieciu jej, nic tylko pogratulować :roll:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

A ja tak lubiłem swoją stopkę...

Da się to obejść pisząc pod każdym postem...

Kocham Canony, kocham Nikony
Cenię Pentaxa, brzydzę się sony
:mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

Dodać tylko mozna, ze optyczne nie jest jedynym forumem z takimi problemem i takim silnikiem, po co wyważać otwarte drzwi, stopka z automatu "sprzedawała" delikwenta i było jasne kto się reklamuje a kto nie. Teraz po załozeniu konta o nazwie e-papierosy.pl uzytkownik napisze ze trzy posty o niczym i nie będzie to potencjalnie reklamą a tak w stopce sprzedałby się od razu i mozna by go "usunąć" bez wątpliwości.

Takim wybitnym przykładem jest tu jeden forumowicz, który reklamuje sklep foto ale w sumie nie reklamuje, bo nie ma stopki, jego posty są jeszcze mniej merytoryczne od moich :razz: na tej cudownej platformie wiedzy i wymiany informacji :twisted:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

kozidron napisał/a:
usunięcie stopki to działanie pozorne, nie załatwiające sprawy a raczej rozwiązujące ją powierzchownie.

Mistrzu, podaj więc Twoje idealne rozwiązanie tego problemu. Bo tak między nami – od czasu usunięcia stopek nie pojawiają się już chyba tego rodzaju spamy. Albo od tego czasu pozostali koledzy moderatorzy są za każdym razem szybsi ode mnie i nic nie wiem o dalszym ciągu tej plagi…
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

...odpowiedzialność zbiorowa, systemy totalitarne znane są z tego :mrgreen:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

komor napisał/a:
Mistrzu, podaj więc Twoje idealne rozwiązanie tego problemu.


komor, nic nowego, zupełnie jak na innych forumach, praca admina czy moda niezależnie od uprawnień, polega na blokowaniu/usuwaniu/ bądź wydawaniu ostrzeżeń takim uzytkownikom(oczywiście poza łagodzeniem), jeżeli ktoś nie znajduje czasu, robi właśnie taki ruch. Usunięcie stopek to najleniwsze rozwiązanie i dobrze o tym wiesz.

komor, co zrobisz z uzytkownikiem który ma w nazwie link do sklepu, który napisze kilka mniej merytorycznych postów niż ja, podpowiem ci: nic!
Mistrzu komor to jest już reklama jak ktoś w niku ma nazwę sklepu czy jeszcze nie :P ?
Na tym chyba polega praca moda, na moderacji a nie przycinaniu funkcji forum.
Zresztą po co ta dyskusja, marnowanie liter i tak już postanowione.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16