Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Pasek mocujący dłoń do gripa
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   Pasek mocujący dłoń do gripa

Przy okazji innego tematu nieoceniony kolega jaad75 napisał:

jaad75 napisał/a:
JPrzydaje się też dobry pasek przy gripie, bo ręka potrafi bez niego bardzo szybko się zmęczyć (jesteś zmuszony trzymać aparat jedną ręką przez wiekszość czasu).


No i właśnie o to chciałem się zapytać. Czy są takie jakieś paski, uprzęże czy inne ustrojstwa, które mocują rękę do gripa? Coś mi się po głowie kołacze, że gdzieś to widziałem w akcji, u jakiegoś fotografa, może nawet nie raz. Mam nadzieję, że dobrze się tłumaczę, chodzi o coś takiego, że nawet jak ręka puści aparat, to on nie spadnie, tylko zawiśnie lub nawet w ogóle od ręki nie odejdzie za bardzo... :)

O, już sam znalazłem, że jest nawet canonowskie takie coś, Canon E1 - Hand strap oraz inne takie.

Więc modyfikując pytanie: czy takie coś jest do dostania w Polandii?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Owszem, jest do kupienia ;-)
http://pstryk.pl/details:301/canon+e1+hand+strap
http://www.allegro.pl/ite..._reke_nowy.html
http://www.allegro.pl/ite...hand_strap.html
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Dzięki, Monastor, chyba miałem słabą chwilę, że tego nie znalazłem. Szukałem na cyfrowe.pl, a potem jakoś poddałem się. W sumie niedrogi ten diwajs, może przydałby się w sytuacjach.
 
 
timi1970 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 182
Skąd: Poznań/Przybyszewo
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   Re: Pasek mocujący dłoń do gripa

komor napisał/a:
Więc modyfikując pytanie: czy takie coś jest do dostania w Polandii?

kupiłem coś takiego
fajne jest to, że ma drugi pasek, który zapinasz wokół nadgarstka
jedna wada - utrudniony dostęp do pokrętła przy spuście
Przy analogu eos300 miałem taki plastikowy canonowski i był znacznie lepiej wyprofilowany, ale do gripa nie pasował za bardzo
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Timi, jak rozumiem to szybko można odpiąć, tak? Bo widzę na zdjęciu klamerkę. A jak jakość wykonania tych plastikowych elementów? Nie trzaśnie to dnia pewnego jak wypuszczę z ręki grip i nie wyląduje moja eLka na glebie? :)
 
 
timi1970 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 182
Skąd: Poznań/Przybyszewo
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Paaaarę dni już używam i wygląda to w miarę dobrze, grip trzyma się na pasku stałym, na klamerkę jest tylko drugi pasek, który jest wokół nadgarstka. Rzadko go zapinam, ale nigdy mi się nie wypiął. Najlepiej pójść do sklepu i sobie przymierzyć, ja przynajmniej tak zrobiłem :wink:
 
 
pepe 
Początkujący


Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

znalazłem jeszcze coś takiego
http://www.allegro.pl/sea...k+nadgarstkowy+

i też sie nad tym zastanawiam
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Mam oryginalny pasek na rękę przy gripie i "podłączyłem" do niego pasek tradycyjny. Bardzo przyjemny zestawik i często dość pomocny. Jedyna wada to nieco utrudniony dostęp do dwóch skrajnych przycisków z lewej strony górnego wyświetlacza w 5, 20,30,40D.
 
 
timi1970 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 182
Skąd: Poznań/Przybyszewo
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

MM mógłbyś zrobić fotkę swojego "zestawu"
 
 
pepe 
Początkujący


Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

właśnie, jak to fizycznie wygląda - pasek i na rękę i na szyję jednocześnie?
Mi to by sie bardzo podobało.
Jeden z tych co na allegro znalazłem zachwalają, że można mieć dwa jednocześnie założone, ale nie wiem jak to założyć na jeden uchwyt przy aparacie... :oops:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

No to coś zrobione na szybko...
 
 
pepe 
Początkujący


Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

teraz wszystko jasne, tylko pytanie czy ta "klamra" czy jakkolwiek to nazwać umożliwiające podłączenie obu pasków jest dołączane do tego paska na rękę?
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Ale aberracja panie... :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

pepe napisał/a:
teraz wszystko jasne, tylko pytanie czy ta "klamra" czy jakkolwiek to nazwać umożliwiające podłączenie obu pasków jest dołączane do tego paska na rękę?


Tego nie pamiętam, ja dostałem z tą klamrą. Pytanie tylko, czy to jest przy każdym takim pasku.
 
 
timi1970 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 182
Skąd: Poznań/Przybyszewo
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Przy moim nie było takiej klamry :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15