Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Solidny bezlusterkowieć do relacji koncertowych
Autor Wiadomość
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

jaad75 napisał/a:
K-5II i K-3 na wszystkich.

super. :mrgreen:
Coraz bardziej przekonuję się do k5II :razz: (do manualnych :wink: )
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

muzyk napisał/a:
Coraz bardziej przekonuję się do k5II :razz: (do manualnych :wink: )
Taa, będzie Ci potwierdzał ostrość w ciemnościach... :razz:
Do manualnych to naprawdę lepiej bezlustro z odpowiednimi pomocami.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 15 Sty, 2015   

jaad75 napisał/a:
Taa, będzie Ci potwierdzał ostrość w ciemnościach... :razz:

W ciemnościach to nie. Mam trzy szkła pentaxa, co prawda nie spektakularne, ale...
do tego z P-Six - i jakaś tam stabilizacja... hmm :roll:
jaad75 napisał/a:
Do manualnych to naprawdę lepiej bezlustro z odpowiednimi pomocami.

no tak, najlepiej alfa a7II. Hmmm :wink:
 
 
vulkanwawa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2015   

T.B. napisał/a:
No - tutaj znowu 1728:
http://www.benchmark.pl/a...ecyfikacja.html

:zalamany:


Nie prościej zajrzeć na stronę producenta i sprawdzić TU
GX7 ma 1728 tak samo jak GH4
 
 
heeros 
Uczestnik


Posty: 80
Wysłany: Czw 15 Sty, 2015   

vulkanwawa napisał/a:
T.B. napisał/a:
No - tutaj znowu 1728:
http://www.benchmark.pl/a...ecyfikacja.html

:zalamany:


Nie prościej zajrzeć na stronę producenta i sprawdzić TU
GX7 ma 1728 tak samo jak GH4


Czyli jaka jest ostateczna prawda? :) Po przeanalizowaniu wszystkich opinii ponownie GX7 ze stałką 20mm 1.7 Panasonica wydaje się w moim przypadku najbardziej optymalnym wyborem i prawdopodobnie ostatecznie ten model zakupię.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Czw 15 Sty, 2015   

heeros napisał/a:
GX7 ze stałką 20mm 1.7 Panasonica wydaje się w moim przypadku najbardziej optymalnym wyborem i prawdopodobnie ostatecznie ten model zakupię


Teraz taki zestaw można kupić za cenę, za którą za którą niedawno kupowało się sam aparat:
http://www.redcoon.pl/B51...e?refId=skapiec
:smile:
 
 
heeros 
Uczestnik


Posty: 80
Wysłany: Pią 16 Sty, 2015   

Sunders napisał/a:
Teraz taki zestaw można kupić za cenę, za którą za którą niedawno kupowało się sam aparat:http://www.redcoon.pl/B515461-Panasonic-DMC-GX7CEG-S_Bezlusterkowce?refId=skapiec
:smile:


To faktycznie okazyjna ta oferta. Ten sklep internetowy chyba ma dobra renomę ktoś z Was tam kupował?
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Sob 17 Sty, 2015   

heeros napisał/a:
Ten sklep internetowy chyba ma dobra renomę ktoś z Was tam kupował?


Kupowałem w nim parokrotnie /nie tylko sprzęt fotograficzny/. 0 problemów.
 
 
heeros 
Uczestnik


Posty: 80
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

Waham się pomiędzy wyborem Panasonica DMC-GX7 + 14-42 mm lub Olympus OM-D E-M10 14-14 IIR i coraz ciekawszy właśnie wydaje mi się ten model "Olka".
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

heeros napisał/a:
i coraz ciekawszy właśnie wydaje mi się ten model "Olka".

Zwróć uwagę na to, jak się trzyma oba z nieco większymi szkłami.
Nie bez znaczenia jest guzikologia w obu jak i logiczność menu.
Zwróć uwagę na łatwość wybierania punktów AF w GX7 i cichą migawkę.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

heeros napisał/a:
Waham się pomiędzy wyborem Panasonica DMC-GX7 + 14-42 mm lub Olympus OM-D E-M10 14-14 IIR i coraz ciekawszy właśnie wydaje mi się ten model "Olka".


Kwestia co Ci się bardziej podoba. Reszta to w tym wypadku duperele. Z żadnym pod względem własności fotograficznych nie będziesz miał jakoś obiektywnie i jednoznacznie lepiej. Jak możesz to zobacz je na żywo.
 
 
heeros 
Uczestnik


Posty: 80
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015   

muzyk napisał/a:
heeros napisał/a:
i coraz ciekawszy właśnie wydaje mi się ten model "Olka".

Zwróć uwagę na to, jak się trzyma oba z nieco większymi szkłami.
Nie bez znaczenia jest guzikologia w obu jak i logiczność menu.
Zwróć uwagę na łatwość wybierania punktów AF w GX7 i cichą migawkę.


Właśnie podobno GX7 jest bardziej przystępna w sensie intuicyjności menu. Zastanawia mnie czy w kwestia szybkości i celności AF w obu modelach jest podobna?
Wyczytałem też w specyfikacji Oka M10, że ma on wydajną, 3-osiową stabilizację obrazu, zaś w GX7 ta stabilizacja jest podobno pozorna, ile w tym faktów?
Oby tym razem w sklepie akumulatory w modelach nie były wyczerpane i było można coś zobaczyć, bo tylko trzymałem ostatnio GX7 ;)
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sty, 2015   

heeros, co to za koncerty -smyczkowe?
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015   

heeros napisał/a:
ile w tym faktów?

Tyle, że GX7 to pierwszy panas z taką sobie stabilizacją. Ale ma.
Poza tym, stabilizacja jest w niektórych szkłach panasa.
Wszystko zależy od tego, jakie będziesz potrzebował.
OM10 ma oczywiście wydajniejszą, ale - to mały aparat. Musisz mieć tego świadomość.
RB już Ci pisał, że najlepiej, jakbyś sam na żywo zobaczył.
 
 
heeros 
Uczestnik


Posty: 80
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015   

dcs napisał/a:
heeros, co to za koncerty -smyczkowe?


dsc akurat tak się składa, że w lutym mam akredytację na koncert w filharmonii z udziałem orkiestry właśnie oraz tradycyjnych muzyków, więc "smyczkowe" jak widać rzadko bo rzadko, ale też w grafiku mogą się trafić ;) Generalnie to z pewnością przeważająca ilość koncertów, jakie będę miał okazję fotografować to będą tradycyjne, często z dynamiczniejszym ruchem na scenie lub też niekoniecznie (ostatnio np. robiłem koncert Miki Urbaniak i był w większości statyczny). Więc AF i łapanie ostrości odgrywa kluczowe znaczenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15