Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Rydzyna 2015 - VIII Zlot Czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 28 Lip, 2015   

Oj panie redaktorze ładne wstawki.
Prosimy jeszcze.
Moje dalej na etapie rozwoju :grin:

ps.Ryszardo-ach... pięknie wam razem.... :grin:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 28 Lip, 2015   

Trudno coś dodać do fotorelacji Szymona, jakość też onieśmiela - ale spróbuję dorzucić małe co nieco.

To paradne wejście od strony parku jest teraz wejściem kuchennym.

76.

77.

78.

79.

80.


Rydzyna30_s.jpg
76.
Plik ściągnięto 16615 raz(y) 955,05 KB

Rydzyna40_s.jpg
77.
Plik ściągnięto 16616 raz(y) 933,35 KB

Rydzyna50_s.jpg
78.
Plik ściągnięto 16615 raz(y) 940,88 KB

Rydzyna60_s.jpg
79.
Plik ściągnięto 16615 raz(y) 964,69 KB

Rydzyna70_s.jpg
80.
Plik ściągnięto 16615 raz(y) 924,88 KB

 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 28 Lip, 2015   

T.B dzięki- a już myślałem, że mnie nie było na tym zlocie :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Wto 28 Lip, 2015   

Arek napisał/a:
Po pierwsze, nie wiem czy Grafkapafka zrobiła zdjęcie nr 19. Zrobiła zdjęcia nr 1 i 2, ale do konkursu można było zgłosić tylko jedno.

Po drugie, nie było mnie w jury.

Po trzecie, zdjęcie 19 też mi się podoba i gdybym był w jury optowałbym za tym, żeby było wyżej.

Po czwarte, trochę szacunku dla jury by się przydało. To, że mają oni gust inny niż Twój, nie znaczy, że można ich wyzywać od "polskich szowinistów". Takimi epitetami wystawiasz wizytówkę sobie, a nie im.
Tym bardziej, że jak spojrzysz na listę nagrodzonych to kobiet tam zdecydowanie nie brakuje (np. 2 miejsce).

Zdjęcie 19. wykonałam ja - to prawda :) Nie mam żalu do Jury o to, że nie zajęłam żadnego miejsca, bo inne fotografie też były naprawdę fajne, a już w ogóle nigdy nie dyskutuję o gustach oglądających, bo to jest pojęcie bardzo względne. W tamtym roku zajęłam 4 miejsce i było fajnie, a teraz było fajnie, że w ogóle udało mi się przyjechać :) I tak dziękuję za miłe opinie o moich fotografiach :) - świetnie, że wzbudzam emocje - czyli idę w dobrym kierunku :)
Tak więc jeszcze jedno z Białą Damą - w sumie pomysł powstał po przeczytaniu historii zamku i jego legend :)
81.

82. Z pewnej sesji, przy której asystowałam - pomysł modelki ze zdjęcia ;) - ja tylko pstrykłam :D
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Sro 29 Lip, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

Zedytowałem numerki fot w poprzednim poście, nie wiem skąd koleżanka wzięła te 40 i 41. :razz:
 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Zedytowałem numerki fot w poprzednim poście, nie wiem skąd koleżanka wzięła te 40 i 41. :razz:


No ja normalka nie mam pojęcia :mrgreen:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

Fotki świetne, numerki mało ważne, zawsze można poprawić. Ja nie mam nic ze zlotu bo mi RAWów z 7d II nie otwiera nic na kompie :razz:
 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

Miałam tak, jak testowałam 7, jak weszła - soft dopiero po pewnym czasie się pojawił :)
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

witkot, patrząc na zdjęcie grupowe, to połowy uczestników nie było na zlocie :smile:

83. Na posterunku.

84. To zdjęcie na ekranie, to tylko na użytek publikacji. Naprawdę, to oglądaliśmy filmy o paniach skąpo odzianych :???:

85. Ktoś musi słuchać, żeby skupiać się nad aparatem mógł ktoś. :smile:

86. Bardzo aktywna uczestniczka zlotu - ale dlaczego fotografuje czyjś nos? :wink:

87. Ilu odkryć i wynalazków musiała dokonać ludzkość, żeby przejść od dagerotypu do grupowego selfie...

Rydzyna80_s.jpg
83.
Plik ściągnięto 16445 raz(y) 661,39 KB

Rydzyna90_s.jpg
84.
Plik ściągnięto 16445 raz(y) 665,68 KB

Rydzyna100_s.jpg
85.
Plik ściągnięto 16445 raz(y) 806,01 KB

Rydzyna110_s.jpg
86.
Plik ściągnięto 16445 raz(y) 670,41 KB

Rydzyna120_s.jpg
87.
Plik ściągnięto 16445 raz(y) 732,07 KB

 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sro 29 Lip, 2015   

Teraz troszkę z innej beczki, w piątek wybraliśmy się nad Stawy Mielickie, w sumie pierwszy raz w życiu - jakieś 50 km od zlotu. Niestety - słońce tylko na moment wychyliło się zza chmur. Miejscówka nieznana, w plecaku dwie wypożyczone portretówki 135 i 85 (swojego sprzętu nie brałam), ze statywem nie ma gdzie się rozłożyć, ale... widok był po prostu nieziemski - już wiem, gdzie moja grupa będzie w przyszłym roku plener jesienny organizować :D
88.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015   

88. - piękny zachodzik, warto było wycieczkę zrobić :grin:
 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
88. - piękny zachodzik, warto było wycieczkę zrobić :grin:


Ciężko uwierzyć, ale to był wschód słońca, za chwilę zresztą wlazło ono pod chmury.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015   

Chciało Wam się wstawać :razz:
Mnie bardziej rajcowały zachody słońca :wink:
 
 
Grafkapafka 
Nowy
mała mysz bojowa



Posty: 13
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015   

Na zachód to już nie było komu prowadzić ;)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015   

No to na następnym zlocie muszę się z Wami zakolegować, będziecie bodźcem do rannego wstawania, a popołudniu ja będę prowadził :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,66 sekundy. Zapytań do SQL: 27